mydates jak pisac za damo

Ostatnia aktualizacja 17 lipca 2023 przez Redakcja

Portale randkowe w różny sposób podchodzą do kwestii opłat. Dość oryginalny system pobierania opłat ma MyDates, które choć z pozoru jest darmowe to tak naprawdę trzeba płacić by pisać. Często pytacie nas jak pisać za darmo na MyDates i czy istnieje sposób na darmowe monety. Postanowiliśmy sprawdzić czy sposoby na pisanie za darmo na MyDates faktycznie działają a darmowe monety są dostępne poza promocjami.

MyDates jak pisać za darmo?

Portal randkowy MyDates opiera swoje funkcjonowanie na pobieraniu opłat w postaci monet. Te naturalnie kupujemy za prawdziwe pieniądze.

Monety są konieczne do pisania z innymi osobami, gdyż każda wiadomość kosztuje użytkownika 50.

Jako nowy użytkownik dostajemy 100 monet, czyli mamy możliwość napisania dwóch wiadomości. Z tego powodu ciężko nazwać MyDates darmowym portalem randkowym.

W głowach wielu użytkowników zaczyna pojawiać się pytanie jak pisać za darmo na MyDates.

Jedną z możliwości, która wiąże się z ryzykiem jest skorzystanie z koła fortuny. Użytkownik mając 100 monet może zakręcić nim 4 razy, gdyż jedna próba kosztuje 25 monet. Nowe osoby mają dodatkowo jedną darmową próbę.

mydates darmowe monety

Na kole znajdują się pola:

 • 2 x 10 monet,
 • 2 x 5 monet,
 • 2 x 20 monet,
 • 2 x 50 monet,
 • 1 x 100 monet,
 • 1 x 250 monet,
 • 2 x Darmowy obrót.

Z prostej matematyki wynika, że na 6 polach jesteśmy stratni a na 4 zyskujemy, przy czym zysk jest dużo wyższy od potencjalnych strat.

Z pozoru statystyka nie jest taka zła, jednak w naszych próbach podejrzanie często wypadały najniższe wartości. Możliwe, że faktycznie winna jest tu statystyka, z drugiej strony nie mamy pewności czy koło fortuny działa w 100% poprawnie.

Niestety ta opcja nie gwarantuj pisania za darmo, nie ma również żadnej innej, która taką opcję by uruchomiła. Możesz jednak skorzystać z metody na darmowe monety.

100 darmowych monet

mydates darmowe monety

Jedną z metod na zyskanie dodatkowych darmowych metod jest potwierdzenie adresu E-Mail. Zaraz po zarejestrowaniu profilu zostaniesz poproszony o potwierdzenie adresu, gdy to zrobisz otrzymasz automatycznie na konto 100 darmowych monet.

 • Wejdź na swój adres E-mail,
 • Otwórz wiadomość od MyDates,
 • Kliknij Potwierdź swój adres e-mail już teraz!

Gotowe, darmowe monety pojawią się na Twoim koncie i możesz wykorzystać je w dowolnym celu.

MyDates sposób na darmowe monety?

W internecie dość popularne są filmy, w których nagrywające osoby pokazują sposób na darmowe monety na MyDates.

Cały koncept polega na przejściu na stronę wpisaniu swojego nicku na MyDates a następnie pobraniu 4 aplikacji, które wskaże nam ta strona.

Zazwyczaj takie metody są typowym oszustwem, które co prawda nie kosztuje nas pieniędzy, ale czas poświęcony na wykonanie zadań dawanych przez aplikację.

sposob na pisanie za darmo mydates

Żeby zaoszczędzić waszego czasu postanowiliśmy sprawdzić, ile jest prawdy w rzekomych filmach.

Jak wyglądał proces zdobywania monet?

 1. Podaliśmy nasz nick z MeDates na stronie i określiliśmy liczbę monet jakie chcemy zdobyć.
 2. Pobraliśmy zalecaną aplikacje.
 3. Zaczęliśmy wykonywać zadania opisane przez program.

Cały proces zajął ponad godzinę i jak myślisz co było jego efektem? Przez cały czas strona niemal w czasie rzeczywistym zalicza Twoje wyzwania, a gdy dochodzi do momentu rozliczeń pasek weryfikacji jest zapętlony.

Jak nie trudno się domyślić za akcje, które wykonałeś właściciel strony uzyskał pewną kwotę a ty zostajesz z kilkoma nieciekawymi grami na telefonie i straconym czasie.

Jak obejść limit wiadomości na MyDates?

Znasz już sposoby na zdobycie darmowych monet i sposoby na to jak ich nie zdobywać. Pomówmy teraz o tym jak postarać się obejść limit wiadomości jakie mamy na MyDates.

Po potwierdzeniu adresu E-mail masz dokładnie 4 wiadomości, które mogą posłużyć się do skomunikowania z drugą osobą.

Jeśli okaże się, że odpisuje na Twoje wiadomości i jest zainteresowana dalszą rozmową zaproponuj przejście na inne komunikatory:

 • Facebook,
 • Whatsapp,
 • Instagram,
 • Skype.

Naturalnie możesz zaproponować również inne media społecznościowe. Zachowaj przy tym zasady bezpiecznego korzystania z internetu i nie wysyłaj:

 • Adresu domowego/pracy,
 • Danych osobowych,
 • Numeru konta,
 • Zdjęć, które mogą służyć do lokalizacji Twojego zamieszkania.
 • Zdjęć erotycznych, które mogą posłużyć do szantażu.

Oczywiście również wysyłanie tych informacji na MyDates nie jest rozsądne.

W ostatniej wiadomości postaraj się dać do siebie kontakt i napisz, dlaczego zamierzasz przenieść rozmowę.

Zwróć uwagę, że koszty monet są absurdalne (bo są) i prowadzenie dłuższej rozmowy w tym serwisie nie ma sensu, lepiej wydać te pieniądze na fajną randkę.

Problemem tego rozwiązania jest to, że wielu oszustów właśnie robi wszystko, aby wyciągnąć swoje ofiary z portali randkowych na inne komunikatory.

Jeśli jednak będziesz przekonując masz osoba, z którą rozmawiasz nie powinna mieć z tym problemu.

Czy warto płacić za monety na MyDates?

Jak widzisz pisanie za darmo na MyDates nie jest do końca możliwe. Nie należy również ufać sposobom znalezionym w internecie, które oferują darmowe monety na MyDates.

Dodatkowo sama strona stosuje nieczyste zagrywki zachęcając ludzi do kupna monet pod pretekstem rozmowy z zainteresowanymi dziewczynami.

Na rynku są zdecydowanie ciekawsze aplikacje randkowe i to nim zalecamy się przyjrzeć.

Happy
Happy
20 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
80 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %