Ostatnia aktualizacja 7 lutego 2023 przez Redakcja

Ukrainki uchodzą za jedne z najpiękniejszych kobiet bez podziału na kolor skóry czy aspekty geograficzne. Naturalnie uroda jest kwestią gustu, podczas gdy Tobie będą podobać się głównie kobiety z Azji, ktoś inny może być zachwycony urodą Ukrainek. Kobiety z krajów słowiańskich cieszą się dobrą opinią wśród latynoskich mężczyzn. Z punktu widzenia przeciętnego Polaka, Ukrainki niewiele różnią się od Polek czy Rosjanek, ale w wielu rankingach na najpiękniejsze kobiety zajmują miejsca blisko podium, gdy naszym rodaczkom raczej się to nie udaje. Przyjrzyjmy się zatem bliżej urodzie Ukrainek i sprawdźmy co sprawia, że są tak wyjątkowe i piękne.

Czy Ukrainki są ładne?

Na tak postawione pytanie nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Uroda ma indywidualny charakter i generalizowanie społeczeństwa na jego niewielkim wycinku może prowadzić do błędnych wniosków.

To co dla Ciebie będzie piękne dla drugiej osoby już niekoniecznie. Na piękno kobiety wpływa wiele cech nie tylko zewnętrznych. Kobiety, które często się uśmiechają wydają się mężczyzną bardziej atrakcyjne. Również pewność siebie, sposób bycia czy inteligencja mają wpływ na to jak oceniamy drugą osobę.

Ograniczając się do samego określenia „ładne” musimy wymazać wyżej opisane aspekty i skupić się wyłącznie na fizjonomii kobiet z Ukrainy.

Stereotypowa Ukrainka ma:

  • Długie włosy,
  • Zadbany wygląd,
  • Wyraźnie rysy twarzy,

Aspekt urody odgrywa istotną rolę przy ocenia potencjalnej partnerki, ale w przypadku kobiet z Ukrainy wspomina się również o bardziej tradycyjnym podejściu do rodziny czy kwestii podziału obowiązków w związku.

Z racji na bliskość Ukrainy wiele kobiet tak naprawdę przypomina Polki, zasadnicza różnica polega na tym, że Ukrainki przywiązują większą uwagę do swojego ubioru czy makijażu przez co wydają się bardziej kobiece.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda uroda Ukrainek w rozmaitych rankingach.

  • brightside.me – uwzględnił Polki na 14 miejscu, zabrakło miejsca na Ukrainki.
  • scoopwhoop.com – Ukrainki zajęły 2 miejsce
  • BScholarly – umieścił Ukrainki na 10 miejscu.
  • legit.ng – Ukrainki zajęły 15 miejsce.
  • Hellotravel.com – kobietom z Ukrainy przypadło 8 miejsce.

W większości rankingów pojawiają się te same Państwa z drobnymi odstępstwami.  Polskie rankingi w dużej mierze pokrywają się z zagranicznymi, przy czym zdecydowanie częściej znajduje się w nich miejsce dla Polek i to zazwyczaj w TOP3.

Ładne Ukrainki

 Czy ukrainki sa ladne

Ukrainki lubią czuć się atrakcyjne, można by powiedzieć, że każda kobieta lubi być atrakcyjna, ale nie każda robi coś w tym kierunku.

Kobiety na Ukrainie przywiązują dużo większą wagę do swojej garderoby i makijażu. Wiele z nich nie wyobraża sobie wyjścia do sklepu bez makijażu.

Niestety z punktu widzenia przeciętnego Polaka niektóre z nich przesadzają ze zbyt mocnym makijażem, który momentami jest bardziej karykaturalny niż atrakcyjny.

Słuchając opinii obcokrajowców o naszym narodzie bez trudu można znaleźć powtarzające się słowa jak dystans czy oschłość. Choć to się zmienia to wciąż jesteśmy (uogólniając) narodem, który powoli poznaje innych ludzi.

Ukrainki są bardziej otwarte od Polek, łatwiej nawiązać z nimi kontakt, o ile pominie się kwestię językowe.

Zapewne zastanawiasz się jak wyglądają ładne Ukrainki?

Milla-Jovovich

Zdjęcie 1 z 6

Naturalnie to tylko niektóre ze znanych na Ukrainie kobiet. Jak widać nie mają ze sobą wielu cech wspólnych odnośnie wyglądu więc generalizowanie urody kobiet zza naszej wschodniej granicy nie ma większego sensu.

Gdzie spotkać ładne Ukrainki?

O ile przekonanie się na własne oczy o urodzie kobiet a Ameryki Południowej może być problematyczne, o tyle z racji wydarzeń na Ukrainie i bliskości tego kraju, o urodzie Ukrainek możesz przekonać się bardzo łatwo.

Z przymusu wiele kobiet wyemigrowało do Polski, jest to bardzo liczna mniejszość narodowa, która występuje nawet w małych miasteczkach.

Wiele z Ukrainek uczy się lub pracuje w naszym kraju i na własne oczy możesz przekonać się czy są ładne.

Wyjazd na zachodnią Ukrainę nie jest bardzo ryzykowny, ale nie należy też do najbezpieczniejszych.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie poznać Ukrainkę, zachęcamy Cię do lektury osobnego artykułu na ten temat.

Chętnie dowiemy się jakie Ty masz zdanie na temat urody kobiet z Ukrainy. Czy są ładne? A może bardziej podobają Ci się kobiety z innych kontynentów? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %