poflirtujemy opinie

Poflirtujemy.pl to nie najgorsza nazwa portalu randkowego choć mocno generyczna. Problem z serwisami randkowymi dostępnymi na takich domenach jest taki, że większość z nich to scamy (oszustwa). W tym przypadku nie jest inaczej i właśnie o tym chcemy Ci powiedzieć w tym artykule. Znalezienie opinii o Poflirtujemy.pl nie jest takie proste, a ten artykuł ma na celu rozwianie wszelkich wątpliwości. Recenzując dziesiątki portali nawet nie musimy zakładać konta (oczywiście robimy to) by móc stwierdzić, czy strona jest wiarygodna. Wystarczy rzut oka na stopkę, sprawdzenie firmy zarządzającej już wszystko jasne. Sprawdźmy zatem czy słowo „oszustwo” znajduje tutaj zastosowanie oraz dlaczego jedyne opinie jakie są w internecie to opinie negatywne.

Poflirtujemy.pl co to jest za portal randkowy?

Wydawałoby się, że internet znacząco ułatwia znalezienie kobiety lub mężczyzny do związku. Faktycznie sam proces szukania pary jest łatwiejszy, ale nie oznacza to, że szansa na sukces rośnie.

Niestety wiele portali randkowych powstało wyłącznie po to by zagospodarować portfele swoich klientów.

Poflirtujemy.pl to z pozoru zwyczajny portal randkowych jakich masa w internecie. Oferuje możliwość umawiania się, czatowania i wyszukiwania ludzi wedle własnych upodobań.

Strona jest zarządzana przez firmę:

 • Apricot Digitals LLC
 • 83-85 James Bourchier
 • Sofia, 1407
 • Bulgaria
 • support@meetmilfy.com
 • Telefon: 0800 249 4567

Zastanawiasz się zapewne po co przytaczamy te informacje, a no po to, aby pokazać Ci z jaką firmą masz do czynienia. W portfolio Apricot znajdują się również takie strony jak:

 • LuvCougar.com
 • iWantAsian.com
 • iWantU.com
 • iGetNaughty.com
 • MeeMilfy.com

Już same nazwy domen każą zapalić lampkę ostrzegawczą, a syrena alarmowa zaczyna wyć w momencie zapoznania się z opiniami o tych portalach.

Wszystkie z przedstawionych strony w tym poflirtujemy.pl to portale oparte na jednym szablonie, z powielonymi fałszywymi profilami operowanymi przez administrację.

Dokładnie tak, piękne kobiety, które widzisz na zdjęciach nie są rzeczywiste. To profile zarządzane przez animatorów, które mają służyć „zabawianiu” klientów.

Problem w tym, że portal nie jest darmowy i jeśli wciągniesz się w rozmowę opłacisz konto premium a to początek poważnych problemów.

Nie wiemy czy firma Apricot jest powiązana z Kaleton Web czy grupą Together Networks, ale wszystkie działają na podobnych zasadach i wykorzystują do oszustw te same zdjęcia kobiet.

Gdy tylko zobaczysz jedną z tych nazw w regulaminie strony automatycznie opuść stronę i zapomnij, że chciałeś z niej korzystać.

1.2 TOTAL SCORE

Poflirtujemy.pl opinia

Sprawdź
poflirtujemy

Jakość dopasowań 1
Funkcjonalność 2
Obsługa klienta 1
Płatności 1
Bezpieczeństwo 1
PROS
 • Jak znajdziemy to powiemy
CONS
 • Fałszywe profile
 • Niejasne płatności i Cena
 • Mała liczba prawdziwych użytkowników
 • Problemy z rezygnacją z konta premium

Poflirtujemy.pl to ściema i oszustwo?

falszywe profile poflirtujemy pl

Jesteśmy zaledwie po krótkim przedstawieniu strony i firmy jaka za nią stoi a Ty już możesz wyrobić sobie opinię o poflirtujemy.pl. Jeśli liczysz na nagły zwrot akcji to musimy Cię rozczarować, dalej będzie tylko gorzej.

Poflirtujemy.pl nie jest portalem godnym zaufania. Profile zamieszczone w serwisie w głównej mierze są fałszywe i służą do zachęcania do kupna konta premium.

Jedną z najgłupszych rzeczy jakie możesz zrobić to podpiąć kartę do swojego konta. W dalszej części artykułu tłumaczymy do czego może to prowadzić.

Wszystkie strony oferowane przez firmę Apricot skierowane są do mężczyzn, dokładnie tak samo jest z poflirtujemy.pl. Dlaczego? Odpowiedź jest oczywista, chodzi o pieniądze.

Panowie zdecydowanie częściej decydują się na zakupy w portalach randkowych i są idealnym źródłem dochodu.

Gdyby strona chciała chociaż zachować pozory normalności, próbowałaby informować o proporcjach kobiet do mężczyzn i przedstawiać na zdjęciach osoby obu płci.

Osoby, które nie zapoznały się z regulaminem i nie mają takiego doświadczenia z tego typu portalami i tak szybko powinny się zorientować, że coś jest nie tak.

Zaraz po zalogowaniu na poflirtujemy.pl otrzymujemy wiele wiadomości od kobiet zainteresowanych randką i to pomimo braku zdjęcia.

Jak często Ci się zdarza, że kobieta o urodzie modelki pisze do Ciebie, pomimo że nie ma żadnych informacji o Twojej osobie?

Konto założone o godzinie 22 następnego dnia o godzinie 8 miało 17 wiadomości. Naturalnie nie uzupełniliśmy żadnych informacji profilowych. Dodatkowo wystarczy wejść na profil dowolnej kobiety by ta zaczęła z Tobą rozmowę po 2 minutach.

Warto przytoczyć otwierające wiadomości, które są skarbnicą wiadomości powitalnych:

 • hej siemasz ?? poczatujesz teraz ? jestem gotowa,
 • wszystkie inne dziewczyny są nudne, a ja jestem królową czatów lol ! dołącz do mnie,
 • Pozwól, niech zgadnę.. Nie możesz żyć bez fajnych randek, prawda? Haha

Swoją drogą ciekawe jest to, że wszystkie z tych kobiet są online gdy tylko chcesz z nimi rozmawiać.

Czy to nie raj dla mężczyzny? Niestety nie, gdyż za klawiaturą po drugiej stronie siedzi smutny Pan, który myśli jak z Tobą pisać, aby nie obeszło się bez kupna pakietu premium.

Poflirtujemy.pl opinia o profilu użytkowników

W tym miejscu powinna się znaleźć krótka analiza demograficzna użytkowników portalu. Zazwyczaj przedstawiamy informacje o wieku i liczbie użytkowników, bo to jest kluczowe dla oceny portalu.

Jednak w tym wypadku nie będziemy tego robić, gdyż zaufanie w jakiekolwiek informacje pochodzące z poflirtujemy.pl byłoby głupotą.

Czy na portalu nie ma prawdziwych osób? Tego nie jesteśmy w stanie stwierdzić. Nie podlega jednak dyskusji to, że szukanie partnerki pośród dziesiątek fałszywych kont nie jest dobrym pomysłem.

Na stronie na pewno jest więcej mężczyzn, przez wzgląd na charakter strony. Jeśli jesteś kobietą możesz próbować swoich sił, ale również zachowaj ostrożność.

Czy poflirtujemy.pl jest płatne?

poflirtujemy pl opinia o cenach

W naszej opinii portal poflirtujemy jest płatny, a dlaczego tylko w „naszej opinii”? Formalnie serwis jest darmowy, pozwala na bezpłatną rejestrację, przeglądanie profili, ale najważniejsza funkcjonalność jaką jest możliwość pisania jest odpłatna.

Ciężko więc uznać, że serwis, który de facto jest za darmo jedynie przeglądarką profili można uznać za darmowy.

Jeśli zdecydujesz się na dokonanie płatności musisz liczyć się z opłatami zależnymi od wybranego okresu:

 • 3 dni – 13,47zł,,
 • 1 tydzień– 14,00zł
 • 1 miesiąc – 74,00zł,
 • 3 miesiące – 119,00zł.

Nie przywiązuj wagi do tych cen, gdyż portal co chwile próbuje zachęcić Cię do kupna premium promocjami.

naciaganie na pieniadze poflirtujemy pl 

Ceny abonamentu nie należą do najtańszych zwłaszcza kwota 74zł za okres jednego miesiąca jest absurdalnie wysoka. Takie opłaty nie obwiązują nawet na darmowych aplikacjach randkowych jak Badoo czy Tinder (mówimy o podstawowych wariantach).

Zastanawiające jest również to, że cena 1 miesiąca w przeliczeniu na koszty na dzień jest wyższa od pakietu na 1 tydzień. Zazwyczaj im dłuższy okres konta premium tym atrakcyjniejsza cena, w tym wypadku jest inaczej.

Tu wypada sobie jasno powiedzieć.

Absolutnie odradzamy podpinanie karty do konta i zakupu premium na stronie poflirtujemy.pl.

Nie chodzi nawet o samą cenę tej przyjemności a o fakt cyklicznych opłat i niejasnych zagrywek cenowych.

 • Po zakończeniu okresu próbnego członkostwo zostanie automatycznie przedłużone, a Ty poniesiesz koszt opłaty członkowskiej (aktualnie 74 zł za miesiąc), o ile nie anulujesz.

Taka informacja dostępna jest na stronie płatności, powyższa opłata obowiązuje nawet osoby, które zdecydowały się na konto 3-dniowe.

nie przetlumacozne informacje

Kolejnym kwiatkiem jest brak przetłumaczonej treści na stronie płatności. Jest to najważniejsza strona, a znajdują się na niej takie niedociągnięcia.

Niestety wiele osób daje się wciągnąć w tę „zabawę” i później musi się uciekać do blokowania kart, gdyż strona utrudnia anulowanie subskrypcji.

Czy poflirtujemy.pl jest bezpieczne?

Odpowiedź na to pytanie potraktujemy z czystego obowiązku. Strona, która próbuje Cię oszukać i wodzi za nos nie może być bezpieczna.

Teoretycznie Twoje dane osobowe czy bankowe są bezpieczne, ale udostępnianie ich takim podmiotom jest mało rozsądne.

Strona wykorzystuje certyfikat SSL i korzysta z bezpiecznych płatności, mimo wszystko odradzamy podawanie jakichkolwiek informacji a najlepiej w ogóle nie korzystać z tej strony.

Poflirtujemy.pl opinie mężczyzn

Znalezienie opinii o poflirtujemy.pl nie jest prostym zadaniem, zwłaszcza że spora część z nich to wiadomości motywowane.

Naturalnie to tylko nasza opinia i nie mamy dowodów na to, że opinie, które możesz przeczytać poniżej nie są prawdziwe, jednak nie trzeba zbyt wiele pomyślunku, aby się tego domyślić.

 • Filip – Mnie osobiście przekonał design wiadomości i ogólnie możliwości komunikatora, który po prostu zastępuje mi messenger i mogę łatwo popisać “live” bez wymienienia wiadomości na stronie w tradycyjny sposób.

Kto w taki sposób recenzuje portal randkowych? Zawsze najważniejszy jest czynnik ludzki. Wystarczy wybrać dowolny serwis randkowy by znaleźć informacje o tym, że użytkownicy są „tacy a tacy”.

Nie znajdziemy tam jednak opinii o „możliwości komunikatora, który po prostu zastępuje mi Messenger”.

Takich głupot dawno nie czytaliśmy, kto wykorzystuje portal randkowy jako Messenger?

Szczególnie wiarygodności stronie dodaje sekcja komentarzy pod jednym z artykułów.

falszywe opinie o poflirtujemy pl

Zdecydowanie bardziej wiarygodny wydaje się poniższy komentarz i to nie dla tego, że jest negatywny, ale dlatego, że opisuje sytuacje, które mają miejsce.

 • Paweł – Jak wypowiedzieć i anulować subskrypcje żeby nie były pobierane płatności pofiltrujemy.pl

Portal nie jest na tyle popularny by gromadzić dużo opinii, a przy niewielkiej liczbie recenzji, sztuczne pozytywne komentarze są bardziej widoczne.

Należy jednak zaznaczyć, że część z tych pozytywnych komentarzy morze być tworzona przez twórców artykułów w celu zachęcenia Cię do rejestracji na stronie z ich linków.

Poflirtujemy.pl opinie kobiet

Jak już wiesz “kobiety” obecne na stronie poflirtujemy.pl są bardzo aktywne i palą się do poznawania mężczyzn. Zapewne ta aktywność będzie widoczna również w komentarzach i opiniach, prawda?

Właśnie nieprawda, chyba, że znów mówimy o opiniach wątpliwej wiarygodności.

 • Ewa – Po pracy, tym co najbardziej umila mi czas jest właśnie ten portal i znajdujące się tutaj osoby 🙂

Portale randkowe chyba nie służą do umilania czasu a poznawania osób? Każdy jednak ma prawo czerpać radość z czego innego więc nie oceniamy.

 • Ala – Portal na pewno się wyróżnia ciekawym designem i dość duża liczbą aktywnych użytkowników, mnie jednak zdecydowanie odstraszyła cena za różne dodatkowe usługi do konta. Wiem, że nie muszę ich kupować, ale złe wrażenie pozostało. Być może zniknie z czasem.

Opinia z jednej strony negatywna z drugiej bardzo wyważona. Zasadniczo nie ma w niej nic co mija się z prawdą. Gdyż w przypadku kobiet liczba mężczyzn, z którymi mogą pogadać może wydawać się duża a i design strony jest ok.

Nie byliśmy w stanie znaleźć ciekawych komentarzy opisujących sposób płatności czy odnoszących się do innych zastrzeżeń odnośnie strony.

Poflirtujemy.pl nasza opinia

Moglibyśmy przeciągnąć tę recenzję opisując poszczególne funkcjonalności serwisu czy aspekty graficzne, jednak w tym wypadku nie ma to większego sensu.

W naszej opinii serwis randkowy poflirtujemy.pl nie jest wart Twojego czasu i pieniędzy.

Odradzam korzystanie ze strony a w szczególności podpinanie karty kredytowej. Jeśli szanujesz swój czas i pieniądze skorzystaj z bardziej wiarygodnych stron.

Na naszej stronie znajdziesz opinie o wielu portalach randkowych w tym takich, które nie czyhają na Twój portfel.

Poflirtujemy.pl Twoja opinia

W naszej redakcji doskonale znamy strony takie jak poflirtujemy.pl, dlatego nie padamy ofiarą oszustw. Jednak zdajemy sobie sprawę, że wśród naszych czytelników są osoby, które zorientował się za późno.

Jeśli miałeś nieprzyjemność skorzystać z tej strony koniecznie zostaw po sobie komentarz z opinią. Chętnie poznamy również pozytywne opinie, możliwe, że nasz punkt widzenia nie jest właściwy i będziesz w stanie rzucić nowe światło na poflirtujemy.pl

To już wszystko w tym artykule, mamy nadzieję, że dzięki niemu nie stracisz swoich pieniędzy i nie stracisz czasu, który możesz poświęcić na szukanie kobiety na innych stronach.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %