ladne rosjanki

Rosja to kraj z wieloma wadami, które można by wymieniać niemal bez końca, ale choć by się chciałoby być złośliwym, jednego im odmówić nie można, to właśnie tam mieszkają najpiękniejsze kobiety na świecie. Taką opinię przedstawiają różne plebiscyty i rankingi na niezależnych stronach. Uroda Rosjanek uchodzi za najbardziej „uniwersalną”, kobiety z tego kraju podobają się zarówno południowym nacjom jak i Polakom czy Skandynawom. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się pięknu Rosjanek by móc odpowiedzieć na pytanie czy Rosjanki są ładne.

Czy Rosjanki są ładne?

Rosja to największy kraj na świecie, dwukrotnie większy od drugiej w zestawieniu Kanady. Rodzi to pewne problemy jak definiowanie osób pod pochodzenia.

Gdy mowa jest o pięknych Rosjankach ma się na myśli głównie kobiety z zachodniej części kraju, te z większą domieszką słowiańskich genów. Stereotypowa Rosjanka z okolic Petersburga będzie znacząco się różnić od tej mieszkającej w głębi kraju czy na granicy z Kazachstanem.

Pojęcie urody jest bardzo subiektywnym, podczas gdy jednemu mężczyźnie będą podobać się kobiety z Kolumbii czy Wenezueli, inny będzie zachwycony urodą Azjatek.

Istnieje jednak pewien typ urody, który podoba się większości mężczyzn i jest to uroda typowa dla Rosjanek i kobiet ze Skandynawii.

Stereotypowa Rosjanka ma:

  • Długie włosy,
  • Okrągłą twarz,
  • Symetryczna twarz,
  • Duży biust,
  • Szczupłą sylwetkę,
  • Zadbany wygląd.

Naturalnie nie zachęcamy do generalizowania wyglądu całego społeczeństwa na bazie wyselekcjonowanej grupy. Niemniej przeglądając portale randkowe w rosyjskich miastach czy będąc na miejscu bez trudu da się zauważyć wiele pięknych kobiet.

Rosyjski typ urody kobiet idealnie wpisuje się we współczesne kanony piękna, choć te ulegają częstym zmianom i możliwe, że za 50 lat bardziej ceniona będzie inna uroda.

Najlepszym sposobem na poznanie opinii innych na temat urody kobiet z różnych krajów jest zapoznanie się z wieloma rankingami i badaniami, które lepiej pozwalają zrozumieć upodobania mężczyzn.

  • ScoopWhoop – Rosjanki na 6 miejscu
  • BScholarly – Rosjanki na 4 miejscu
  • ucityguides.com – Kobiety z Rosji na 2 miejscu,
  • Wonderslist.com – Rosjanki na 3 miejscu,

Tak mniej więcej przedstawiają się zestawienia większości rozmaitych stron. Jak wyglądają na tle Rosjanek Polki? Niestety nie najlepiej, Panie za naszego kraju rzadko są doceniane i zazwyczaj przypadają im miejsca 15-30.

Dlaczego Rosjanki są tak ładne?

czy rosjanki sa piekne

Każda kobieta lubi czuć się atrakcyjna, ale dla kobiet z Rosji jest to szczególnie ważne. Przykładają dużą wagę do swojego wyglądu zewnętrznego.

Zawsze odpowiednio dobrana sukienka, zrobiona fryzura i makijaż w połączeniu z naturalną urodą sprawiają, że Rosjanki na tle innych kobiet wyglądają niezmiernie ładnie.

Dość kontrowersyjna hipoteza, mówi, że takie przywiązanie do mody i wyglądu związane jest z tym w jakim kraju żyją.

Rosja jest krajem o jednym z najwyższych współczynników przemocy domowej. Jest to kraj ogromnego dysonansu pomiędzy bogatymi i biednymi, klasa średnia jest mała.

Kobiety mają mniejszą szansę na rozwój zawodowy a nie chcą wiązać się z osobami, które są niezaradne. Uroda pozwala marzyć im o lepszym partnerze, przy którym będą bezpieczne.

Jednak to tylko hipoteza tłumacząca przywiązanie do kwestii wyglądu i nie należy się zbytnio do niej przywiązywać.

Uroda to nie tylko cechy fizyczne, ale również osobowość i sposób bycia. Rosjanki są wykształcone i inteligentne, są bardziej wrażliwe na sztukę i piękno. Oczywiście należy wyjąć z tego wykształcenia aspekt propagandowy.

Kobiety ze wschodu są również bardziej otwarte od Polek i łatwiej nawiązują kontakty.

Jednak to wszystko nie miałoby większego znaczenia, gdyby nie odpowiednie geny. Niestety tych nie da się oszukać i albo ma się geny, które pozwalaj być ponad przeciętnie urodziwym albo nie.

Rosjanie są Słowianami wschodnimi podczas gdy Polacy to Słowianie zachodni. Różnica niby niewielka, ale na tyle duża, aby to właśnie kobiety z naszej wschodniej granicy były uznawane za jedne z najpiękniejszych.

Piękne Rosjanki

Znalezienie przykładów na potwierdzenie, że Rosjanki są ładne czy wręcz piękne jest bardzo proste. Wiele z nich jest modelkami, w licznych sportach mają najładniejsze przedstawicielki, a show biznes jest prawdziwą kopalnią pięknych kobiet z Rosji.

darya-klishina

Zdjęcie 1 z 7

Zaprezentowane zdjęcia przedstawiają ładne Rosjanki, ale pamiętaj, że to tylko wybrany fragment społeczeństwa. Dokładnie takie samo zestawienie można by wykonać dla dowolnego innego kraju.

Gdzie spotkać ładne Rosjanki?

Obecnie nie jest łatwo się przekonać na własne oczy czy Rosjanki faktycznie są tak piękne jak twierdzi większość mężczyzn.

Wizyta w Rosji nie będzie dobrze odebrana, a Polacy nie mają dobrego obrazu wśród zwykłych Rosjan. Jest to wynikiem propagandy, która stawia Polskę jako jednego z największych wrogów współczesnej Rosji.

W Polsce kobiety z Rosji nie ujawniają się ze swoim pochodzeniem, a większość z nas nie rozpozna języka ukraińskiego od rosyjskiego.

Dlatego najlepszym sposobem na poznanie ładnej Rosjanki jest skorzystanie z tamtejszych mediów społecznościowych i aplikacji randkowych.

Jednym z najpopularniejszych mediów jest Telegram, ale możesz korzystać z wielu aplikacji i randkowych, które nie zablokowały dostępu do lokalizacji w Rosji.

Odradzamy korzystania z podejrzanych stron oferujących związek z Rosjanką czy postawionych na rosyjskich domenach. Przed skorzystaniem z takich miejsc upewnij się, że są one bezpieczne i nawet wtedy zachować ostrożność.

A Ty co sądzisz o Rosjankach? Twoim zdaniem również kobiety z tego kraju są ładne? Zachęcamy do dyskusji o pięknie i urodzie Rosjanek w komentarza.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %