jak zmienic wiek tinder

Jak zmienić wiek na Tinderze? To pytanie pojawia się w głowach wielu osób, które zaczęły korzystać z tej aplikacji. Już na samym wstępie chcemy dać jasno do zrozumienia, że aplikacja Tinder nie pozwala na zmianę wieku w niej samej. Jedynie osoby, które zakładały konto przez Facebooka mogą liczyć na to, że zmiana wieku będzie możliwa. Niestety ten proces wymaga zmiany wieku na FB co nie wszystkim może się podobać. Jeżeli Twoje konto jest nowe i nie masz jeszcze par, najlepiej usuń je i załóż nowe z poprawnymi danymi. W innym przypadku zerknij na nasz poradnik jak zmienić wiek na Tinderze.

Czy można zmienić wiek na Tinder?

Tinder nie ma wbudowanej opcji zmiany wieku. Ma to na celu uwiarygodnić profile osób, możliwość manipulowania wiekiem, zachęcałaby różne osoby do jego zmiany i zwiększania swoich szans u konkretnych grup wiekowych.

Brak takiej możliwości sprawia, że mając jedno konto wolimy podać prawdziwy wiek.

Czy to znaczy, że nie mogę zmienić wieku na Tinderze? W samej aplikacji nie, ale konta powiązane z Facebookiem mogą to zrobić przez zmianę wieku na FB.

Jednak to by oznaczało, że również Twój wiek na Facebooku jest nieprawdziwy. Niżej opisujemy, jak zmienić wiek na poprawny.

Jak zmienić wiek na Tinderze przez Facebooka?

jak zmienic wiek na tinderze

Jedyną opcją na zmianę wieku na Tinderze jest zmiana wieku na Faceboku. Naturalnie wyłącznie konta powiązane z FB odnotują zmianę. Osoby rejestrujące się przez usługi Google czy numer telefonu będą zmuszone do założenia nowego konta.

  1. Wejdź na Facebook,
  2. Przejdź do swojego profilu,
  3. Wybierz zakładkę „Informacje”,
  4. Przejdź do sekcji „Dane kontaktowe i podstawowe informacje”,
  5. Kliknij ołówek przy dacie urodzenia w celu jej edycji,
  6. Wprowadź poprawną datę i zapisz.

Przed przystąpieniem do zmiany wieku warto wylogować się z Tindera, następnie zmienić wiek na FB i później ponownie zalogować się na Tinder.

Zmiana nie będzie widoczna od razu, zazwyczaj należy odczekać kilka godzin czasem 24 godziny. Pamiętaj, że Facebook, blokuje częste zmiany wieku więc lepiej się nie pomylić w podawaniu daty urodzenia.

Czy da się zmienić wiek w inny sposób?

Niestety wyżej przedstawiona opcja jest jedyną dostępną. Jeśli nie masz możliwości dokonania takiej zmiany albo Twoje konto powstało w wyniku rejestracji telefonicznej, musisz usunąć aktualne konto i założyć nowe.

Naturalnie stracisz wtedy wszystkie zdjęcia wgrane w aplikacji, rozmowy i utworzone pary.

Dlatego jeśli planujesz taką zmianę, napisz wcześniej do osób, z którymi rozmawiasz podając np. adres e-mail do kontaktu.

Jak ukryć wiek na Tinderze?

Jest jeszcze jedna opcja, którą można rozważyć a jest nią ukrycie swojego wieku na Tinderze. Taka opcja dostępna jest wyłącznie dla osób z wykupionym kontem Tinder Plus, Gold lub Platinum.

jak ukryc wiek tinder

Samo ukrywanie informacji o wieku czy miejscu zamieszkania może zniechęcać niektóre osoby do przesuwania profilu w prawo. Naturalnie subskrypcja to również dodatkowe opcje jak np. nielimitowane polubienia. Żeby ukryć wiek:

  1. Wejdź w swój profil,
  2. Kliknij Edytuj profil,
  3. Wybierz opcję „Nie pokazuj mojego wieku”

zmiana wieku tinder

Jak widzisz, Tinder nie daje zbyt wielu opcji na zmianę wieku. Z jednej stron takie działanie jest zrozumiałe, z drugiej potrafi być denerwujące. To by było już tyle w temacie tego jak zmienić wiek na Tinderze, jeśli masz pytania zostaw je w komentarzu a my widzimy się w kolejnych artykułach.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %