opinie o facetach z badoo

Ostatnia aktualizacja 7 sierpnia 2023 przez Redakcja

Badoo jest jedną z największych aplikacji randkowych na świecie. Każdego dnia logują się do niej miliony ludzi liczących na znalezienie miłości. Zarówno aplikacja jak i strona randkowa Badoo kojarzone są niesłusznie jako gorszy Tinder. W opiniach na temat samej aplikacji często pojawiają się komentarze o użytkownikach korzystających z portalu, a nie skupiające się na samej aplikacji. W tym artykule chcemy zając się właśnie tymi opiniami, ale w bardzo wąskim ujęciu. Artykuł skierowany jest do kobiet szukających opinii o facetach na Badoo. Wiemy, że wiele z was interesuje się tym jakie opinie mają inne kobiety. Czy tylko wy źle trafiacie, czy to wina aplikacji, a może problemem nie jest Badoo i faceci tylko wy same?

Opinie o facetach z Badoo

Z opiniami o facetach na Badoo jest tak samo jak z opiniami facetów o kobietach, są skrajnie różne i generalizowane na podstawie własnych doświadczeń.

Panie budują obraz polskiego faceta jako:

 • Oszusta matrymonialnego,
 • Przestępcy,
 • Nieuka,
 • Napalonego ogiera,
 • Wykazującego brak męskich oznak,
 • Niepotrafiącego rozmawiać.

Gdyby czytać wyłączenie negatywne opinie o facetach z Badoo otrzymałoby się obraz człowieka neandertalskiego.

Wiele kobiet nie zastanawia się dlaczego trafia na takich mężczyzn, woli całą winę skierować na ogół męskiej populacji przypisując negatywne cechy do wszystkich facetów.

Takie postępowanie jest bardzo krzywdzące i może zniechęcić kobiety do zakładania konta w aplikacji randkowej. Problem z takimi opiniami występuje również po stronie mężczyzn, którzy uważają Polki za rozwydrzone księżniczki z wygórowanym ego i nie mające nic do zaoferowania.

Dlatego zachęcamy do zainstalowania Badoo i przekonania się na własnej skórze, które opinie mają więcej sensu, te „szkalujące” mężczyzn, czy mówiące o szczęśliwych związkach i zachęcające do rejestracji.

Negatywne opinie o facetach z Badoo

Możemy się oszukiwać, ale nie ma o sensu, większość z kobiet szukających opinii o facetach z Badoo, liczy na wiele pozytywnych komentarzy. W końcu, skoro one nie mają szczęścia, to inne kobiety też muszą tak mieć.

Jak się okazuje znalezienie negatywnych opinii o facetach z Badoo jest bardzo proste.

 • Iwonaa123 – Faceci nieogarnięci życiowo, mało męscy, użalający się nad sobą, często zaczynają rozmowę od hej, lub co tam. Kilka razy zdarzyło mi się odpisać takim Panom, ale okazało się, że nie potrafią w ogóle prowadzić rozmowy dlatego po kilku zdaniach kontakt się urywał.

Dobrze, że królewna Iwona łaskawie odpisała, tylko ciekawe, dlaczego rozmowy urywały się po kilku zdaniach? Iwona z góry założyła, że to nie jej wina, niestety to problem wielu opinii znalezionych w sieci. Użytkownicy winą obarczają drugą stronę, podczas gdy ta leży po obu stronach, a czasem po stronie osoby piszącej negatywną opinię.

Czy faktycznie winni mogli być mężczyźni? Mogli. Czy to oznacza, że każdy faceta na Badoo jest nieogarnięty życiowo i mało męski? Oczywiście, że nie.

 • Bogusia – Badoo to portal nieudaczników, kłamczuchów i facetow w związkach szukających przygód. Znalezienie tutaj normalnej relacji jest nie możliwe. Spotkania boleśnie wyryfikuja prawdę o kolesiu i kłamstwie na profilu.

Ten komentarz dobitnie pokazuje największą bolączkę takich opinii. Kobieta rozmawia przez Badoo z facetem i nic nie wydaje się jej podejrzanego, więc zaprasza go na spotkanie, a tam okazuje się, że jednak coś jest nie tak.

Raz może się zdarzyć, ale jeśli dochodzi do kilku takich randek, to wypadałoby się zastanowić, dlaczego przyciągasz takich ludzi. Można wyjść z założenia, że wszyscy faceci na Badoo tacy są, ale nie będzie to prawda. Naturalnie Bogusia może mieć ogromnego pecha, niemniej ewidentnie coś tutaj nie zagrało.

 • Aga – Powiem szczeze ten portal to masakra faceci są nastawieni w zasadzie tylko na niezobowiązujące spotkania i nic po za tym nie mowiac juz o tym ze co po niektorzy to są faceci w związkach nawet małżeńskich wiec trzeba bardzo uważa

Faktem jest, że największym zagrożeniem dla kobiet na portalach randkowych są oszuści matrymonialni. Niestety takich nie brakuje zwłaszcza powyżej 30 roku życia. Wielu mężczyzn liczy na przygodny seks często za plecami swojej partnerki.

To jest fakt, z którym ciężko dyskutować, niemniej wciąż nie można zakładać, że każdy facet taki jest.

Mamy tu kolejny problem jakim jest generalizowanie zachowań wszystkich facetów na Badoo przez pryzmat własnych doświadczeń. W opinii wypada zaznaczyć, że chodzi o własne zdanie np. „faceci, których spotkałam”, niestety tu mamy stwierdzenie „ten portal to masakra” sugerujący, że wszyscy faceci na Badoo to oszuści.

 • Ewka – Badoo to takie internetowe “chłopaki do wzięcia”. Olbrzymia większość to faceci bez wykształcenia, zazwyczaj piszący swoje imię i opis cyrylicą (Rosja, Ukraina, Białoruś). Z kiepskim zawodem lub bezrobotni

Biorąc pod uwagę liczbę Ukraińców w Polsce to 5 osób na 100 mogłoby mieć imię zapisane w ten sposób. Biorąc pod uwagę liczbę osób z wyższym wykształceniem to aż 23 osoby na 100 ma ukończone studia, a 32 posiada wykształcenie średnie.

Nie wiemy z kim Ewka pisała, ale to tylko pokazuje jak niektóre komentarze potrafią być oderwane od rzeczywistości.

 • Jola – Wiekszosc panów to żonaci i zajęci. Pozostali to nieudacznicy życiowi, a także z przeszloscia kryminalna

Okazuje się, że jeszcze było mało, teraz na Badoo są tylko „żonaci i zajęci” a cała reszta to nieudacznicy i kryminaliści. Pani Jola zapewne osiągnęła wielkie sukcesy i jest doskonałym obywatelem naszego społeczeństwa.

 • Karolina – Spotkałam się z kilkoma osobami płci męskiej. Szkoda czasu na takie znajomości. Wypaczeni ludzie, którzy sami nie wiedzą czego chcą. Sami oszuści, poszukiwacze przygód i skarbów. Nudni, bez pasji, żadnych zainteresowań a jedyną ich rozrywką jest internetowy świat.

Z komentarzy kobiet można wywnioskować, że albo mają bardzo ekscytujące życie, albo oczekują, że partner im takie zapewni. Czy Karolina mogła trafić na osoby, nie mające hobby i słabych rozmówców? Oczywiście, że tak, tylko znowu popełnia błąd przekładając własne doznania na całą aplikację.

To jest właśnie to co chcemy Ci pokazać. Naszym zamiarem jest nie tyle podważanie samych opinii co ekstrapolowania zawartych tez na wszystkich facetów mających konto na Badoo.

Pozytywne opinie o facetach z Badoo

Nawet w tym zalewie nieprzychylnych opinii znajdziemy kobiety, które są zadowolone z Badoo i tego kogo udało się im tam poznać.

 • Beata – Poznałam tutaj mężczyznę z którym planuję się zestarzeć 🙂 Znam pary które również poznały się tutaj i są razem od kilku lat. Negatywną stronę tego portalu tworzą sami korzystający.

Komentarzy potwierdzających znalezienie partnera na Badoo jest więcej. Teram masz dwie możliwości albo uwierzysz w negatywne komentarze i odpuścisz nawet nie sprawdzając albo poświęcisz 5 minut na założenie konta i kolejne 30 na codzienne logowanie, aby dać sobie szansę na znalezienie miłości.

 • Paulina – Ja polecam z całego serca. Poznałam na badoo swojego narzeczonego. Ale faktycznie rozwaga na tego typu portalach jest niezwykle ważna. Można poznać ciekawych ludzi ale ostrożnie. Zarówno Panie jak i Panowie. Powodzenia

Widzisz różnicę pomiędzy pozytywnymi a negatywnymi opiniami o facetach z Badoo? Negatywne komentarze często ociekają jadem i są przejawem frustracji, natomiast pozytywne są wyważone, bardziej informacyjne.

Opinie facetów o kobietach z Badoo

Na koniec dla równowagi pokażemy Ci kilka opinii facetów o kobietach, by pokazać, że jest to wzajemna rywalizacja o to, kto jest bardziej beznadziejny.

 • Falowod – Najlepsze sa portale gdzie w opisie jest napisane
  “jestem jaka jestem”,
  “Szlachta nie pracuje”
  “Masz pytanie? napisz?”,
  “Co mnie nie zabije to mnie wzmocni” itd itp.
  Bardzo zachecajace do otwarcia! 🙂

Faktycznie wiele kobiet ma w opisach zawarte „Masz pytanie, napisz!” albo „Chcesz się czegoś dowiedzieć pisz”, jaką wartość niesie taki opis? Z drugiej strony Panowie często nie mają żadnego opisu albo jest on niewiele mówiący o nich samych.

 • Dziewczyny są tam podobne – nie ufają facetom, same nie wiedzą czego chcą. Mają za sobą trudną przeszłość i boja się zaufac komuś. Połowa i tak nie odpowiada, nawet jak piszesz normalne wiadomości, nie zaczynające się od hej i co tam i nie proponujące w pierwszej wiadomości sexu.

Czy my przed chwilą nie czytaliśmy zarzutów do mężczyzn pod kątem ich braku zdecydowania?

Dlaczego nie warto opierać się na czyiś opiniach o faceta?

Pokazaliśmy Ci najciekawsze opinie o facetach na Badoo oraz w kontrze do tego opinie mężczyzn o kobietach. Jeśli uważnie przeczytałaś ten artykuł to widzisz do czego zmierzaliśmy.

Każdą opinię da się podważyć i pokazać punkt widzenia drugiej płci. Portale randkowe różnią się od siebie głównie stopnie, weryfikacji użytkowników oraz ich liczbą.

Faceci na Tinderze będą tacy sami jak na Badoo, jedyne różnice można zauważyć między płatnymi a darmowymi portalami randkowymi. Jeśli ktoś wydaje pieniądze na założenie konta to jest zdeterminowany do znalezienia miłości. Wiele takich stron jak eDarling to oszustwa, więc pozostają popularne serwisy randkowe.

 Jeśli masz opinię o facetach z Badoo, którą chcesz się podzielić zostaw komentarz, a my widzimy się w kolejnych artykułach.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
100 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %