kochlik logowanie i rejestracja

Ostatnia aktualizacja 7 kwietnia 2023 przez Redakcja

Im prostszy proces rejestracji i zakładania konta tym chętniej użytkownicy tworzą konta w portalach randkowych. Serwis kochlik.pl posiada prosty system logowania i rejestracji, który nie powinien nikomu sprawić większego problemu. Kochlik to jedna z nielicznych polskich stron randkowych, na której warto rozważyć założenie konta. W tym artykule postaramy się dokładnie odpowiedzieć krok po kroku jak dokładnie wygląda proces rejestracji i logowania w serwisie kochlik.pl.

Kochlik rejestracja

 kochlik rejestracja

Większość portali randkowych wymaga rejestracji, dopiero gdy mamy konto możemy nawiązywać kontakty z innymi osobami. Kochlik pod tym względem nie wyróżnia się na tle konkurencji, na szczęście rejestracja nie jest skomplikowana.

logowanie na kochlik

 1. Wejdź na stronę https://www.kochlik.pl/
 2. Kliknij przycisk Zarejestruj się,
 3. Wprowadź adres e-mail, hasło i swoją płeć,
 4. Kliknij Rejestruj,
 5. Utwórz login, podaj datę urodzenie i kraj,
 6. Kliknij Gotowe,
 7. Wejdź na swoją pocztę, otwórz wiadomość od Kochlik i kliknij link, który się tam znajduje.

Gotowe proces rejestracji został zakończony, możesz teraz spokojnie przejść do wypełniania profilu i kontaktowania się z innymi osobami.

Kochlik logowanie

kochlik logowanie

Kochlik nie posiada aplikacji, więc logowanie jest możliwe wyłącznie z poziomu strony kochlik.pl. Sam proces logowania ogranicza się do podania loginu i hasła utworzonych w momencie rejestracji konta.

 1. Wejdź na stronę https://www.kochlik.pl/
 2. W prawym górnym rogu podaj swój Login i Hasło,
 3. Kliknij Zaloguj

Polecamy jednocześnie zaznaczyć opcję „Zaloguj automatycznie”, dzięki której nie będziesz musieć za każdym razem wpisywać danych do logowania.

Co warto wiedzieć przed logowaniem na Kochlik?

Znasz już sposób na założenie konta i logowanie się na kochlik.pl. W pełni darmowa rejestracja i użytkowanie strony są sporą zachętą do założenia konta.

Podczas rejestracji należy podać informacje o:

 • Płci,
 • Wieku,
 • Kraju,
 • Adresie e-mail.

Jest to minimum informacji wymaganych przez większość portali randkowych. Co istotne konto działa nawet bez przesłania zdjęcia, choć bez fotografii nie ma co liczyć na znalezienie pary.

Serwis jest bezpieczny, liczba fałszywych kont nie jest duża, ale i tak należy zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa. Nie dziel się swoimi danymi personalnymi, a przed spotkaniem postaraj się odbyć rozmowę wideo za pośrednictwem zewnętrznej aplikacji.

Czy warto się rejestrować na kochlik.pl?

Jedną z najistotniejszych rzeczy na portalach randkowych jest liczba aktywnych użytkowników. Niestety pod tym względem Kochlik nie wypada najlepiej i nie zanosi sięaby miało ulec to zmianie.

Strona jest również przestarzała pod wieloma względami i nie spełnia współczesnych norm.

Mimo wszystko portal jest w 100% darmowych i założenie konta wiąże się najwyżej ze stratą czasu. Jeśli chcesz więcej informacji na temat strony zachęcamy do sprawdzenia naszej opinii o kochlik.pl.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć, jak przebiega rejestracja i logowanie na stronie kochlik.pl oraz na co zwrócić uwagę przy zakładaniu konta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %