aplikacja kismia

Ostatnia aktualizacja 27 lipca 2023 przez Redakcja

Korzystanie z aplikacji randkowych w celu poznawania nowych osób jest czymś normalnym. W sklepach Google Play i App Store znajdziemy dziesiątki jak nie setki aplikacji tego typu. Niestety większość z nich to typowe oszustwa nastawione na zysk na osobach szukających miłości. Kismia wpisuje się w ten trend, dlatego zachęcamy Cię do pobrania bardziej sprawdzonych aplikacji. Jeśli jednak wciąż jest zainteresowany aplikacją Kismia, to wypada powiedzieć Ci o niej nieco więcej. Z tego artykułu dowiesz się czym jest aplikasja Kismia, skąd ją pobrać i jak zainstalować.

Czym jest Kismia?

Kismia to portal randkowy działający od wielu lat. Przez większość część czasu funkcjonował jako strona internetowa kismia.ru z czasem rozszerzył swoją działalność na inne rosyjskojęzyczne kraje oraz języki globalne jak hiszpański czy angielski.

Co ciekawe wśród dostępnych języków w aplikacji znajdziemy język polski, jest to jeden z niewielu języków o zasięgu lokalnym, który został zaimplementowany w aplikacji.

Kismia jest dość popularną aplikacją randkową, jak na aplikacje niszowe. Co prawda twórcy chwalą się około 100 milionami kont, ale to dane ciężkie do weryfikacji, a większość profili i tak jest fałszywa.

Aplikacja choć dostępna do darmowego pobrania w rzeczywistości jest płatna. Bez zakupu konta premium możemy jedynie utworzyć profil i przeglądać profile zaproponowane przez aplikację.

Z aplikacji Kismia korzystają głównie osoby rosyjskojęzyczne, co łatwo można zaobserwować po imionach zarejestrowanych osób.

Proces rejestracji w Kismia jest bardzo prosty i nie różni się znacząco od rejestracji w innych serwisach randkowych.

Kismia należy do rosyjskiego inwestora co nie buduje zaufania do aplikacji. Firma zarejestrowana jest na Cyprze przez wzgląd na niższe podatki.

Aplikacja Kismia do pobrania

Kismia oferuje swoim użytkownikom możliwość korzystania ze strony internetowej oraz strony w wersji mobilnej. Te rozwiązania jednak są mało wygodne, więc dla urządzeń mobilnych powstały dwie aplikacje.

Aplikacja jest chętnie pobierana i oceniana w przypadku Androida, aplikacja App Store ma zdecydowanie mniej ocen i praktycznie 0 opinii.

 • 4,1*/5* – ocena w Google Play,
 • 5*/5* – ocena w App Store.

Oceny w sklepach Google i App Store podlegają łatwym manipulacją. Opieranie się wyłącznie na liczbach nie jest dobrym pomysłem, zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z opiniami użytkowników.

Czy aplikacja Kismia jest darmowa?

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, aplikacja Kismia jest do pobrania za darmo.

Jednak możliwość komunikacji z innymi użytkownikami wymaga wniesienia opłaty.

Jak zainstalować aplikację Kismia?

kismia aplikacja instalacja

Instalacja i zakładanie konta w aplikacji Kismia nie różni się niczym od innych aplikacji tego typu.

Jak wspomnieliśmy aplikację można pobrać ze sklepów Google Store i App Store, my pokażemy proces instalacji dla systemów Android.

 1. Wejdź do sklepu Google Play,
 2. Wpisz Kismia,
 3. Kliknij Zainstaluj,
 4. Uruchom aplikację Kismia,
 5. Kliknij Zacznij,
 6. Przejdź przez kolejne kroki rejestracji,
 7. Podaj adres E-mail i hasło do rejestracji.

Gotowe konto zostało utworzone i możesz korzystać z aplikacji Kismia na swoim telefonie.

Jak korzystać z aplikacji Kismia?

Kismia nie jest innowacyjnym rozwiązaniem, jeśli korzystałeś wcześniej z Tindera i podobnych aplikacji randkowych, bez problemu odnajdziesz się i tu.

Proces rejestracji wymaga od nas podania kilkunastu informacji o osobie, więc zakładamy, że podstawy profilu masz uzupełnione.

 • Dodaj 3-4 zdjęcia – Jak pokazują badania, optymalna liczba zdjęć w aplikacji randkowej to 3-4, tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Tyle zdjęć wystarczy do tego by nas zaprezentować w różnych sytuacjach. Większa liczba fotografii zwiększa ryzyko dodania złego zdjęcia, które zniechęci użytkownika do przesunięcia w prawo. Z drugiej strony 1 czy 2 zdjęcia to często za mało, zwłaszcza gdy ciężko jest uznać czy dany profil jest prawdziwy.
 • Uzupełnij wszystkie dane profilowe – W kolejnym kroku zajmij się uzupełnieniem wszystkich danych profilowych. Im więcej dasz informacji o sobie tym na dłużej przykujesz uwagę innych osób i zwiększysz szanse na dobre dopasowanie.
 • Bądź aktywny – Znalezienie miłości wymaga zaangażowania, staraj się logować codziennie i przesuwać sporą liczbę profili.
 • Nie kolekcjonuj Pokemonów – Gdy już znajdziesz dopasowanie przejdź do rozmowy. Nie bój się zagdać, w końcu po to tu jesteś, Kismia to nie miejsce do kolekcjonowania par.
 • Umów się na randkę – Najważniejszym aspektem każdej rozmowy jest doprowadzenie jej do spotkania w 4 oczy. Umów się na krótką randkę, na której będziecie mogli się lepiej poznać i ocenić czy warto spotkać się na drugą randkę.

Niezależnie od tego jak zachowuje się osoba po drugiej stronie, zachowuj kulturę i bądź sobą. Traktuj innych użytkowników tak jak samemu chciałbyś być traktowanym.

Opinie o aplikacji Kismia

Wspomnieliśmy już o ocenach jakie ma Kismia w sklepie Google Play, a teraz chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na opinie.

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, problem pojawia się wtedy, gdy opinie o jednej aplikacji są bardzo skrajne. Naturalnie takie przypadki się zdarzają, gorzej jak pozytywne komentarze składają się ze słów „spoko, ok, fajne” a negatywne dobitnie tłumaczą, dlaczego Kismia jest oszustwem.

Staraliśmy się wybrać wyłącznie opinie o samej aplikacji, jeśli chcesz poznać bardziej szczegółowe opinie o Kismia zapraszamy do naszej recenzji.

Opinie mężczyzn o aplikacji Kismia:

 • Eric – Funkcjonalność była w porządku, dokładność profili jest wysoce wątpliwa. Ogromna ilość fałszywych profili, zarówno pod względem graficznym, jak i demograficznym. Jak kilkadziesiąt osób może polubić profil, gdy w profilu nie ma zdjęcia ani informacji, nie ma sensu.
 • Del Mac – po spędzeniu 24 godzin z aplikacją mogę potwierdzić, że większość profili jest fałszywa i mogę tylko zgadywać, że zostały skonfigurowane przez programistów, aby uczynić ją bardziej atrakcyjną,
 • Matt – Pomysł i koncepcja aplikacji jest fajna. Żaden z filtrów nie działa, gdy przeglądasz profile, nie pokazuje nawet profili osób z tego samego miasta w całym kraju, oddalonych o setki kilometrów i prosi o weryfikację, a kiedy umieścisz tam zdjęcie, aby spróbować aby zweryfikować, nie akceptuje twojego zdjęcia. Byłaby to fajna aplikacja, gdyby faktycznie działała

Opinie kobiet o aplikacji Kismia:

 • Ewelina – Koszar,nie idzie z nikim pisać bez opłacenia drogiego premium i nie być zaawansowanego konta. Koszmar,usuwam profil i apke.
 • Monika – Fatalna aplikacja. Odinstalowałam, wylogowałam się a nadal pobiera mi opłatę co tydzień.
 • Monia – Odnoszę wrażenie, że ten portal to ściema- że ktoś z kismia ” steruje ” tym co się tam dzieje- dostaję powiadomienia, że ktoś odpowiedział na moje pytanie, którego nikomu nie zadałam a w sekcji ” Lubię ” ( że niby ja polubiłam ) są osoby, których profilu nigdy wcześniej nie odwiedziłam – swoją drogą ciekawe ilu mężczyzn z tych, którzy mnie „polubili” nawet o tym nie wiedzą – o co tu chodzi ?

Naturalnie pojawiają się również pozytywne opinie, ale tak jak wspomnieliśmy nie są one wiarygodne i często ograniczają się do jednego słowa lub wyglądają jakby były tworzone przez generator losowych słów.

Czy warto zainstalować aplikację Kismia?

Znalezienie pozytywów, które mógłby sprawić, że polecilibyśmy Kismia nowym użytkownikom jest bardzo trudne by rzecz, niemożliwe.

Aplikacja pełna jest fałszywych profili, jej interfejs nie jest najlepiej zaprojektowany a i do płynności działania można się przyczepić.

Na rynku są ciekawsze aplikacje o czym pisaliśmy np. w artykule o alternatywach dla Tindera. Jeśli masz własną opinię na ten temat, chętnie ją poznamy. Daj nam znać w komentarzu co sądzi o aplikacji Kismia i czy warto ją pobrać.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %