Ostatnia aktualizacja 9 sierpnia 2023 przez Redakcja

Pieprzyc.com zachęca internautów do darmowej rejestracji, szybko jednak okazuje się, że za darmo to można co najwyżej pobawić się w symulator tworzenia profilu. Możliwość pisania z innymi użytkownikami jest zablokowana i by móc korzystać z tej podstawowej funkcjonalności musimy zakupić kredyty. W tym momencie wiele osób decyduje się na usunięcie konta na pieprzyc.com zawiedzionych tym, że strona jest płatna. Jednak nie mają czego żałować, strona przepełniona jest fałszywymi profilami i nie daje okazji do poznania ciekawych osób. W tym artykule pokażemy Ci krok po kroku jak usunąć konto oraz wytłumaczymy, jak anulować subskrypcję premium.

Co warto wiedzieć przed usunięciem konta pieprzyc.com?

Pomimo iż zachęcamy Cię do usunięcia konta pieprzyc.com, wypada wspomnieć o konsekwencjach związanych z rezygnacją, a są to:

 • Utrata wszystkich kredytów,
 • Usunięcie rozmów,
 • Utrata informacji profilowych,
 • Utrata dostępu do konta premium (o ile takie posiadasz).

Są to typowe rzeczy związane z usunięciem konta. Jeśli jakimś cudem znalazłeś na pieprzyc.com prawdziwą osobę, która pozwoliła się zweryfikować przez wideo rozmowę i jest szansa na spotkanie rozważ swoją decyzję.

W każdym innym przypadku nie zastanawiaj się ani chwili nad tym czy usunięcie konta ma sens.

Pamiętaj, aby mając subskrypcję najpierw ją anulować a dopiero później usunąć konto. W przeciwnym razie cały proces się wydłuży, usunięcie konta nie jest równoznaczne ze zwrotem pieniędzy za niewykorzystany okres subskrypcji.

Jak usunąć konto na pieprzyc.com?

usuwanie konta pieprzyc com 

Istnieją dwie metody na usunięcie konta pieprzyc.com, jedna z nich dostępna jest z panelu użytkownika i każdy może z niej skorzystać bez konieczności kontaktu z The Perfect Match Ltd.

 1. Wejdź w Ustawienia
 2. Rozwiń zakładkę Usuń Konto
 3. Kliknij przycisk Usuń konto,
 4. Potwierdź chęć usunięcia konta klikając w czerwony przycisk Usuń moje konto,

jak usunac konto pieprzyc com

Jak widzisz proces jest bardzo prosty i na pewno dasz sobie z nim radę.

potwierdzenie usunięcia konta pieprzyc com

Usunięcie konta przy pomocy formularza kontaktowego

Istnieje również alternatywna metoda na usunięcie swojego konta. W regulaminie strony czytamy, że użytkownik ma możliwość poprosić o usunięcie konta przez formularz kontaktowy.

 1. Wejdź na stronę https://pieprzyc.com/pomoc,
 2. Zjedź na sam dół do zakładki Inne,
 3. Uzupełnij formularz informując o chęci usunięcia konta, podając przy tym nick oraz adres e-mail, na jaki zostało założone konto.
 4. Wyślij wiadomość.

Taka procedura nie jest natychmiastowa i może potrwać do 72 godzin. Pamiętaj, że w razie problemów możesz zawsze skorzystać z kontaktu mailowego pod adresem support@pieprzyc.com.

Jak anulować subskrypcję premium?

Dość niedorzeczną sytuacją jest to, że regulamin strony nie informuje użytkownika o tym jak zrezygnować z usług premium.

Z informacji w nim zawartych, wynika, że jako osoba chcąca usunąć konto a mająca płatną subskrypcję musimy jasno poinformować pieprzyc.com o tym, że wiemy, iż usunięcie konta wiąże się z utratą „zalet” konta premium.

Najlepiej do tego celu wykorzystać wspomniany formularz kontaktowy lub adres support@pieprzyc.com.

Teoretycznie usunięcie konta powinno być równoznaczne z usunięciem premium, ale regulamin tego nie precyzuje.

Czy warto usunąć konto Pieprzyć?

Pieprzyc.com próbuje się reklamować jako strona, na której bez problemu poznasz kobiet chętne do czegoś więcej niż tylko rozmowy.

Zasadniczy problem polega na tym, że poza fałszywymi profilami nie spotkasz tam prawdziwych kobiet. Zachęcamy do zapoznania się z naszą opinią o pieprzyc.com, w której dogłębnie analizujemy wady strony i punktujemy najważniejsze minusy.

Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny i wiesz już jak usunąć konto na pieprzyc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %