Ostatnia aktualizacja 22 marca 2023 przez Redakcja

Sponsoring od wielu lat kojarzy się z relacją na linii mężczyzna kobieta. To facet jest osobą opłacającą kobiecie życie w zamian za określone korzyści najczęściej seksualne. Taki podział ról wynikał głównie ze względów finansowych. Obecnie wiele kobiet jest wystarczająco zamożnych by znaleźć sobie młodszych mężczyzn do zasponsorowania. W tym artykule chcemy przyjrzeć się temu jak wygląda sponsoring mężczyzn oraz gdzie kobiety mogą znaleźć panów zainteresowanych do tego typu relacji.

Czym jest sponsoring?

Na wstępie warto napisać parę słów o samym sponsoringu, bo ten łatwo może przerodzić się w bliższą relację, co jest niejako sprzeczne z podstawowymi założeniami.

Kobiety zazwyczaj decydują się na sponsorowanie młodych mężczyzn, którzy nie są jeszcze niezależni finansowo. Takie osoby są najbardziej podatne i zainteresowane tego typu relacją.

Sponsoring u swoich podstaw zakłada, że osoba sponsorująca wykłada pieniądze a w zamian osoba sponsorowana zgadza się na realizacje ustalonych czynności często seksualnych.

Jest to typowa relacja oparta na finansach, nie powinny być w nią mieszane uczucia. Obie osoby prowadzą swoje życie niezależnie, ale spotykają się o w ustalonych miejscach i terminach.

Zasady są jasne dla obu stron a sama umowa nie ma charakteru prawnego i można z niej zrezygnować w dowolnym momencie. Najczęściej dzieje się to gdy kobieta nie jest zadowolona z zaangażowania czy umiejętności sponsorowanego faceta.

Kobiety sponsorki – odwrócenie ról

Pamiętasz kultowy film E=mc2? To właśnie tam można zaobserwować sponsoring pomiędzy Ramzesem a Stellą. We współczesnym kinie pojawiają się sceny pokazują odwróconą relację, w której to kobieta jest sponsorką, ale nie są one tak popularne.

Wiele Pań powyżej 30 roku życia odniosło sukces zawodowy i jest w stanie zorganizować sobie życie na wysokim poziomie, ale czegoś im w nim brakuje.

Zakres sponsoringu może obejmować:

  • Opłaty za spotkania na noc,
  • Opłaty za wspólne spędzanie czasu.

Mężczyzna zobowiązany jest do zachowania dyskrecji i kultury. Kobietom zależy nie tylko na własnej satysfakcji, ale mają również świadomość, że tylko gdy druga strona będzie zadowolona z relacji, ta pozwoli na w pełni komfortowe przebywanie w swoim towarzystwie.

Nie da się ukryć, że często dyskrecja jest wymagana przez wzgląd na męża czy partnera. Wiele sponsorek to kobiety, które zdradzają swoich mężczyzn pod pretekstem zaniedbania. Zamiast przerwać małżeństwo decydują się na zdradzanie, co należy uznać ze naganne moralnie.

Gdzie szukać fecetów do sponsorowania?

Mogłoby się wydawać, że kobieta nie będzie miała problemy ze znalezieniem osoby do sponsorowania. Jednak teoria swoje a rzeczywistość swoje.

Znalezienie chętnego mężczyzny na sponsoring na ulicy, w pracy czy lokalnej siłowni nie jest takie proste.

Portale randkowe również nie wydają się najlepszym miejscem, głównie z faktu, że większość mężczyzn szuka kobiet młodszych od siebie.

Pozostają zatem portale ogłoszeniowe, wadą tego rozwiązania jest to, że można zostać zasypaną ogłoszeniami od osób, które nie będą spełniać wymagań. Dodatkowo wiele młodych osób nie będzie szukać sponsorki na tego typu portalach (choć znaleźliśmy ogłoszenia, które temu przeczą).

Nie polecimy Ci portali, które teoretycznie skierowane są do takich ogłoszeń, gdyż wiele z nich przekierowuje na strony zewnętrzne i nie są bezpieczne.

Prawdopodobnie najlepszym miejscem na znalezienie faceta do sponsorowania będzie skorzystanie z ogłoszeń matrymonialnych. Wiele stron posiada odpowiednie sekcje, w których ogłaszają się zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Kobiety sponsorujące mężczyzn nie chcą o tym mówić głośno i nie ma czemu się dziwić. Z drugiej strony, dopóki relacja nikogo nie krzywdzi nie powinna być oceniana w negatywny sposób. Obie strony znają zasady gry i się na nie zgadzają. Jeśli szukasz młodych mężczyzn do sponsorowania, skorzystaj z ogłoszeń matrymonialnych. Pamiętaj przy tym aby zachować ostrożność i pierwsze spotkanie odbyć w przestrzeni publicznej.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %