jak usunac konto poflirtujemy pl

Zorientowałeś się, że Poflirtujemy.pl to nie najlepsze miejsce do randkowania i chcesz usunąć swoje konto? A może okazało się, że po podpięciu karty bankowej w celu wykupienia konta premium masz problemy z rezygnacją? Niestety nie tylko Ty dałeś się nabrać na piękne kobiety zainteresowane rozmowa. Poflirtujemy.pl to portal o praktycznie samych wadach a proces usuwania konta jest tylko kolejną. Choć sam proces nie jest trudny to nie można odmówić mu uciążliwości i robienia wszystkiego, aby zatrzymać Cię na stronie. W tym artykule powiemy Ci jak usunąć konto na Poflirtujemy.pl oraz jak zrezygnować z konta premium.

Co warto wiedzieć przed usunięciem konta na Poflirtujemy.pl?

Jeśli uważnie śledzisz naszą stronę, zapewne znasz naszą opinię o Poflirtujemy.pl jeśli nie to koniecznie nadrób lekturę.

Nie jest to serwis godny Twojego zaufania, ale z kronikarskiego obowiązku musimy Cię poinformować, że usunięcie konta jest nieodwracalne.

Oznacza to utratę:

 • Par,
 • Historii prowadzonych rozmów,
 • Informacji zawarte na Twoim profilu,
 • Galerie ulubionych.

Czyli wszystko co było zawarte na Twoim koncie. Jest to naturalny proces usuwania konta na dowolnej stronie nie tylko randkowej.

Jeśli jakimś cudem rozmawiasz z osobą, która jest prawdziwa (zweryfikowałeś to wideo czatem) to rozważ jeszcze pozostanie na stronie, w przeciwnym razie uciekaj, gdzie pieprz rośnie.

Poflirtujemy.pl jak usunąć konto?

Profil na poflirtujemy.pl można utworzyć i usunąć wyłącznie przy pomocy strony internetowej. Wystarczy przejść do sekcji Ustawień i postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

poflirtujemy pl jak usunac konto

 1. Kliknij zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu,
 2. Wybierz Moje Ustawienia,
 3. Kliknij Usuń konto,
 4. Podaj swoje hasło
 5. Wybierz Usuń całkowicie mój profil, kontakty i dane osobowe,
 6. Podaj powód usunięcia profilu,
 7. Wybierz Tak, chcę usunąć swoje konto i kliknij Dalej,
 8. Podaj adres email, na który ma zostać wysłany kod potrzebny do rezygnacji,
 9. Przejdź ponownie do zakładki Usuń konto i wprowadź hasło.
 10. Wprowadź kod rezygnacji przesłany na adres mailowy.

poflirtujemy pl usuwanie konta

Podczas wykonywania tych kroków strona będzie robić dużo by utrzymać Cię u siebie. Przeklikuj się przez kolejne pola nie zwracaj uwagi na „benefity” czy inny możliwości jak zawieszenie konta.

Kod, który otrzymasz drogą mailową nie jest wysyłany automatycznie. Wiadomość może dotrzeć do godziny czasu a kod zawarty w treści należy wpisać w ciągu 24 godzin.

Jeśli nie wyrobisz się w tym czasie, będziesz zmuszony do powtórzenia procedury.

Poflirtujemy.pl jak zrezygnować z premium?

Samo usunięcie konta nie jest wielkim problemem, ten może pojawić się w momencie chęci rezygnacji z konta premium.

Tylko teoretycznie procedura jest prostsza od tej opisanej powyżej, ale w rzeczywistości łatwo można natrafić na problemy.

 1. Kliknij zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu,
 2. Wybierz Moje Ustawienia,
 3. Wybierz Historia płatności,
 4. Wybierz Wyłącz pakiet.

Niestety anulowanie cyklicznych płatności poza wyznaczonym terminem nie zwalnia Cię z opłacenia kwoty ustalonej w regulaminie.

Dlatego jeśli się zapomnisz, możesz pożegnać się z co najmniej 70 złotymi.

Opinie o systemie płatności Poflirtujemy.pl

W internecie nie ma zbyt wielu opinii o poflirtujemy.pl a wiele z nich jest ewidentnie motywowanych.

Dlatego przytoczymy tylko jedną opinię, która zapewne pokrywa się z doświadczeniami wielu użytkowników.

 • Paweł – Jak wypowiedzieć i anulować subskrypcje żeby nie były pobierane płatności pofiltrujemy.pl

Problemy z anulowaniem subskrypcji są typowe dla strony podlegających operatorowi z Bułgarii. Nie oznacza to, że nie można nic zrobić, gdyby wyżej opisana metoda nie zadziałał możesz skorzystać z porad opisanych poniżej.

Alternatywne sposoby rezygnacji

Czy jest jakieś wytłumaczenie tego, że Twoje zgłoszenie anulowania automatycznej płatności nie zadziałało prawidłowo? Nie, jeśli masz problemy koniecznie domagaj się anulowania subskrypcji przez formularz kontaktowy.

Liczy się moment Twojego zgłoszenia, więc jeśli firma będzie specjalnie przeciągać proces, aby naciągnąć Cię na kolejny okres subskrypcji przytocz im zapis z ich własnego regulaminu.

Idąc dalej na stronie znajduje się poniższy zapis:

 • Możesz anulować automatyczne odnawianie i uniknąć ponownych płatności ale musisz to zrobić co najmniej 3 dni (tj. 72 godziny) przed terminem następnego odnowienia subksrypcji.

Niestety, ale dokonując płatności akceptujesz ten regulamin, więc jeśli nie zrezygnujesz na czas, nie możesz mieć pretensji o pobieranie opłaty za kolejny okres.

Jeśli chcesz złożyć odwołanie lub rezygnację kontaktuj się na:

 • Tel: 48 222922785,
 • e-mail: support@poflirtujemy.pl

Pamiętaj, aby w wiadomości mailowej podać nazwę użytkownika i adres mailowy powiązany z kontem.

Możesz również skorzystać z opcji listownej kontaktując się na adres:

 • 83-85 James Bourchier, Sofia, 1407, Bulgaria.

Zgodnie z prawem UE możesz odstąpić od umowy do 14 dni od jej zawarcia. W przypadku pakietów subskrypcyjnych, zostanie potrącona opłata adekwatna do okresu korzystania z konta premium.

Odstąpienie od umowy tyczy się wyłącznie pierwszej aktywacji, każda kolejna jest wynikiem tej umowy a nie zawarciem nowej.

Poflirtujemy.pl co robić, gdy nic nie działa?

Pomimo wyżej wymienionych form rezygnacji i odwołania, użytkownicy strony i tak narzekają na problemy z anulowaniem subskrypcji konta premium.

W takim wypadku możesz zrobić jedną z poniższych rzeczy:

 • Złożyć reklamację w banku,
 • Zablokować kartę,
 • Poprosić o pomoc doradcę prawnego,

Od razu mówimy, że pierwsza z wymienionych opcji prawdopodobnie zostanie odrzucona, gdyż bank nie będzie wchodził w to, czy poflirtujemy.pl ma niejasne zasady opłat czy nie.

Blokada karty to rozwiązanie, na które decyduje się najwięcej osób. Zgodnie z regulaminem strony, jesteś zobowiązany do poinformowania o zgubieniu lub kradzieży karty operatora poflirtujemy.pl.

W rzeczywistości, nikt tego nie zgłasza a sama firma nie ściga użytkowników, bo i tak ma świadomość swoich działań.

Nie jesteśmy jednak radcami prawnymi i nie jest to poradą prawną, a jedynie opisem zastanej sytuacji.

Naturalnie zastrzeżenie karty to tylko kolejne kłopoty i konieczność wyrobienia nowej, może okazać się, że to jedyne wyjście.

To już wszystko w tym artykule, mamy nadzieję, że pomógł Ci zrozumieć jak usunąć konto na poflirtujemy.pl oraz jak zrezygnować z konta premium.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %