mydwoje opinie

Znalezienie miłości w internecie może być problematyczne. Wiele portali randkowych kusi do założenia darmowego konta i poświęcenia czasu na szukanie odpowiednich osób. Problem polega na tym, że część z nich oszukuje, inne mają tylko darmową rejestrację a zdecydowana większość ma małą liczbę użytkowników. Opinie o portalu randkowym MyDwoje.pl nie należą do najlepszych. Strony tego typu są tylko z pozoru darmowe, ale nie to jest największym problemem MyDwoje a mała baza użytkowników. Sprawdziliśmy opinie o MyDwoje oraz zasady funkcjonowania serwisu. Czy warto zakładać konto na Mydwoje.pl?

MyDwoje co to za portal randkowy?

MyDwoje.pl to portal randkowy o charakterze biura matrymonialnego. Może się wydawać, że strona należy do polskiego kapitału, ale tak nie jest. Za MyDwoje stoi firma:

 • Fire Media Interactive Ltd
 • Kemp House, 152-160 City Road,
 • EC1V 2NX Londyn,
 • Wielka Brytania, 
 • Numer rejestrowy: 06366405.

Sprawdzenie legalności tej firmy nie zajmuje dużo czasu. Portal randkowy MyDwoje jest tylko jedną z odnóg działalności. W rzeczywistości firma skupia się na tworzeniu stron dla zewnętrznych klientów.

Firma działa w pełni legalnie i nie znaleźliśmy informacji o ewentualnych aferach jakie czasem przytrafiają się twórcom portali randkowych.

Obecna konkurencja na rynko stron randkowych jest bardzo duża i znalezienie niszy nie jest łatwe. Pomysłem mydwoje.pl na zdobycie rynku było przedstawianie się jako wirtualne biuro matrymonialne. Młodsze osoby mogą nawet nie wiedzieć, czym jest to miejsca i jak wygląda randkowanie w tradycyjnym biurze matrymonialnym.

To tylko jeden z powodów, dla których strona nie odniosła sukcesu.

Na stronie głównej znajdziemy informacje o tym, że MyDwoje jest nr 1 według rankingu portali randkowych. Jednak, po zapoznaniu się z tymi rankingami i datą ich publikacji nie jest to raczej powód, napawający szczególną duma.

Portal choć w wielu miejscach pogrubia wyrażenia „bezpłatna rezerwacja” w praktyce nie jest darmowy. Owszem założyć konto można nieodpłatnie, ale do odblokowania wszystkich opcji konieczna jest opłata.

MyDwoje ma rywali chociażby pod postacią eDarling, oba serwisy opierają swoje działanie na teście osobowości i proponowaniu kandydatów do pary.

Niektóre portale podają w rankingu najpopularniejszych stron randkowych witrynę MyDwoje, ale nie podają przy tym statystyk oraz dorzucają link afiliacyjny, co totalnie podważa ich wiarygodność.

Jak mają się sprawy z MyDwoje? Czy warto zakładać konto na tym portalu randkowym i co o tym sądzą użytkownicy?

5.6 TOTAL SCORE

MyDwoje opinia

Rejestracja
mydwoje

Jakość dopasowań 7
Funkcjonalność 7
Łatwość i wygoda użycia 4
Obsługa klienta 8
Cena 2
PROS
 • Można znaleźć miłość
 • Test osobowości
 • Dobry kontakt z obsługą
CONS
 • Martwe profile
 • Mało użytkowników
 • Wysoka cena
 • Brak aplikacji mobilnych
 • Słabo zaprojektowany interfejs

MyDwoje opinia o profilu użytkowników

Wiele portal randkowych rozmija się z prawdą na temat liczby swoich użytkowników albo przynajmniej naciąga ją tak aby wyglądała dobrze.

MyDwoje.pl samo dostarcza nam informacji o tym, że „zaufało nam ponad 800 tysięcy singli”, jest to całkiem pokaźna liczba. Jednak należy pamiętać, że dotyczy ona wszystkich krajów obsługiwanych przez portal oraz liczona jest od 2007 roku.

Nie zamierzamy negować tych liczb, należy jednak wiedzieć, że liczba obecnie aktywnie korzystających ze strony jest dużo niższa.

Wyszukując oferty matrymonialne na stronie znaleźliśmy:

 • Kobiety w wieku 18-25: 13 ofert,
 • Kobiety w wieku 26-35: 117 ofert,
 • Kobiety w wieku 36-45: 375 ofert,
 • Kobiety w wieku 46-55: 443 ofert,
 • Kobiety w wieku 56-66: 359 ofert,
 • Kobiety w wieku 66+: 158 ofert,

W przypadku mężczyzn wyglądało to następująco:

 • Mężczyźni w wieku 18-25: 40 ofert,
 • Mężczyźni w wieku 26-35: 289 ofert,
 • Mężczyźni w wieku 36-45: 541 ofert,
 • Mężczyźni w wieku 46-55: 499 ofert,
 • Mężczyźni w wieku 56-66: 330 ofert,
 • Mężczyźni w wieku 66+: 203 ofert,

Użytkownicy Mydwoje notorycznie skarżą się na martwe profile i niewielką ich ilość. Mało, który serwis czy aplikacja randkowa mogą pochwalić się liczbą użytkowników zbliżoną do Badoo i Tindera, a MyDwoje nie wyróżnia się na tym tle pozytywnie.

Jednak przez profil użytkowników rozumiemy nie tylko ich liczbę, ale również to ilu jest oszustów i na jakie dopasowania można liczyć.

Na stronie głównej znajduje się duża sekcja pokazująca ludzi, którzy zostali połączeni w pary. Niestety wiele z historii tam opisanych ma już kilkanaście lat. To tylko pokazuje, że operator strony nie za bardzo się na niej skupia.

Dość kłopotliwym zagadnieniem jest proces weryfikacji kont. Fajnie, że ten istnieje jednak weryfikacja obejmuje również odpowiedzi tekstowe. Moderator może nie zaakceptować naszego opisu siebie co prowadzi do odrzucenia konta.

Wpływa to zapewne pozytywnie na jakość oferowanych dopasowań, ale niekoniecznie jest czymś co każdy chciałby widzieć.

Wiadomości jak stan cywilny nie są weryfikowane co odróżnia Mydwoje od dobrych biur matrymonialnych. Co prawda na stronie nie ma wielu oszustów chcących wyłudzić pieniądze, ale osób szukających okazję do zdrady nie brakuje. Jednak takie osoby są obecne na wszystkich portalach randkowych i nie jest to tylko problem Mydwoje.pl.

W odpowiednim doborze partnerów i partnerek ma pomagać test osobowości, który jest rozbudowany i w pewnych aspektach faktycznie pozwala łączyć podobne osoby. Problemem jest to, że strona ocenia zbieżność osób, a jak wiadomo, przeciwieństwa potrafią się przyciągać. Jednak takie osoby zostaną nam zaproponowane w dalszej kolejności, o ile w ogóle.

Czy MyDwoje są płatne?

czy mydwoje jest platne

Serwis MyDwoje lubi się reklamować jako bezpłatny wskazując na darmową rejestrację. Nie rozmija się tu z prawdą, jednak wszelkie funkcje dostępne są dopiero po opłaceniu niemałego abonamentu.

Obecne ceny pakietów:

 • Miesiąc Premium – 60zł,
 • Miesiąc Premium+ – 85zł,
 • 3 miesiące Premium – 95zł,
 • 3 miesiące Premium+ – 139zł,

W naszej opinii to bardzo wysokie stawki jak na stronę z tak małą liczbą użytkowników. Po opłaceniu konta zyskujesz dostęp do możliwości pisania czy przeglądania szczegółowych ofert.

Wiele z płatnych funkcji jest wymaganych do normalnego użytkowania strony. Niestety nie istnieją sposoby na zdobycie darmowego konta, nie ma również darmowego okresu próbnego.

Za te pieniądze jesteś w stanie znaleźć lepsze portale randkowe.

MyDwoje opinie kobiet

Niestety MyDwoje to obecnie tylko strona internetowa co utrudnia nieco znalezienie wartościowych opinii o tej stronie.

Jednak, gdy się trochę poszukać natrafi się na interesujące opinie na temat samej strony.

Kobiety rzadko dzielą się swoimi opiniami na temat portali randkowych, a gdy już to robią narzekają głównie na mężczyzn lub opłat. Jak wygląda to w przypadku strony MyDwoje.pl?

 • Joanna – Roi się od oszustów,żonaci podają się za rozwiedzionych,ponadto wybór jest niewielki,z tych propozycji,które są na dwóch mężczyzn po 60-tace z którymi spotkałam się najwyraźniej szukało sponsoringu a nie miłości. Nikt nie weryfikuje stanu cywilnego,ogłaszają się mężczyźni jako rozwiedzeni a w rzeczywistości są żonaci.
 • Krystyna – Portal martwy nikogo nie ma jestem tutaj miesiąc mam konto opłacone Napisało trzech panów i na tym koniec Nie polecam
 • Marta – Spotkanie z drugim mężczyzną przedłużyło się do kilku godzin i nawet nie dało się tego odczuć przed spojrzeniem na zegarek. Tak już zostaliśmy na spotkaniach ze sobą. Minął prawie rok. Nie rozumiem za bardzo opinii o tym, że nic się nie dzieje na portalu. Może i niewiele się dzieje ale mimo wszystko można poznać normalną osobę, z którą planuje się przyszłość.

Jak widać opinie potrafią być naprawdę skrajne, zazwyczaj Panie narzekają na:

 • Oszustów matrymonialnych,
 • Mały ruch,
 • Oszustów finansowych,

Nie pojawiają się natomiast zastrzeżenia co do funkcjonowania strony czy obsługi klienta. Wśród głównych zalet wymienia się faktyczne znalezienie partnera.

MyDwoje opinia mężczyzn

Mężczyźni to główny target portali randkowych. Panowie zazwyczaj stanowią większość użytkowników stron randkowych.

 • Roman – Ja jestem rozczarowany.Dwa razy byłem na portalu i dwa razy porażka. Za drugim razem te same panie co za pierwszym a miały etykietkę nowa na fotografii. Poza tym ci za dziwna korelacja:w ostatnim dniu gdy kończył mi się abonament nagle Panie przysyłały mi słoneczka lub serduszka.
 • Ryszard – Nie polecam. Duzo fejkowych profili i bardzo upierdliwa moderacja, poza tym cena wysoka.
 • Tomek – Ten portal jest martwy, tam prawie nie ma żywych ludzi.

Faceci w głównej mierze narzekają na małą aktywność kobiet, ale pojawiają się również zarzuty odnośnie funkcjonowania abonamentu i działania moderacji.

MyDwoje nasza opinia

MyDwoje to portal, które nie jest łatwy do ocenienia. Nie da się ukryć, że w internecie można znaleźć wiele komentarzy potwierdzających jego skuteczność. Zajmujemy się ocenianiem stron randkowych nie od dzisiaj i potrafimy odróżnić motywowane komentarze od prawdziwych.

Na plus należy również zaliczyć brak ukrytych opłat i automatycznego przedłużania abonamentu. Sama strona jest w miarę funkcjonalna i prosta w obsłudze, jednak to za mało by móc wydać w pełni pozytywną ocenę.

Liczba krytycznych komentarzy na temat obsługi czy nieuczciwych zagrywek moderacji jest bardzo mało, choć takie głosy się pojawiają.

Największym zarzutem jest mała liczba użytkowników. Niestety, ale nawet najlepiej zaplanowany portal randkowy bez użytkowników jest niewiele wart.

Problematyczne są również wysokie opłaty, które można by zrozumieć, gdyby portal dawał gwarancje przynajmniej jednej randki czy coś podobnego. Niestety tutaj takich gwarancji nie ma, a prawdopodobieństwo na znalezienie pary nie jest duże.

Ze strony korzystają głównie osoby starsze co też warto podkreślić.

W naszej opinii Mydwoje.pl to portal randkowy, którego nie można skreślać, zwłaszcza będąc osobą po 35 roku życia. Jednak niska baza użytkowników i wysokie opłaty sprawiają, że naszym zdaniem istnieje wiele ciekawszych alternatyw.

MyDwoje Twoja opinia

Znasz już naszą opinię i opinie innych użytkowników korzystających z mydowje.pl. Jeśli masz za sobą korzystanie z tego portalu koniecznie podziel się w komentarzu swoimi spostrzeżeniami. Każdy punkt widzenia ma znaczenie, im więcej opinii tym bardziej klarowny obraz się rysuje.

Mamy nadzieję, że ten artykuł a właściwie opinia o MyDwoje.pl przybliżył Ci to czym ten portal jest i jak działa. Czy warto zakładać na nim konto? Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć samemu na bazie tego co przeczytałeś.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %