meetic kontakt

Nawiązanie kontaktu z portalem randkowym nie zawsze jest łatwą sprawą. Firmy odpowiedzialne za strony randkowe robią wszystko, aby użytkownicy zadawali jak najmniej pytań. Jest to z jednej strony zrozumiałe z drugiej podejrzane, gdy mowa o serwisach z nie najlepszymi opiniami. Meetic to aplikacja i strona randkowa, z którą nie tak prosto się skontaktować. W tym artykule pokażemy ci jakie masz metody kontaktu z Meetic.

Meetic kontakt telefoniczny

Gdy chcemy coś szybko załatwić próbujemy skontaktować się z wybraną firmą przez telefon. Meetic jest francuską firmą i nie prowadzi polskiego biura obsługi klienta.

Nie istnieje również możliwość skontaktowania się przez fax.

Powodów może być klika, ale zazwyczaj chodzi tu o koszty, które w tym wypadku byłby niewarte otrzymywanych zysków.

Portal Meetic jest posiada sporo fałszywych profili a co za tym idzie, kontakt telefoniczny z klientem mógłby być mało sympatyczny co zapewne też odgrywało istotną rolę w decyzji o niepodawaniu numeru telefonu.

Adres do kontaktu z Meetic

Najbardziej pewną formą kontaktu z Meetic jest kontakt pocztowy. Co prawda to dość archaiczne rozwiązanie, ale stosuje je wiele firm randkowych znanych z wyciągania od ludzi pieniędzy.

Adres do korespondencji:

  • Meetic S.A.S.
  • MEETIC
  • 53 rue de Châteaudun Paris 9 FRANCE

Jeśli zdecydujesz się na tę formę kontaktu koniecznie pamiętaj o przesłaniu danych konta, którego tyczy się zgłoszenie. W wiadomości zawrzyj najważniejsze szczegóły, które pomogą szybko rozwiązać problem.

Formularz kontaktowy Meetic

formularz kontaktowy meetic

Prawdopodobnie najlepszą formą kontaktu z Meetic jest formularz kontaktowy. Choć ten pozwala tylko na krótkie wiadomości do 1000 znaków to powinno Ci to wystarczyć.

Formularz jest bardzo prosty i ogranicza się do podania adres e-mail oraz treści wiadomości.

Kontakt przez media społecznościowe

Jedną z ciekawych acz mało skutecznych form kontaktu jest odezwanie się poprzez media społecznościowe.

Treści w social mediach Meetic są rzadko aktualizowane i na odpowiedź można długo czekać. Dodatkowo istnieje duże ryzyko odesłania do formularza kontaktowego lub strony FAQ.

Na Instagramie dostępne jest kilka profili Meetic kierowanych do różnych krajów. Jeśli jesteś zdesperowaną osobą możesz napisać na wszystkie profile.

Internetowa obsługa klienta Meetic

Niestety Meetic nie posiada internetowej obsługi klienta i nie ma możliwości skontaktowania się z żywą osobą, która byłaby w stanie nam pomóc.

Jedynym co dostajemy to:

Znajdziemy na niej odpowiedzi na najczęstsze pytania, które mogą okazać się przydatne.

To już wszystkie formy kontaktu z Meetic. Nie ma ich zbyt wiele, ale mamy nadzieję, że mimo to będziesz w stanie skontaktować się z Meetic i rozwiążesz swój problem.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %