jak usunac konto mydwoje

Ostatnia aktualizacja 30 grudnia 2022 przez Redakcja

MyDwoje to prawdopodobnie największe wirtualne biuro matrymonialne w naszym kraju działające w podobny sposób do aplikacji randkowych. Jednak w przeciwieństwie do nich, kluczową rolę odgrywa tutaj dopasowanie charakterologiczne partnerów. To właśnie za to użytkownicy płacą nie małe abonamenty. Gdy znajdą parę albo odejdą z niczym decydują się na usunięcie konta. Właśnie w tym jak usunąć konto na MyDwoje zajmiemy się w tym artykule.

O czym pamiętać przed usunięciem konta MyDwoje?

Powody, dla których użytkownicy chcą usunąć konto na MyDwoje mogą być różne, ale zawsze robi się to tak samo i prowadzi to do tych samych konsekwencji.

Usunięcie konta na MyDwoje wiąże się z utratą:

 • Rozmów,
 • Korzyści płynących z abonamentu,
 • Propozycji znajomości,
 • Zdjęć.

Trwałe usunięcie wszystkich informacji o Twoim koncie następuje do 7 dni od momentu potwierdzenia procedury jego usunięcia.

Dane usuwane są na stałe i nie można ich odzyskać, chyba że zgłosisz taką chęć w terminie do 7 dni od rozpoczęcia procedury usuwania konta. Taką prośbę można złożyć tylko raz.

MyDwoje jak usunąć konto?

mydwoje jak usunac konto

Portal matrymonialny MyDwoje posiada wyłącznie stronę internetową, aplikacja jest niedostępna. Mając to na uwadze istnieje tylko jedna i skuteczna metoda na usunięcie konta MyDwoje.

 1. Zaloguj się na swoje konto,
 2. Kliknij ikonę profilu,
 3. Wybierz Ustawienia/Kasowanie konta,
 4. W sekcji Status konta wybierz Skasuj,
 5. Podaj swoje hasło w celu potwierdzenia procedury.

Gotowe, od teraz Twoje konto zostało zgłoszone do usunięcia a procedura kasowania z bazy danych potrwa 7 dni.

mydwoje usuwanie konta

Po skasowaniu konto nie możesz się ponownie do niego zalogować. Chęć ponownego dołączenia do MyDwoje będzie wymagała ponownego założenia konta, przejścia przez test i wypełnienia wizytówki.

MyDwoje zawieszenie profilu zamiast skasowania

Jeśli wciąż się wahasz nad tym czy na pewno chcesz usunąć swoje konto na MyDwoje możesz skorzystać z opcji zawieszenia profilu.

Zawieszenie profilu wiąże się z jego ukryciem i niewyświetlaniem innym użytkownikom. Dodatkowo nie będą wysyłane do Ciebie nowe oferty znajomości.

Jednak wciąć będziesz mieć możliwość rozmowy z osobami, z którymi nawiązałeś kontakt.

Pamiętaj, że zawieszenie konta nie przedłuża okresu trwania abonamentu. Ten jest ciągle aktywny nawet jak nie korzystasz ze swojego konta.

 1. Zaloguj się na swoje konto,
 2. Kliknij ikonę zdjęcia profilowego,
 3. Wybierz Ustawienia/Kasowanie konta,
 4. Kliknij link tekstowy Zawieś swój Profil tutaj,
 5. Wprowadź hasło w celu potwierdzenia operacji.

Twoje konto zostanie zawieszone automatycznie. Możesz je w dowolnym momencie aktywować ponownie przechodząc na tą samą stronę i ponownie wpisując hasło.

Czy warto usunąć konto na MyDwoje?

Opinie na temat portalu MyDwoje są bardzo rozbieżne co jest typowe dla portali randkowych. Wśród opinii negatywnych najczęściej pojawiają się sugestie na temat tego, że mało użytkowników jest aktywnych i płacenie abonamentu nie ma sensu.

Z drugiej stron mamy komentarze mówiące o poznaniu drugiej połówki na MyDwoje i choć można mieć zastrzeżenia co do ich prawdziwości to nie ma dowodów, które mogą je obalić.

Jeśli w ciągu miesiąca nie uda Ci się znaleźć osoby, z którą wejdziesz w sensowną rozmowę warto zastanowić się nad usunięciem konta na MyDwoje i spróbowania szans na innym portalu randkowym.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %