Ostatnia aktualizacja 12 listopada 2022 przez Redakcja

Wierność to podstawa każdego związku, ale równie ważne jest zaufanie do drugiej osoby. Problem pojawia się wtedy, gdy ktoś w związku daje podstawy do tego, aby podejrzewać go filtr z innymi osobami. Tinder umożliwia randkowanie na odległość i znane są przypadki, gdy dziewczyna, chłopak, mąż czy żona znajdywali swoje profile w tej aplikacji. Nie chcemy zagłębiać się w temat, dlaczego tak się dzieje. W tym artykule postaramy przedstawić Ci jak znaleźć kogoś na Tinderze, bo jak się okazuje wielu z Was ma obawy, że druga połówka nie mówi wam wszystkiego.

Czy da się sprawdzić, czy ktoś ma Tindera?

Tinder nie udostępnia listy swoich użytkowników, mało tego do przeglądania profili konieczne jest posiadanie konta.

Niemniej dla chcącego nic trudnego i możesz odnaleźć dziewczynę czy chłopaka na Tinderze na kilka sposobów:

 • Porozmawiaj z parnerką/partnerem,
 • Załóż konto na Tinderze,
 • Zaloguj się ponownie do Tindera,
 • Poproś przyjaciela o pomoc,
 • Spróbuj zalogować się na dane partnera/partnerki,
 • Skorzystaj ze zewnętrznych aplikacji,
 • Sprawdź telefon tej osoby.

Niestety żadna z powyższych metod nie gwarantuje znalezienia kogoś na Tinderze. Aplikacja posiada konto premium, które sprawia daje możliwość bycia niewidocznym dla większości użytkowników. Jeśli zaznaczy się odpowiednią opcję w ustawieniach profil widoczny będzie tylko dla tych osób, które zostały polubione.

Porozmawiaj z partnerką/partnerem

Często najprostsze metody są tymi dającymi najlepsze efekty. Szczera rozmowa może skrócić Twój czas na sprawdzenie czy dana osoba jest ciągle w Tobie zakochana i nie szuka okazji na Tinderze.

Nie będzie to łatwa rozmowa, a jej finał w obu przypadkach nie jest do końca dobry dla osoby inicjującej.

Podstawy powinny być solidne, samo „wydaje mi się” tutaj nie wystarczy, w końcu chcemy zarzucić komuś zdradę czy nieodpowiednie zachowanie.

Rozmowa powinna być poprowadzona w spokojny sposób bez emocji. Nawet jeśli masz przekonanie niemal graniczące z pewnością, wytaczaj kolejne argumenty, ale nie używaj oskarżycielskiego tonu.

Dobrym pomysłem będzie zamienienie słowa „Ja” na „My” zmniejszy to poczucie „oblężonej twierdzy” u partnera i pomoże zrobić krok naprzód.

Jak zacząć taką rozmowę? Spróbuj od zdania:

 • Mam wrażenie, że ostatnio trochę się od siebie oddalamy. Możemy o tym porozmawiać?

To w jaki sposób poprowadzi rozmowę zależy od Ciebie. Masz dwa wyjścia:

 • Powiedzieć, że podejrzewasz go/ją o używanie aplikacji randkowych,
 • Pośrednio kierować rozmowę na tory niewierności online.

Pierwszy wariant pozwala dość szybko doprowadzić rozmowę do punktu kulminacyjnego i określenia na czym stoisz.

 • Wydaje mi się, że korzystasz a aplikacji randkowych. Pozwolisz mi sprawdzić, czy masz Tindera na telefonie?

Odpowiedź na to pytanie znacząco przybliży Cię do poznania prawdy. Brak zgody i zaczęcie oskarżania o nieufność i zazdrość powinno zapalić Ci lampkę ostrzegawczą. W końcu nie prosisz o przeglądanie prywatnych wiadomości, nawet nie chcesz wchodzić w aplikację i sprawdzać z kim pisze, interesuje cię jedynie czy ma taką aplikację na telefonie.

Wyrażenie zgody jest dobrym sygnałem, ale niedającym pełnej gwarancji. Jeśli okaże się, że aplikacja nie będzie zainstalowana, zadaj pytanie, dlaczego tak dziwnie się zachowuje (opisz te zachowania) i zakończ rozmowę, przepraszając za takie podejrzenia.

Pamiętaj jednak, że aplikacja mogła zostać usunięta przed rozmową, a z Tindera można korzystać również na komputerze, tablecie czy z innego telefonu. Jeśli będziesz bardziej dociekać możesz prosić o ściągnięcie Tindera i próbę zalogowania się przez numer telefonu. Gdy nastąpi logowanie do profilu bez konieczności uzupełniania profilu, to znaczy, że konto było aktywne.

Załóż konto na Tinderze

tinder rejestracja i logowanie

Kolejną opcją jaką masz to założenie konta na Tinderze i szukanie drugiej osoby. Jak znaleźć kogoś na Tinderze pośród tysięcy profili?

Zacznij od ustalenia preferencji wyszukiwania:

 • Ustaw wiek na wiek osoby, której szukasz,
 • Ustal promień poszukiwań na kilka kilometrów.

Niestety Tinder nie pozwala na precyzyjne określenie wieku, minimalny przedział wynosi 4 lata. W przypadku odległości można ją zawęzić do 2 kilometrów co znacząco obniża listę profil do przeglądnięcia, zwłaszcza w małym mieście.

Teraz wystarczy przesuwać wszystkie profile w lewo aż do momentu znalezienia partnera. Jednak pamiętaj o tym, że płatne konto pozwala być niewidocznym dla większości osób, więc to wciąż nie da Ci pewności.

Zaloguj się ponownie do Tindera

Ta metoda tyczy się osób, które mają już konto na Tinderze i go nie usuwały a dodatkowo poznały się ze swoją parą właśnie na tej aplikacji. W takim wypadku nie trzeba nawet kogoś szukać na Tinderze, wystarczy wejść w konwersację i sprawdzić, kiedy dana osoba była ostatnio aktywna.

Można również zwrócić uwagę na to czy w profilu nie pojawiły się nowe zdjęcia albo aktualizacji nie uległ opis. W końcu ktoś kto nie korzysta z aplikacji nie zmieniałby tych rzeczy.

Problemem tego rozwiązania jest to, że nasza para została usunięta, bo dziewczyna czy chłopak usunęli konto. Jeśli taka osoba założy profil ponownie to nie zostanie automatycznie dodana nam jako para, więc musimy skorzystać z wcześniej opisanej metody, czyli ręcznego przesuwania profili.

Poproś o pomoc przyjaciela

Osoby, które z jakiś względów nie chcą utworzyć konta na Tinderze mogą poprosić o pomoc zaufane osoby. Najlepsza sytuacja to taka, w której ta osoba i tak korzysta z Tindera więc nic jej nie szkodzi poinformować Cię o znalezieniu Twojego chłopaka czy dziewczyny.

jak znalezc chlopaka na tinderze

Profil znalezionej osoby można udostępniać w mediach społecznościowych czy przez adres e-mail. Wystarczy zjechać na sam dół profilu i kliknąć w czerwony napis „Udostępnij profil użytkownika”.

Dobrym rozwiązaniem jest poproszenie o pomoc osoby, której partner nie zna, zwiększy to szansę na znalezienie takiej osoby na Tinderze.

Spróbuj zalogować się na dane partnera/partnerki

Innym sposobem na sprawdzenie czyjejś internetowej wierności jest próba zalogowania się na konto podejrzewanej osoby. Nasze konta na Tinderze zabezpieczone są dwuskładnikowe i do zalogowania wymagają podania numeru telefonu.

Logowanie Tindera odbywa się przez:

 • Telefon,
 • Konto Google,
 • Facebook.

Zakładamy, że dostępu do Facebooka nie masz więc możesz skorzystać z konta Google i Telefonu.

Skorzystaj z aplikacji

jak znalezc dziewczyne na tinderze

Istnieją również płatne opcje, które obiecują znalezienie konta na Tinderze po podaniu numeru telefonu czy adresu e-mail danej osoby.

Takie strony mają bardzo formularz, który należy wypełnić, następnie opłacić poszukiwania i czekać na raport.

Przykładowe aplikacje pomagające znaleźć kogoś na Tinderze:

 • https://socialcatfish.com/,
 • https://www.spokeo.com/,
 • https://www.cheaterbuster.net/,
 • https://www.cheaterfind.me/.

Czy te aplikacje faktycznie działają? Niestety nie ma takiej pewności. Opinie na temat ich skuteczności są różne, podobno najlepszą z nich jest CheaterBuster, która ma skuteczność na poziomie 99%. Skuteczność aplikacji można sprawdzić wyszukując siebie.

Sprawdź telefon lub komputer

Ostatnią opcją na znalezienie kogoś na Tinderze jest po prostu sprawdzenie urządzeń, z których korzysta. Nie polecamy tej opcji, jest to jawne naruszenie sfery prywatnej i oznaka totalnego braku zaufania.

Jeśli decydujesz się na ten krok a wcześniej wypróbowałeś wcześniejsze metod to znaczy, że już kompletnie nie ufasz partnerce czy partnerowi. W takich sytuacjach należy rozważyć zakończenie związku albo odbycie poważnej osoby.

Co będzie świadczyć o tym, że ktoś korzysta z Tindera?

 • Ma aplikację Tinder na swoim telefonie,
 • Ma w wiadomościach SMS, kody weryfikacyjne z Tindera.

Szperanie po prywatnych rzeczach traktuj jako ostateczny krok. Pamiętaj, że brak znalezienia dowodów na to, że ktoś korzysta z portali randkowych, będzie tylko świadczyć na Twoją niekorzyść.

Czy da się kogoś znaleźć na Tinderze po numerze telefonu?

Tinder potrzebuje do utworzenia konta numeru telefonu. Nie jest on jednak wyświetlany innym użytkownikom ani nie można wchodzić z nim w interakcje w tym wyszukiwać ludzi po numerze telefonu.

Jak widzisz znalezienie kogoś na Tinderze nie jest takie proste i potrafi sprawić wiele problemów. Niestety żadna z metod nie daje również 100% gwarancji skuteczności, poza tą wątpliwie moralną, czyli przejrzeniem czyjegoś telefonu bez jego wiedzy. Pamiętaj, że Twoje podejrzenia mogą być bezpodstawne i doprowadzą tylko do pogorszenia relacji. Postaraj się sięgać po wyżej opisane metody wyłącznie wtedy, gdy masz niemal pewność, że znajdziesz swojego chłopaka czy dziewczynę na Tinderze.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %