pieprzyc portal randkowy opinie

Pieprzyc.com to portal, który ma dobrą prasę, problem w tym, że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Artykuły zachwalające pieprzyc.com mają na celu zachęcić Cię do założenia konta na stronie, która nie jest warta złamanego centa. Skąd tak negatywna opinia? Właśnie po to powstał ten artykuł, chcemy się z Tobą podzielić naszą opinią o pieprzyc.com portalu randkowym, który powstał po to by zarabiać pieniądze na nieuważnych użytkownikach. Jak to często bywa z serwisami randkowymi mającymi w nazwie polskie słowo i końcówkę .com, mamy tu pokazowy przykład tego jak nie powinno się robić portali randkowych.

Pieprzyc.com co to za portal randkowy?

Jeśli jesteś samotny i chcesz kogoś poznać to portale randkowe są do tego najlepszym sposobem.

Niestety wielu oszustów doskonale zdaje sobie z tego sprawę tworząc strony, które mają zarabiać na ludzkiej naiwności.

W tym artykule zajmiemy się portalem randkowym pieprzyc.com, który reklamuje się jako bardzo „niegrzeczny”.

Tak tandetna nazwa w połączeniu z końcówką .com już na wstępie sugeruje, że strona może nie być do końca uczciwa. Wiele scamów tworzonych przez zagraniczne firmy polega na wrzuceniu do nazwy losowego słowa związanego z randkami lub seksem i dodanie .com.

Pieprzyc.com to portal dla dorosłych poszukujących randek na jedną noc. Strona należy do firmy:

 • The Perfect Match Ltd.
 • Ivanska cesta 308. 821 04 Ruzinov, Slovakia,
 • Numer rejestracyjny: 205 227 146,
 • Telefon: +33 644631219

Dlaczego wspominamy operatora omawianej strony? Z bardzo prostego względu, do The Perfect Match należy masa stron o negatywnych opiniach, a wśród nich:

 • Fuck.co.uk,
 • PlansCul.com,
 • Singles.club,
 • MatureDates.com
 • FuckBuds.com

Firma produkuje masowo tego typu strony, które oparte są na jednym szablonie. Następnie tłumaczy zawartość, sprawdza w słowniku jakie wyrazy kojarzą się z seksem w danym kraju, losuje jedno słowo i w ten sposób powstają takie domeny jak pieprzyc.com.

Po co tworzyć dziesiątki stron na różnych domenach zamiast promować jedną markę? Z prostego względu, gdy pijar danej strony jest tak zły, że nikt już z niej nie korzysta ta jest zamykana a na jej miejsce powstaje kolejna.

Randki na pieprzyc.com nie są darmowe, możliwość pisania jest dostępna wyłącznie dla członków premium.

Stosunek kredytów na wiadomość wynosi dziesięć do jednego, to znaczy, że użytkownik musi mieć co najmniej dziesięć kredytów na swoim koncie, aby wysłać wiadomość

Strona przepełniona jest fałszywymi profilami zarządzanymi przez administrację a w internecie znajdziemy nieudolne próby reklamowania strony przez komentarz fałszywych użytkowników.

Jeśli chcesz wdepnąć w to bagno razem z nami zapraszamy do dalszej części artykułu.

1.0 TOTAL SCORE

Pieprzyc.com Opinia

Sprawdź
pieprzyc com

Jakosć dopasowań 1
Cena 1
Obsługa klienta 1
Bzpieczeństwo 1
PROS
 • Brak
CONS
 • Fałszywe profile sterowane przez administrację
 • Regulamin
 • Absurdalne ceny
 • Bezpieczeństwo
 • Słaba obsługa klienta

Czy pieprzyc.com to oszustwo?

Pozwól, że opowiemy Ci w jaki sposób działają takie strony jak pieprzyc.com, nie będzie to długa historia, ciekawa też nie będzie, ale będzie.

Pieprzyc.com to portal, który zachęca do założenia konta głównie mężczyzn, wystarczy zwrócić uwagę na to, że na stronie głównej publikowane są wyłącznie profile kobiet.

Problem polega na tym, że żadna z kobiet prezentowanych na zdjęciach nie ma swoje konta na tej stronie, prawdopodobnie nawet nie ma pojęcia, że taka istnieje.

falszywe profile pieprzyc com

Powyższe zestawienie pokazuje profil o nicku „Uśmiechnięta” ze strony pieprzyc.com oraz zdjęcie tej samej kobiety na innych stronach często pornograficznych i rosyjskich.

Rejestrując się na stronie nie musisz wiedzieć, że to fałszywe profile, ale fakt, że na stronie głównej pokazywane są wyłącznie fotografie kobiet, powinno dać Ci do myślenia.

Mężczyźni stanowią większość randkujących w internecie i są skłonni do płacenia za pakiety premium w celu znalezienia miłości.

Również w Twoim obowiązku jest zapoznaniem się z regulaminem strony, na której zakładasz konto. Co prawda regulamin pieprzyc.com to porażka pod wieloma względami, ale gdybyś to zrobił to byś znalazł tam taki zapis:

Wyłącznie w celu poprawy komfortu użytkowania zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub zarządzania nie aktywnym profilem Użytkownika oraz wszelkimi fałszywymi profilami, które zostały utworzone w witrynie Pieprzyć.

Ten krótki i niepozorny fragment mówi nam wszystko na temat tego z jaką stroną mamy styczność. Jesteśmy informowani, że administracja zastrzega sobie prawo do obsługi fałszywych profili, ale co gorsza do profili nieaktywnych użytkowników!

Rozumiesz? Zapomnisz o swoim koncie na stronie a oni będą mogli z niego komunikować się z innymi osobami. Totalna patologia, która powinna sprawić, że w tym momencie ruszysz i usuniesz konto, jeśli takie posiadasz, a jeśli nie masz takowego to przestaniesz myśleć o jego założeniu.

Właściwie to w tym momencie strona została zezłomowana i można dzwonić po śmieciarkę, ale musimy podejść do tematu w pełni rzetelnie, a jest jeszcze kilka wad do omówienia.

Nawet jeśli spróbujesz bronić strony Pieprzyć, mówiąc, że wybraliśmy przypadkowe zdjęcie, to mamy złą wiadomość, sprawdziliśmy 10 losowych profili i efekt zawsze był taki sam.

opinia o uzytkownikach pieprzyc com

 

Strona zarządza nie tylko fałszywymi profilami, ale profilami z kradzionymi zdjęciami, a to już podlega pod łamanie prawa. Naturalnie nikt się tym nie zajmie, skala działalności zbyt mała i nikomu nie będzie chciało się sądzić o nie swoje zdjęcia, ale warto wiedzieć, jak wygląda sytuacja.

Kolejnym alarmem, który powinien rozbrzmieć w Twojej głowie po rejestracji konta jest to, że otrzymujesz wiadomości od zainteresowanych kobiet pomimo braku zdjęcia.

wiadomosci od falszywych profili na pieprzyc com

My otrzymaliśmy w Ciągu godziny 4 wiadomości, ale wiemy, że inne osoby mówią nawet o kilkunastu wiadomościach dla profilu bez zdjęcia.

Takie sytuacje się nie zdarzają, jeśli nie dało Ci to do myślenia to niestety, ale musisz popracować nad wyciąganiem wniosków i swoją łatwowiernością.

Przykładowe wiadomości:

 • Wandeczka – Witaj Kort8501. Jestem znudzona i zmęczona codzienną rutyną… Szukam mężczyzny, który mógłby ponownie rozbudzić we mnie emocje, które jakiś czas temu zostały uśpione. Będzie mi bardzo miło, gdybyś chciał ze mną porozmawiać.
 • Słoneczko – Cześć, chcesz się spotkać? Nie mam dużo wolnego czasu, ale jestem pewna, że jesli okażesz się interesujący to znajdę go trochę, żeby cię poznać 😉

Nikt nie zaczyna rozmowy w taki sposób, rozmowy pochodzą ze skryptów i rozsyłane są do nowych użytkowników.

W świetle zebranych informacji klasyfikujemy pieprzyc.com jako oszustwo i naciąganie ludzi na pieniądze. Nie zakładaj konta na tej stronie a tym bardziej nie podawaj danych do swojej karty debetowej.

Czy pieprzyc.com jest płatne?

Na pytanie czy pieprzyc.com jest płatne wypada tylko sparafrazować klasyka „jeszcze jak”. Strona co prawda reklamuje się darmową rejestracją, ale w praktyce niemal każda czynność wymaga uiszczenia opłaty.

Jednak, żeby nie było zbyt prosto mamy do dyspozycji kredyty oraz konto VIP.

cena kredytow pieprzyc com

Kredyty służą do wysyłania wiadomości i tzw. lodołamaczy, czyli nic nie wnoszących emotek rozpoczynających rozmowę.

 • 200 kredytów – 150zł, w promocji 99,99zł
 • 400 kredytów – 200zł, w promocji 149,99zł
 • 900 kredytów – 400zł, w promocji 299,99zł
 • 2500 kredytów – 1000zł, w promocji 799,99zł

Skoro kredyty są takie drogie to zapewne wystarczą na długie rozmowy? Oczywiście, że nie, 1 wiadomość to 10 kredytów co oznacza, że za 150zł możesz napisać 20 wiadomości.

Ehh nawet nie wiemy, jak to skomentować, zaproponowana cena została wzięta z innej planety albo Polski roku 2050, w której inflancka się nie zatrzymała.

Drogi kawalerze, nie musisz się obawiać, gdyż dostajesz gwarancję randki, wystarczy, że:

 • Twój profil jest w pełni uzupełniony,
 • Ma co najmniej sześć miesięcy,
 • Masz co najmniej jedno zdjęcie,
 • Przez pół roku tydzień w tydzień kontaktujesz się z minimum 7 kobietami w promieniu 100km i przedziale wiekowym +/- 5 lat,

Tylko widzisz, jak wspomnieliśmy 1 wiadomość to 10 kredytów, czyli kupując pojedynczy pakiet nie masz szans skorzystania z tej usługi. Czy ktokolwiek kiedykolwiek odzyskał w ten sposób pieniądze? Nie znamy takich legend, ale zapewne Twórcy strony przytoczyli by nie jedną baśń o takich użytkownikach.

Porozmawiajmy teraz o koncie VIP, które daje fascynujące możliwości:

 • Wyświetlaj się wysoko w wyszukiwaniach
 • Specjalna odznaka, która zwiększa Twoją widoczność
 • 5 darmowych lodołamaczy dziennie

Prawdopodobnie wielu użytkowników nie przeczytało tekstu zawartego na dole strony a mówiącego:

 • Status Premium nie zezwala na darmowe wiadomości.
 • Pakiety Premium, Elite i VIP są automatycznie odnawiane, co oznacza, że odnawiają się automatycznie po ich wygaśnięciu.

To bardzo istotne informacje, które niestety są zakamuflowane zamiast być wyróżnione. W kwestii samych cen mamy również uwagi. Przedstawione kwoty informują nas ile będziemy musieli zapłacić miesięcznie, ale cena sumaryczna pojawia się dopiero na stronie płatności.

opinia o cenie konta premium pieprzyc com

Niby to nic wielkiego, ale nie lubimy zagrywek, w których właściwa cena jest ukrywana.

 • Pakiet 3 miesięczny – 99zł,
 • Pakiet 6 miesięczny – 169,99zł,
 • Pakiet 12 miesięczny – 299,99zł,

Czy jest sens kupować kredyty albo konto VIP? Naturalnie nie ma żadnego, chyba że lubisz finansować oszustów i czerpiesz przyjemność rozmawiania z nieznajomymi osobami.

W naszej opinii system płatności pieprzyc.com jest nie tyle słaby czy beznadziejny co tak abstrakcyjny, że gdybyśmy wystawiali oceny ujemne, to tutaj taka by się pojawiła.

Czy pieprzyc.com jest bezpieczne?

Mówienie dobrze o bezpieczeństwie na stronie, która informuje w regulaminie o możliwości przejmowania kont to jak próba wytłumaczenia umiejętności mówienia przez Kubusia Puchatka, faktem zażywania przez Krzysia silnych środków psychodelicznych. Niby można to zrobić, ale nie ma to większego sensu i uzasadnienia.

Strona z regulaminem napisanym przeciwko użytkownikowi, wykorzystująca zdjęcia ludzi, którzy nie mają o tym pojęcia i zachęcanie do rozmowy przez pisanie z fałszywych kont.

Pieprzyc.com nie jest bezpieczną stroną, nie podawaj żadnych wrażliwych informacji w swoim profilu czy podczas rozmowy z „innymi użytkownikami”.

Jeśli masz już konto, pamiętaj o usunięciu zdjęć i innych informacji profilowych oraz skasowaniu samego konta.

Osoby, które zgodziły się na opłatę subskrypcyjną powinny zacząć od jej anulowania a następnie przejść do usunięcia konta.

Pieprzyc.com opinie kobiet

Skoro kobiety chętnie pierwsze piszą to zapewne nie ma problemu ze znalezieniem opinii o pieprzyc.com pochodzących od płci pięknej?

Oczywiście, że są w końcu fałszywe profile mają problem by opuścić swoją domenę i przenieść się na inne strony. Naturalnie podejmowane są próby wybielania strony przez pisanie fałszywych komentarzy, ale nie wygląda to dobrze i łatwo można się zorientować, że coś jest nie tak.

Niestety pomimo prób nie udało się nam znaleźć opinii kobiet o pieprzyc.com i mamy tu na myśli jakiekolwiek opinie, niekoniecznie wartościowe, po prostu kobiety nie korzystają z tego serwisu.

Pieprzyc.com opinie mężczyzn

Skoro Panie nam nie pomogły to sprawdźmy co do powiedzenia mają Panowie. Na nasze szczęście opinii mężczyzn nie brakuje i nie są to przychylne słowa, wystarczy spojrzeć na poniższe komentarze.

 • Szkiel0 – Zwykle oszustwo – za stówkę dostajesz 200 kredytów czyli 20 wiadomości. Nie można podać nr telefonu ani maila w prywatnej wiadomości, więc nawet nie masz szansy się z kimś umówić. Są tam same boty, które naciągają, żeby tylko z nimi gadać i kupować kolejne kredyty.
 • Badboy – Uważajcie ten portal to jedno wielkie oszustwo, zdjęcia kobiet są pobrane z rosyjskich stron, można sprawdzić na tineye.com, żadna z kobiet nie chce się umawiać im zależy tylko na pisaniu na tym chacie żeby wyciągnąć od Was kasę na kredyty,
 • Kaizk – Wykupiłem na próbę kredyty i chyba rzeczywiście to scam jest bo gdy próbuję w korespondencji jak najszybciej przejsć do darmowej formy kontaktu poza serwisem pieprzyc, to wtedy jakieś problemy się zaczynają.

Jak widać mężczyźni, którzy mieli okazję korzystać z serwisu potwierdzają nasze spostrzeżenia. Jednak okazuje się, że nie wszystkie osoby narzekają na pieprzyc.com.

 • Kamil – TESTOWAŁEM WSZYSTKIE PORTALE I TO ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY PORTAL RANDKOWO-EROTYCZNY W POLSCE WEDŁUG MNIE I WIELU WIELU OPINII! NIE SŁUCHAJCIE NEGATYWNYCH OPINII GDYŻ TO NA PEWNO KONKURENCJA! 😉 POZDRAWIAM SERDECZNIE! 😉
 • Krzysiek – Strona działa tak, jak powinna i jakoś nie złapałem się na żaden scam czy fejk konta. Może po prostu jestem bardziej wyględny od innych, nie wiem. Ale ja zainwestowałem kilkadziesiąt złotych i dostałem za to kilka naprawdę miłych spotkań z fajnymi dziewczynami. Stwierdzam, że pozostałe komentarze to konkurencja z innego serwisu [?]

Jak widać te wszystkie negatywne komentarze to niedobra konkurencja a nie faktyczni użytkownicy. Ciekawe dlaczego te osoby nie odnoszą się do zarzutów o fałszywe profile i zapisy w regulaminie. Mało tego pisanie, że cena jest naprawdę dobra to już przegięcie, trzeba być bardzo naiwnym by w to uwierzyć.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te cwaniaki obrażają w komentarzach ludzi, którzy piszą prawdę o stronie.

Na scenę wchodzi potężny samiec alfa Ramzej:

 • Chłopy. Spermicie, nic z tego nie macie. Proste. Rozmawiacie chwilę, konkretnie, to wtedy się spotykacie. Zasada prosta jak drut. Jako typowy alfa powiem Wam, że spermieniem i żenującymi próbami wyciągnięcia numeru od lasek, gdy te nawet was nie znają nic nie zdziałacie. Pozdro dla Kariny. 😉 Było zajebiście.

Jak widać jest to potężny facet, który wie czego chce a proszenie o numer telefonu w celu weryfikacji konta jest oznaką „spermienia”. Osoby piszące te komentarze nie tylko są oszustami, ale jeszcze nie należą do kwiatu inteligencji polskiej.

Pokażmy jeszcze kilka negatywnych opinii wartych przytoczenia.

 • ALBAN – W tych konwersacjach pisałem konkretnie o fikcyjnych kontach oraz weryfikacji podając nr i zapraszając do rozmowy poza portalem. Zagadnijcie jakie były odpowiedzi. Nie czuję się komfortowo, to za wcześnie, popiszmy jeszcze tutaj itd. Zdarzyła mi się korespondencja z długim tekstem kopiuj wklej od dwóch osób z innych województw. 100 % przekręt, nie warto
 • Dallas – Jak można pisać o tym portalu cokolwiek dobrego?no kurcze, to jakieś żarty !Nie dość że ani jednej wiadomości darmowo się nie wyśle to jeszcze okazuje się że profile kobiet to fikcja. Widać po sposobie odpisywania, że robi to automat ze zwloką na czas po to aby wyciągnąć kasę.

Całość najlepiej podsumuje wywód Andrzeja opublikowany na stronie perfect.is.

opinia o pieprzyc com

Pieprzyc.com nasza opinia

Zebraliśmy najważniejsze zarzuty dotyczące pieprzyc.com, staraliśmy się pokazać, dlaczego strona nie zasługuje na Twoją uwagę i liczymy na to, że nam się udało.

Moglibyśmy rozpisywać się o wyglądzie strony, jej funkcjonalnościach czy porównywać do innych portali randkowych. Problem w tym, że zawsze byłyby to negatywne opinie a i tak miałyby znikome znaczenie przy fakcie czym jest Pieprzyc.

To strona stworzona przez ludzi nastawionych na łatwy zysk. Nie dostarczają swoim klientom żadnej wartości, tworzą regulamin z dziwnymi zapisami i wykorzystują zdjęcia kobiet znalezione w interncie.

Czy pieprzyc.com ma jakieś plusy? Naprawdę ciężko jest coś pochwalić i nie piszemy tego przez wzgląd, że strona jest oszustwem. Nie znajdujemy tutaj nic co by wyróżniało pieprzyc.com na tle innych portali randkowych.

Brak prawdziwych profili, ceny wzięte z kosmosu, toporny interfejs, błędy w tłumaczeniach i tracenie czasu na pisanie fałszywych opinii na zewnętrznych stronach.

W naszej opinii pieprzyc.com jest stroną tragiczną, która psuje rynek i nie wnosi nic wartościowego.

Pieprzyc.com Twoja opinia

Znasz już naszą opinie o pieprzyc.com oraz wiesz jakie zdanie mają inni użytkownicy. Jednak my wciąż nie wiemy co Ty myślisz o portalu Pieprzyć.

Miałeś okazję korzystać i chcesz potwierdzić nasze uwagi a może uważasz, że artykuł jest stronniczy i strona jest wartościowym miejscem?

Chętnie zapoznamy się z Twoim zdaniem, a w szczególności, gdy będzie pozytywne.

To już wszystko w tym artykule, mamy nadzieję, że przedstawiona opinia wydaje Ci się wartościowa i ochroni Cię przed utratą czasu, nerwów i pieniędzy.

Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
50 %
Surprise
Surprise
0 %