uroda tajek czy sa piekne

Ostatnia aktualizacja 22 marca 2023 przez Redakcja

Pojmowanie urody jest względne i ciężko jednoznacznie stwierdzić czy dana osoba może być uważana za ładną. Z pomocą przychodzi statystyka, jeśli dana kobieta podoba się 90 na 100 mężczyzn, to należy uznać ją za piękną. Tajlandia to jeden z popularniejszych azjatyckich kierunków wakacyjnych wśród Polaków i ludzi z Europy. Polsce mężczyźni często są zauroczeni urodą Tajek i chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Choć ta opinia jest również popularna wśród mężczyzn z zachodu, to ostatecznie Tajki nie wygrywają konkursów piękności i nie znajdują się wysoko w rankingach rozmaitych stron. W tym artykule sprawdzimy co w urodzie Tajek może się podobać oraz odpowiemy na pytanie czy Tajki są piękne.

Czy Tajki są ładne?

Tajlandia to bardzo egzotyczny a zarazem popularny kierunek. Popularność zyskał nie tylko za sprawą swoich krajobrazów, ale również seks turystyki. Prostytucja w Tajlandii jest na każdym kroku, a biali mężczyźni są częstymi klientami.

Nie da się ukryć, że Tajlandia słynie również z Ladyboy’ów, osób transseksualnych. To bardzo rozległe zagadnienia patrząc na fakty, że już nawet kilkuletni chłopcy przechodzą metamorfozę.

Wielu samotnych Niemieckich czy Brytyjskich emerytów wybiera Tajlandie na swoją emeryturę. Otoczeni przez młode kobiety z wysoką emeryturą mogę prowadzić beztroskie życie.

Wszystkie te czynniki pośrednio wpływają na obraz Tajlandii i to jak postrzegana jest w świecie.

Tajlandia jest dość jednolita pod kątem urody kobiet. Kraj wciśnięty pomiędzy Wietnam, Laos i Birmę, swoje życie koncentruje wokół Zatoki Tajlandzkiej i stolicy Bangkoku.

To właśnie do tych miejsc docierają turyści, którzy rozpowszechniają obraz pięknych Tajek. Uznaje się, że typowa Tajka jest lub ma:

  • Drobny szkielet,
  • Niski wzrost,
  • Szczupłą sylwetkę,
  • Czarne, długie i gęste włosy,
  • Wyglądają na młodsze niż są,
  • Pozytywne nastawienie.

Czy to prawda? Generalizowanie wyglądu nie jest niczym dobrym, ale istnieją pewne archetypy urody w każdym kraju i bez wątpienia spory procent Tajek wykazuje wyżej opisane cechy.

Żeby się o tym przekonać nie trzeba jechać do Tajlandii wystarczy skorzystać z popularnych aplikacji randkowych.

Kobiety z Tajlandii ciężko uznać za piękne, lepszym słowem do ich określenia jest „urocze”. Ma to przełożenie na rankingi najpiękniejszych kobiet. Tutaj kobiety z Tajlandii przegrywają z wyższymi Koreankami czy bardziej popularnymi Filipinkami.

  • ScoopWhoop – Tajki nie znalazły się w top17,
  • Easemytrip.com – Tajki poza top 18,
  • Legint.ng – Tajki poza top 22,
  • com – Tajki poza top 17,

Schemat powtarza się dla większości rankingów i zestawień znalezionych w internecie. Jak się okazuje Tajki, pomimo iż mają pozytywny piar to ich uroda nie jest jednoznacznie piękna.

Dlaczego Tajki uważane są piękne?

czy tajki sa piekne

Przedstawione zestawienia to jedno a badania przeprowadzone na większej grupie odbiorców to drugie. Jak bowiem widać na wyżej załączonej mapie, kobiety z Tajlandii zostały uznane za piękne, tak samo jak Polki czy Czeski.

Należy jednak zaznaczyć, że pomimo to kobiety z tych krajów rzadko znajdują się w zestawieniach najpiękniejszych. Te wygrywają kraje nordyckie, Rosjanki czy kobiety z Ameryki Południowej.

W przypadku Azjatek za najładniejsze uważane są Koreanki i Filipinki, o Tajkach rzadko się wspomina.

Co zatem takiego sprawia, że w Polsce panuje przekonanie o tym, że Tajki są ładne?

Wspomniana egzotyka ma ogromne znaczenie na pojmowanie urody. Większość mężczyzn ze Stanów czy Europy wskaże latynoski i Azjatki jako bardzo piękne, głównie za sprawą ich odmienności.

Jednak to właśnie kobiety a krajów takich jak Argentyna czy Kolumbia, regularnie wchodzą do ścisłych finałów konkursów urody a nie Azjatki.

Swoje znamię w postrzeganiu kobiet odgrywa wspomniana prostytucja. Bez trudu znajdziemy artykułu mówiące o tym, ile kosztują Tajki. Pokazuje to, że jest zapotrzebowanie na tego typu treści a co za tym idzie przez pewnych mężczyzn uroda Tajek kojarzona jest przez filmy czy zdjęcia prostytutek. Te jak wiadomo im ładniejsze tym większą mają szansę na klienta, więc wiele z tych kobiet jest atrakcyjnych.

Gdy mówimy o zwyczajnych kobietach w Tajlandii to również bez trudu znajdziemy piękne dziewczyny. Tak samo jak w Polsce czy innym kraju, choć pewne cechy wyglądu często się powtarzają.

Tajki rzeczywiście to niskie i szczupłe dziewczyny, które mają dziewczyńską urodę. To właśnie ten niewinny wygląd przyciąga mężczyzn z Europy, którzy na swoim kontynencie spotykają się raczej z bardziej „kobiecymi” Paniami.

Tajki w swoim dążeniu do urody walczą z tym co podoba się mężczyzną z zachodu. Chcą być jak najbardziej białe, podczas gdy mężczyźni wolą naturalny kolor ich skóry.

Wygląd to nie wszystko co ma wpływ na atrakcyjność tajskich kobiet. Wiele osób będących w związkach z Tajkami podkreśla ich wierność i rodzinność. Czasem przeradza się to w chorobliwą zazdrość, ale uogólniając kobiety z Tajlandii są oddane i rodzinne co podoba się mężczyzną.

To konserwatywne podejście ma swoje zalety, ale nie ma róży bez kolców. Wieży rodzinne są bardzo silne co może prowadzić do problemu z przeprowadzką czy rozwiązywania innych przyziemnych kwestii.

Piękne Tajki

Jeśli szukasz zdjęć ładnych Tajek to znajdziesz je bez problemu. Uroda pozwala Tajką robić karierę w modelingu czy rynku filmowym.

Poniżej przedstawimy Ci znane Tajki, które zachwycają swoją urodą.

Danupha-Khanatheerakul
« z 6 »

Pamiętaj jednak, że to tylko niewielki wycinek najładniejszych kobiet z Tajlandii. Generalizowanie, że właśnie w taki sposób wyglądają wszystkie Tajki może prowadzić do rozczarowania. Takie samo zestawienie jesteśmy w stanie wykonać nawet dla kraju, w którym powszechnie uważa się, że jest najwięcej nieurokliwych kobiet.

Gdzie spotkać ładne Tajki?

Tajlandia to kraj rozwijający się z dużym potencjałem, ale obecnie najniższa pensja wynosi w przybliżeniu 900zł. Bilety z Tajlandii do Europy nie są tanie co sprawia, że turystyki z tego kraju nie są częstym widokiem.

Spotkanie Tajki nie jest proste, a wiele osób i tak nie odróżni kobiety z tego kraju od filipinki.

Prawdopodobnie jedyną bezpośrednią metodą na spotkanie Tajki jest wybranie się na wakacje do Tajlandii.

W Polsce nie istnieją specjalne dzielnice czy ośrodki, w których łatwiej o spotkanie kobiet z Tajlandii.

Jeśli jednak nie chcesz wydawać około 2 tysięcy na bilet możesz zawsze skorzystać z popularnych portali randkowych. Tajki korzystają z dokładnie tych samych portali randkowych co my.

Jest to bardzo prosta metoda na sprawdzenie atrakcyjności przeciętnych Tajek oraz sprawdzenie swojego powodzenia wśród tamtejszych kobiet.

Daj nam znać co Ty myślisz o urodzie Tajek i czy uważasz je za piękne. Chętnie dowiemy się co Twoim zdaniem wpływa na ich urodę.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %