my dwoje rejestracja i logowanie

Mydwoje.pl to portal randkowy dla osób pełnoletnich, które są znaleźć swoją miłość. Rejestracja i logowanie w serwisie to procesy proste acz warte omówienia. Założenie konta w portalu My dwoje jest darmowe i warto sprawdzić, czy czeka tam na Ciebie Twoja miłość. Takiej gwarancji niestety dać Ci nie możemy, ale gwarantujemy, że po zapoznaniu się z tym poradnikiem będziesz mieć pewność jak się rejestrować i logować do mydwoje.pl.

Co warto wiedzieć przed rejestracją na mydwoje.pl?

Wspomnieliśmy o tym, że rejestracja na mydwoje.pl jest darmowa, niestety pozostałe aspekty funkcjonowania strony wymagają już dokonania opłat i to sporych. Taki model skutkuje tm, że na portalu nie znajduje się zbyt wiele osób i zdecydowanie wyższą szansę na znalezienie partnera mamy na innych serwisach.

My dwoje to również brak aplikacji dostępnej dla telefonów Android i iPhone co oznacza, że ze strony możemy korzystać wyłącznie na komputerze lub przeglądarce mobilnej.

Rejestrując się w portalu Mydwoje musimy podać:

 • Wiek,
 • Miejsce zamieszkania,
 • Wykształcenie,
 • Płeć.

W trakcie tworzenia konta wystąpi również konieczność odpowiedzenia na pytanie odnośnie naszego charakteru i upodobań.

Jak zarejestrować się na mydwoje.pl?

Sam proces rejestracji w serwisie jest bardzo prosty i można go wykonać metodą tradycyjną przez adres E-mail lub przez Facebooka. W pierwszej kolejności sprawdźmy, jak zarejestrować się z wykorzystaniem maila.

 1. Wejdź na stronę https://www.mydwoje.pl/#register
 2. Wypełnij formularz podając e-mail, hasło, płeć, datę urodzenia i zaakceptuj zgody.
 3. Kliknij przycisk Zarejestruj się.
 4. Otwórz maila podanego przy rejestracji i kliknij w link znajdujący się w wiadomości.
 5. Wypełnij test doboru partnerskiego.

Pamiętaj, że wiadomość rejestracyjna nie dochodzi od razu, może to potrwać nawet godzinę. Jeśli nie możesz jej znaleźć sprawdź folder spam, ewentualnie ponów rejestrację z nowym adresem e-mail.

Logowanie My dwoje

my dwoje logowanie

Proces logowania do mydwoje.pl jest bardzo prosty i wygląda podobnie jak na innych stronach.

 1. Wejdź na stronę https://www.mydwoje.pl/index/login.php,
 2. Podaj swój login lub e-mail i hasło,
 3. Kliknij przycisk Zaloguj się.

Jeśli nie pamiętasz hasła możesz skorzystać z przypomnienia, które zostanie wysłane na adres e-mail podany w rejestracji.

Logowanie i Rejestracja do My dwoje przez Facebook

Serwis dostępna możliwość logowania przez Facebooka, ale podczas naszych testów ta opcja wywoływała błąd i nie działa poprawnie.

Co po pierwszym logowaniu do mydwoje.pl?

Przy pierwszym logowaniu zostaniemy zmuszeni do wypełnienia testu doboru partnerskiego, który ma ułatwić znalezienie odpowiedniej osoby.

Test nie jest krótki, dlatego lepiej go nie powtarzać. Później i tak musimy jeszcze uzupełnić długą ankietę odnośnie naszej osób. Informacje te mają pomóc znaleźć odpowiednią osobę, ale należy przyznać, że jest ich sporo.

Czy warto rejestrować się na My dwoje?

W przypadku większości portali internetowych podajemy informacje, że warto przetestować w końcu nic to nie kosztuje. Niestety portal mydwoje.pl pomimo darmowej rejestracji jest tak naprawdę płatnym serwisem, który nie oferuje dużej różnorodności partnerów.

Czy to oznacza, że nie warto się rejestrować? Nie, ale należy mieć na uwadze, że na rynku są ciekawsze alternatywy, które warto przetestować w pierwszej kolejności. Jeśli jednak masz już to za sobą, to możesz sprawdzić czy na mydwoje.pl znajdziesz miłość, której szukasz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %