Niby dorosłe chłopy a dają się nabierać jak dzieci. Za ostro? Możemy ostrzej, ale jeśli korzystałeś z NiktSięNieDowie.com to już masz swoją nauczkę. Jeśli jesteś użytkownikiem, który zastanawia się nad założeniem konta i wykupienia kredytów to masz szczęście. W tym artykule chcemy zrecenzować portal randkowy niktsieniedowie.com, którego nazwa jasno sugeruje z jakiego typu rankami mam do czynienia. Serwis reklamuje się jako miejsce do dyskretnych randek i te rzeczywiście takie są, to głównie za sprawą tego, że nigdy nie wychodzą poza sferę wirtualną. W końcu ciężko spotkać się z wirtualnym profilem?  Zachęcamy do zapoznania się z naszą opinią o niktsieniedowie.com i opinią innych użytkowników o tej stronie.

Niktsieniedowie.com – Co to za portal randkowy?

Naszym zadaniem nie jest wyśmiewanie osób, które wpadły w pułapkę fałszywych portali randkowych, ale pokazanie im jak odróżniać fałsz od prawdy w świecie internetowych randek.

Staramy się również ustrzec potencjalne ofiary przed utratą ciężko zarobionych pieniędzy.

Niktsieniedowie.com to portal randkowy o zabarwieniu erotycznym, który już w samej nazwie sugeruje, że coś jest nie tak. Łączenie polskiej nazwy z domeną .com w przypadku portali randkowych najczęściej oznacza zagranicznego właściciela, który niewiele ma wspólnego z porządną firmą.

Strona niktsieniedowie.com należy do firmy;

 • ADDmission Development B.V.
 • Stormsweg 2-E
 • 2921LZ Krimpen aan den Ijssel,
 • The Netherlands
 • CC:71059911,
 • support@niktsieniedowie.com

Prawdopodobnie ta nazwa nie wiele Ci mówi, ale dla nas jest doskonale znana. Addmission to właściciel poprostuflirt.com, strony wykorzystującej dokładnie ten sam schemat działania.

Większość firm oferujących dostęp do stron z fałszywymi profilami mieści się w Holandii czy Luksemburgu, jednak lokalizacja nie musi automatycznie oznaczać oszustwa.

Tylko widzisz, nawet nie musimy zakładać konta by dowiedzieć się z jakiego typu stroną mamy do czynienia.

 • Stając się członkiem, zgadzam się na używanie fikcyjnych profili i Warunki i zasady.

Addmission nawet nie pokusiło się o to, aby dobrze przetłumaczyć zapisy we własnym regulaminie.

Ten fragment nie mówi nam jeszcze wszystkiego, ale wczytując się dokładniej otrzymujemy informacje rozwiewające wszelkie wątpliwości.

Profil(e) fikcyjne(e): profile utworzone oraz obsługiwane przez Spółkę albo inną osobę trzecią współpracującą ze Spółką używające określonych informacji oraz zdjęć, jedynie do celów ilustracyjnych. Fizyczne spotkania Użytkownika i Profili fikcyjnych nie są możliwe. Profile oznaczone ikoną serca zostały stworzone do celów rozrywkowych.

Jak przekonasz się w dalszej części naszej recenzji, praktycznie wszystkie profile są fikcyjne.

Strona Nikt się nie Dowie reklamowana jest jako darmowa, ale w rzeczywistości wymaga uiszczenia opłaty. Bez płacenia mamy możliwość przeglądania profili i praktycznie nic więcej.

Nasz wstęp odkrywa niemal wszystkie karty, ale zachęcamy do dalszej lektury i dowiedzenia się jak dokładnie działa Nikt Się Nie Dowie, dzięki temu będziesz lepiej odróżniać rzetelne strony randkowe od fejkowych.

2.2 TOTAL SCORE

Niktsieniedowie.com Opinie

Sprawdź
nikt sie nie dowie

Jakość dopasowań 1
Cena 1
Obsługa klienta 3
Funkcjonalność 3
Bezpieczeństwo 3
PROS
 • Tu powinny być plusy, ale poszły na przerwę i nie wrócą
CONS
 • Fałszywe profile sterowane przez administrację
 • Praktycznie 0 prawdziwych kobiet
 • Ceny z kosmosu
 • Nietrzymanie się własnego regulaminu

Nikt się nie dowie logowanie i rejestracja

Proces logowania i rejestracji w serwisie niktsieniedowie.com przebiega bardzo podobnie do innych tego typu stron. Wystarczy podać login, hasło, płeć oraz adres Email by móc utworzyć konto.

 1. Wejdź na stronę https://www.niktsieniedowie.com
 2. Wybierz swoją płeć i płeć osoby jakiej szukasz,
 3. Wprowadź datę urodzenia oraz miasto zamieszkania,
 4. Podaj nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło.
 5. Kliknij przycisk Zarejestruj Się za Darmo.

Gotowe, rejestracja zakończona pomyślnie, od tej pory możesz korzystać ze swojego konta. Możesz również skorzystać z rejestracji przez Google, jednak i tak wymagane jest wtedy podanie kilku informacji profilowych.

Nikt Się Nie Dowie nie obsługuje wszystkich adresów mailowych, najlepiej rejestrować się przez wykorzystanie konta gmail.

Niktsieniedowie.com – Czy to ściema i oszustwo?

Czy można mówić o oszustwie gdy właściciel strony jasno informuje, że wykorzystywane są fałszywe profile tworzone przez administrację?

Widzisz problem polega na tym, że na rynku są strony, które nie mówią swoim użytkownikom, że korzystają z fałszywych kont, tu taka informacja się pojawia. Nie oznacza, że to wystarczy do uznania niktsieniedowie za bezpieczną stronę.

 • Portal randkowy niktsieniedowie.com nie jest stroną, na której warto się logować. Wykorzystuje profile utworzone przez administrację i wykorzystujące zdjęcia kobiet bez ich zgodny.

W tym całym tropieniu oszustwa i tworzenia własnej opinii o niktsieniedowie.com zacznijmy od strony głównej, bo już tam mam pewne kwiatki, sugerujące, że coś jest nie tak.

Dlaczego na stronie głównej prezentowane są wyłącznie zdjęcia kobiet?

nikt sie nie dowie zdjecia na stronie glownej

Skoro jest to portal randkowy, to w jaki sposób chcemy zachęcić kobiety do zakładania kont? Taka praktyka znana jest od dawna i wykorzystuje się ją na większości stron z fałszywymi profilami.

Mężczyźni stanowią około 60% osób randkujących w internecie i to oni zdecydowanie chętniej sięgają do portfela, gdy celem jest randkowanie.

Niestety wielu mężczyzn podczas poruszania się po portalach randkowych myśli zawartością spodni, pozwalając by mózg przestał analizować napływające sygnały o tym, że coś jest nie tak.

Kolejny sygnał dociera bardzo szybko a jest nim moment logowania. Otwarcie zgadzamy się na to, że będziemy uczestnikami cyrku z fałszywymi profilami.

nikt sie nie dowie falszywe logowanie

Naprawdę zachęcamy do czytania, rzeczy, na które się zgadzamy w internecie. To nie różni się niczym od podpisania umowy.

 • Prawdziwy alarm powinien się zapalić w głowie każdego faceta już 5 minut po utworzeniu konta. W niecałą godzinę otrzymaliśmy 10 wiadomości i to pomimo braku zdjęcia czy jakichkolwiek informacji profilowych.

Czy takie sytuacje dzieją się na normalnych portalach randkowych? Oczywiście, że nie więc dlaczego Nikt Się Nie Dowie miałoby być pod tym kątem zupełnie wyjątkowe?

nikt sie nie dowie opinia o rozmowach

Zawsze, ale to zawsze, gdy zobaczysz taką sytuację na portalu randkowym, w którym założyłeś kontu włącz tryb ewakuacji.

Jeśli na tym etapie postanowiłeś, że dobrym pomysłem będzie wpłacić pieniądze by uzyskać kredyty to, mamy złą wiadomość, nie jesteś najroztropniejszą osobą na świecie.

Wiadomości i profile osób, które do nas piszą są prawdziwym repertuarem żenady.

 • OryginalnaOlcia – 🌟Warszawa🌟 Moja mieścina, a tam też znajdują się te otworki, które tylko czekają, aż się we mnie zanurzysz i mnie przelecisz! 👉👌 Uwielbiam, kiedy sperma wypływa z moich otworków! 💦
 • Normalnaania – Miłość jest bardzo ważna, ale moim zdaniem czasem ważniejszy jest seks, dzięki temu możemy pokazać jak bardzo siebie pragniemy, jak nasze pożądania działają na nasze spragnione ciała.. hmm już się podnieciłam..
 • Bestbecia – Mój facet nie dość, że od trzech miesięcy siedzi za granicą, a ja taka bidulka nie mam dostępu do kutasa😢😭 Tak dłużej być nie może❗ PORATUJESZ❓
 • Dzikitygrys – Ilu kobietom dasz radę? ile ich najwięcej mialeś w łóżku? czy trójkącik będzie ok? czy wolisz się zabawić z czterema kobietami? powiedz mi o czym tylko marzysz bo marzenia się spełniają.. kotku nie jestem tutaj sama pamiętaj! moje koleżanki z radością się przyłączą! Zainteresowany? to ile ma nas być?

Przyznamy, że nawet zabawnie się czytało te tekst, część z nich potrafi rozbawić swoją bezpośredniością i inwencją.

Nikt Się Nie Dowie informuje swoich użytkowników o tym, które z profili są fałszywe. Jest to symbol małego serca, znajdującego się obok nicku.

oznaczenie falszywych profili niktsieniedowie

Szybko okazało, się, że 100% sprawdzonych profili zostało utworzonych przez administrację. Testowaliśmy różne lokalizacje i różne dane demograficzne, zawsze to samo.

Wróćmy jeszcze na chwilę do wiadomości jakie są rozsyłane do użytkowników. Ich treść jest podstawą do stwierdzenia, że niktsieniedowie.com jest oszustwem.

Portal informuje w regulaminie, że nie ma fizycznej możliwości spotkania z tymi osobami, więc dlaczego bestbecia prosi nas o poratowanie naszym przyrodzeniem?

Pozostaje jeszcze do omówienia kwestia zdjęć wykorzystywanych na stronie. Co prawda nie udało się nam znaleźć ich w internecie, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa pochodzą ze stron blokujących indeksowanie fotografii.

Na bazie przedstawionych informacji klasyfikujemy działania niktsieniedowie.com jako ściemę, ale nie 100% oszustwo. Wynika to z jasnych zapisów w regulaminie i informowaniu użytkowników o tym na jakiej stronie się informują. Czy działanie takiej strony ma sens? Nie, ale twórcy od początku doskonale wiedzieli, że zależy im wyłącznie na co bardziej lekkomyślnych mężczyznach.

Czy Niktsieniedowie.com jest płatne?

Nie trudno się domyślić, że fałszywe profile tworzone są w celu wciągnięcia użytkownika w rozmowę, a ta jest płatna.

nikt sie nie dowie cennik

Jedynie rejestracja w serwisie i przeglądanie profili jest darmowe, komunikacja wymaga wykupienia pakietu kredytów, a ceny trzeba przyznać są kosmiczne.

 • 1000 kredytów – 427,99zł
 • 500 kredytów – 242,99zł,
 • 250 kredytów – 122,99zł,
 • 100 kredytów – 49,99zł,
 • 30 kredytów – 17,49zł

Jak to wygląda w przeliczeniu kredyty na wiadomości? Decydując się na zakup najdroższego pakietu za 1 wiadomość zapłacisz 4,27zł a w najtańszym pakiecie 5,83zł.

Rozumiesz? Średnio 4,90zł za wiadomość, nie będziemy Ci mówić, jak masz inwestować pieniądze, ale to to będzie jedna z najgorszych biznesowych decyzji w Twoim życiu.

 • Wiecie, dlaczego ceny są tak wysokie? Ponieważ osoby, które kupują pakiet kredytów szybko odkrywają, że rozmawiają z fałszywymi osobami i już nigdy nie kupią kolejnego pakietu.

Jedyną zaletą kredytów jest to, że nie są kontem premium więc strona nie będzie zabierać Ci co miesiąc określonej kwoty. Niewielkie to pocieszenie, coś bardzie w rodzaju „mogli zabić a tylko okaleczyli”.

Odradzamy kupno kredytów na niktsieniedowie.com. Zaproponowany model cenowy jest absurdalny, zwłaszcza, że służy do komunikacji z fałszywymi profilami.

Czy niktsieniedowie.com jest bezpiecznym portalem randkowym?

Mówienie o bezpieczeństwie w przypadku takich stron nie jest proste.

Zasadniczo strona nie powoduje przekierowań, nie nakłania Cię do pobierania dziwnych blików, korzysta z certyfikatu SSL i bezpiecznych płatności.

Jednak jak to często bywa w takich przypadkach jest jedno „ale”, akurat tutaj bardzo poważne. Strona, która korzysta z fałszywych profili i udaje portal randkowy nie może zostać uznana za bezpieczną.

Publikowane są zdjęcia kobiet niewiadomego pochodzenia, a po drugiej stronie zamiast gorącej dziewczyny czeka wąsaty Holender z tamtejszych mokradeł.

Jedynym i nadrzędnym celem istnienia tej strony jest zarabianie na osobach, które za późno się zorientują z jakiego typu stroną mają do czynienia.

Nikt Się nie Dowie opinie kobiet

Mogłoby się wydawać, że skoro tyle kobiet jest zainteresowanych gościem bez zdjęcia to w internecie znajdziemy masą opinii pochodzących od Pań.

W rzeczywistości takie opinie nie istnieją, a jak są pisane to nie są prawdziwe co bardzo łatwo można wyłapać.

falszywa opinia kobiety o niktsieniedowie falszywa opinia kobiety o niktsieniedowie pl

Nikt o zdrowych zmysłach nie uzna dwóch opinii o bardzo podobnej treści pisanej jak bełkot marketingowy za prawdziwe.

To tylko pokazuje, że każda strona wymaga weryfikacji na różnych płaszczyznach.

Nikt Się Nie Dowie opinie mężczyzn

Tu mamy bardzo podobny schemat myślenia, skoro tyle kobiet do nas pisze to będziemy zadowoleni z portalu? Naturalnie nie, szybko okazuje się, że ty tylko wyciąganie pieniędzy i nie ma szans na fizyczny kontakt.

 • Marek – Odpoczatku po zarejestrowaniu jesteśmy bombardowanie wiadomościami i w moim przypadku dochodziło do 20-30 dziennie, odrazu zważyłem ze to podejrzane ponieważ za każdą wiadomość która chciałbym odpisać musiałbym zapłacić w ten sposób oszuści zarabiają pieniądze wysyłając wiadomości z fikcyjnych kont za które musimy płacić.
 • Zawiedziony – Portal dla naiwnych – kobiety naciągaja na wysyłanie wiadomości. Odnoszę wrażenie , że automat wysyła część wiadomości z ” atrakcyjnych” kont tylko po to aby użytkownik odpisał – 5 złotych za wiadomość to bardzo drogo. Generalnie – nie polecam.
 • Sebastian – Witam, byłem zarejestrowany na tym portalu pare dni, moje doświadczenie jest raczej negatywne, bardzo dużo fikcyjnych kont, próby podtrzymywania rozmowy aby wyciągnąć jak najwięcej kredytów, nie polecam.

Okazuje się, że nie tylko my zwróciliśmy uwagę na fałszywe profile, niestety są również komentarze osób, które dały się nabrać.

 • Naiwny – Naciągają na kasę i większość profili jest zaznaczona serduszkiem czyli brak fizycznego kontaktu. Czytajcie regulamin.
 • Krzychu – Hej przerabialem ta strone przez dluzszy czas zainwestowalem w premium i co? Nie doszlo do ani jednego spotkania z w miare normalnie ladna kobieta… Albo same brzydkie albo fikcyjne konta

Cikawą opinią podzielił się Pan Waldemar:

 • Jestem tam obecnie juz kilka tygodni i mimo wielu wydawaloby sie pozytywnych znajomosci z nikim sie jeszcze nie spotkalem, a wydalem kilkaset zl. 80% falszywych profili, kilkadziesiat osob znalem osobiscie z brudnegoromansu, tu zadna z nich mnie nie znala.

Dlaczego ciekawą? A no dlatego, że brudnyromans należy do tej samej osoby, co tylko pokazuje, że konta są w 100% fikcyjne.

Nikt Się Nie Dowie – Jak usunąć konto?

nikt sie nie dowie usuwanie konta

Skoro już wiesz z jakiego typu stroną masz do czynienia zapewne interesuje Cię opcja usunięcia konta. Cały proces jest bardzo prosty wystarczy wiedzieć, gdzie szukać odpowiedniej opcji.

 1. Przejdź do sekcji Ustawienia
 2. Zjedź na dół i kliknij link Usuń moje konto,
 3. Potwierdź chęć usunięcia konta,

Gotowe Twoje konto zostało usunięte wraz ze wszystkimi informacjami jakie w nim zawarłeś.

Pamiętaj, że decyzja o usunięciu konta powinna być ostateczna, gdyż tracisz dostęp do aktualnie prowadzonych rozmów oraz wszelkie informacje profilowe i kredyty przypisane do konta.

Czy warto usunąć konto niktsieniedowie.pl? Naturalnie tak, nie czeka tu na ciebie nic poza rozczarowaniem i stratą pieniędzy.

Nasza opinia o niktsieniedowie.com

Niktsienieowie.com to portal przeznaczony dla… nikogo. Ciężko nawet mówić tu o serwisie randkowym, w naszej opinii jest to coś na kształt płatnego czatu z fałszywymi kobietami.

O ile dzwoniąc na seks telefon rozmawiamy z prawdziwą kobietą (choć zapewne nie tą ze zdjęcia) tak tu po drugiej stronie może być dowolna osoba.

Znalezione opinie tylko potwierdzają to co zawarliśmy w recenzji. Nie widzimy sensu zbytniego rozpisywania się o szacie graficznej czy funkcjonalności, gdyż portal i tak został przez nas skazany na banicję z internetu.

Nikt się nie dowie Twoja opinia

Znasz już naszą opinię i opinię innych osób o niktsieniedowie.com, teraz czas najwyższy podzielić się własną opinią. Z chęcią dowiemy się jakie masz odczucia wynikające z korzystania z Nikt Się Nie Dowie.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł okazał się pomocny i uchroni wiele osób przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %