ksywki i pseudonimy dla chlopaka

Nie każdy ma jakąś ksywkę czy pseudonim, ale w związkach wiele osób notorycznie z nich korzysta w zastępstwie imienia. Ciągłe mówienie po imieniu może być męczące, a dodatkowo nie wszystkie osoby, gdy tak się do nich mówi. Pseudonimy i ksywki pozwalają nie tylko zmienić utarty schemat komunikacji, ale wpływają również na rozładowanie atmosfery i budowanie relacji. Doskonale wiemy jak trudne jest znalezienie ksywki czy śmiesznego pseudonimu. Dlatego w tym artykule zebraliśmy dla Ciebie fajne i urocze ksywki oraz pseudonimy dla chłopaka.

Ksywki i pseudonimy dla chłopaka – jak wymyślić?

Za nim przejdziemy do omówienia konkretnych przykładów ksywek dla chłopaka, chcemy Ci zaproponować wymyślenie samej takiego pseudonimu.

Warto wiedzieć, że pseudonim to zamienne określenie ksywki i jest tym samym co przezwisko, ale bez negatywnego wydźwięku.

Niezależnie od tego jakiego określenia użyjemy zawsze będzie pełniło ono rolę identyfikacyjną danej osoby.

Wysokiego i chudego chłopaka nazwiesz wielkoludem, wielką stopą czy drągalem a nie pyzą czy niziołkiem. Naturalnie można spotkać się z pseudonimami, które są krzywym odbiciem rzeczywistości, ale zazwyczaj tworząc ksywki odnosimy się do:

 • Cech charakteru,
 • Imienia,
 • Cech fizycznych,
 • Wspólnych przeżyć.

Wszyscy ludzie są inni, Twój chłopak również i zapewne niektóre elementy jego wyglądu czy charakteru wyróżniają go na tle ogółu społeczeństwa.

Gdyby jednak okazało się, że znalezienie ich stanowi dla Ciebie nie lada problem, warto zastanowić się czy jakaś sytuacja, o której wiesz lub którą przeżyliście wspólnie nie nadaje się do nadania takiej osobie ksywki.

Ksywki w związku powstają dokładnie tak samo jak w szkole czy na podwórku. Nikt nie tworzy ich dla siebie i często wynikają z tego jak widzi nas społeczeństwo albo z tego jak zachowaliśmy się w określonej sytuacji.

Czy ksywka musi być oryginalna? Oczywiście, że nie zwłaszcza, że większość osób korzysta ze sprawdzonych pseudonimów. Sprawdźmy zatem jakie ksywki dla chłopaka są najchętniej wykorzystywane przez kobiety.

Ksywki dla chłopaka

Wybór odpowiedniej ksywki jest istotny, ale pamiętaj, że w każdej chwili można z niej zrezygnować. Wypróbuj te z zaproponowanych pseudonimów, które Twoim zdaniem będą najlepiej pasować do Twojego chłopaka.

 1. Patyk,
 2. Kędzior,
 3. Klucha,
 4. Młody,
 5. Stary,
 6. Łysy,
 7. Mapet,
 8. Nevada,
 9. Krecik,
 10. Bazyl,
 11. Chudy,
 12. Pirania,
 13. Buba,
 14. Ziomuś,
 15. Wariat,
 16. Amore,
 17. Kudłaty,
 18. Tofik,
 19. Łosiu,
 20. Kaczor,
 21. Mój rycerzu,
 22. Papa,
 23. Macho,
 24. Cukier,
 25. Tarzan,
 26. Tatusiek,
 27. Romeo,
 28. Mężulek,
 29. Casanova,
 30. Mięśniak,
 31. Adonis,

Znalezienie dobrej ksywki nie musi być trudnym zadaniem. Wiele z pseudonimów odnosi się do wyglądu faceta, choć są i takie, które skupiają się na jego cechach charakteru.

Urocze ksywki dla chłopaka

Urocze ksywki można rozumieć na kilka sposobów, od zdrobnień po ksywki, które zawierają w sobie ziarnko miłości.

Decydując się na obdarowanie swojego chłopaka uroczą ksywką należy pamiętać, aby jej nie nadużywać, zwłaszcza w towarzystwie. Zbyt częste zwracanie się do siebie w ten sposób może stać się komiczne i przerodzi się w temat żartów.

Niemniej od czasu do czasu użycie słodkiego pseudonimu będzie mile widziane.

 1. Kociak,
 2. Ciapek,
 3. Misiek,
 4. Rybeńka,
 5. Brylant,
 6. Słodziaku,
 7. Łobuzie,
 8. Przystojniaczku,
 9. Słońce,
 10. Cukiereczku,
 11. Głuptas,
 12. Seksiaku,
 13. Ciastek,
 14. Ryjku,
 15. Księciuniu,
 16. Dziubku,
 17. Skarbie,
 18. Pysiaczku,
 19. Złotko,
 20. Misiu pysiu,

Jak widzisz uroczych ksywek dla chłopaka nie brakuje a wręcz jest w czym wybierać. Pamiętaj o naszych radach odnośnie stosowania słodkich ksywek w związku a na pewno osiągniesz dzięki nim zamierzony cel.

Śmieszne pseudonimy dla chłopaka

Każdy lubi się pośmiać a zwłaszcza osoby mające dystans do siebie. Śmieszne pseudonimy i ksywki doskonale sprawdzają się w codziennej komunikacji. Niestety ciężko powiedzieć co jest śmieszne a co nie, gdyż każdego śmieszy co innego.

Nie znamy Cię osobiście ani Twojego chłopaka, więc nie wiemy co Cię będzie śmieszyć, ale przygotowaliśmy listę, ksywek, które potocznie uważane są za zabawne.

 1. Slender,
 2. Boczek,
 3. Cycu,
 4. Świntuszku,
 5. Actimel,
 6. Masa,
 7. Kudłaty,
 8. Dawca plemników,
 9. Plastuś,
 10. Dzidzia,

Mamy nadzieję, że nasza lista śmiesznych pseudonimów przypadła Ci do gustu i znalazłaś na niej ksywkę dla swojego chłopaka. Jeśli jednak Ci się nie udało spróbuj wykorzystać powyższe pseudonimy do stworzenia własnego zabawnego pseudonimu.

To by było wszystko w kwestii ksywek i pseudonimów dla chłopaka. Nasza lista to największy zbiór takich pojęć w polskim internecie, jeśli jednak myślisz, że da się ją rozbudować zostaw koniecznie komentarz ze swoimi propozycjami fajnych pseudonimów dla chłopaka.