Czytasz ten artykuł, bo zostałeś zwabiony zdjęciami ponętnych kobiet i skusiłeś się na założenie konta na stronie poflirtujmy.com. Nie da się ukryć było to błędem, zwłaszcza jeśli zdecydowałeś się opłacić konto premium. Niestety strona poflirtujmy.com należy do firmy o słabej renomie znanej z wyciągania pieniędzy od klientów. Mimo wszystko nie ma co się załamywać a trzeba działać by jak najszybciej ukrócić pobieranie pieniędzy z konta. Fałszywe profile nie zatrzymają Cię na stronie. Sprawdźmy, jak sunąć konto poflirtujmy.com i co można zrobić, aby zrezygnować z konta premium.

Co warto wiedzieć przed usunięciem konta na poflirtujmy.com?

Poflirtujmy.com to strona, które tylko z pozoru jest darmowa. Mami swoich użytkowników wizją łatwego seksu z nowo poznanymi kobietami. W rzeczywistości za profilami, które do nas piszą stoją panowie z wąsem.

Wystarczy spojrzeć w regulamin by przekonać się o tym, że administracja ma prawo tworzenia takich kont.

Nikt normalny nie chciałby zostawać na stronie, która oszukuje swoich klientów, ale wypada powiedzieć, że usunięcie konta jest nieodwołalne i oznacza utratę:

 • Par,
 • Historii rozmów,
 • Informacji zawartych w profilu,

Dlaczego to istotne żebyś usunął konto? W przeciwieństwie do innych stron, które po prostu będą dalej wyświetlać Twój profil, poflirtujmy.com zastrzega sobie prawo do przejęcia Twojego konta.

Oznacza to, że będą mogli wykorzystać zamieszczone tam zdjęcia do stworzenia kolejnego fałszywego konta.

Dlatego nie lekceważ tego i koniecznie przystąp do procesu usuwania konta.

Poflirtujmy.com jak usunąć konto?

jak usunac konto pofiltrujmy com

Jedną z niewielu zalet jakie ma poflirtujmy.com jest łatwość usunięcia konta. Przycisk za to odpowiedzialny nie jest specjalnie ukrywany, a cały proces przebiega sprawnie.

 1. Kliknij ikonę zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu,
 2. Wybierz Ustawienia profilu,
 3. Kliknij przycisk Usuń profil,
 4. Podaj powód usunięcia konta i kliknij Dalej,
 5. Podaj swoje hasło,
 6. Kliknij Usunąć mój profil,

Gotowe, Twoje konto poflirtujmy.com zostało usunięte i nie musisz się o nic martwić.

Poflirtujmy.com jak zrezygnować z premium VIP?

Jak można nazwać serwis randkowy, który w 2023 roku do anulowania konta premium wymaga przesłania pisma listownie?

Na stronie czytamy:

 • Opłaty będą pobierane automatycznie do czasu, gdy użytkownik nie zrezygnuje z usługi w formie pisemnej wysyłając swoją rezygnację w terminie minimalnie 7 dni przed ukończeniem członkostwa na adres Operatora strony podany w O nas. Otrzymanie pisemnego wypowiedzenia będzie potwierdzone w ciągu 7 dni.

Praktyka tym bardziej naganna, że siedziba firmy znajduje się w Szwajcarii. Łaskawie można złożyć rezygnację w języku polskim, nie jest wymagane przysięgłe tłumaczenie.

Adres do wysyłki rezygnacji:

 • InterMaxGroup AG
 • Chaltenbodenstrasse 4a,
 • 8834 Schindellegi,
 • Schwiez,
 • Reg-Nr: CHE-131.013.571.

Niestety pomimo wdrożenie wygodnych płatności online, pismo nie może wysłać przy pomocy poczty mailowej.

Brak możliwości rezygnacji ze subskrypcji z poziomu konta jest niedorzecznością.

Opinie o systemie rezygnacji poflirtujmy.com

Nie mogą więc dziwić negatywne opinie o systemie płatności strony poflirtujmy.com. Użytkownicy zwracają uwagę na problemy z rezygnacją co widać po poniższych komentarzach.

 • Mateusz – Chciałem usunąć profil lecz nie było to możliwe za pomocą email jeżeli aktywowany został pakiet Vip za pomocą karty. Jedyną możliwością rezygnacji w takim przypadku jest wysłanie pisemnej rezygnacji do Szwajcarii !! Tak do Szwajcarii !!! W przeciwnym wypadku usługa odnowi się na kolejny miesiąc. List trzeba wysłać odpowiednio wcześniej bo idzie on około 6 dni następnie trzeba czekać do 7 dni na potwierdzenie rezygnacji z członkostwa. I tutaj kolejny haczyk !!! Wypowiedzenie musi być zaakceptowane minimum 7 dni przed końcem członkostwa, w przeciwnym razie za nastepny miesiąc członkostwa pieniądze zostaną pobrane z Twojego konta. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!!!
 • Kamil – Pisząc do supporta już dwa razy nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej. Telefonując na infolinię, język angielski- niestety sie nie dogadałem. Nie wiem jak zatrzymać te opłaty. Lepiej uważajcie na tego typu portale.. Szukam pomocy w internecie ale nie wiele tego znalazłem…

Podobne komentarza występują również w innych językach, gdyż firma odpowiedzialna za poflirtujmy.com posiada kilka tego typu stron.

Co robić, gdy nic nie działa?

Podstawowy problem polega na tym, że przedstawione informacje w tym artykule są również dostępne w regulaminie strony.

Oznacza to, że zaakceptowałeś te dokumenty i zasady rezygnacji. Nie odzyskasz swoich pieniędzy, musisz dążyć do jak najszybszego zakończenie subskrypcji.

Wśród alternatywnych metod, które możesz wykorzystać są:

 • Blokada karty bankowej,
 • Reklamacja w banku,
 • Kontakt z radcą prawnym.

Użytkownicy niemogący doczekać się anulowania konta najczęściej postanawiają zablokować kartę bankową.

W przypadku niektórych stron kończy się to wysyłaniem wezwań do zapłaty, w tym wypadku nie mamy informacji, aby poflirtujmy.com wysyłało takie pisma.

Moment otrzymania rezygnacji jest momentem, od którego firma InterMaxGroup AG nie może dalej automatycznie przedłużać Twojej subskrypcji.

Mamy nadzieję, że chociaż w małym stopniu pomogliśmy i wiesz już jak usunąć konto poflirtujmy.com oraz jak zachować się w przypadku rezygnacji ze subskrypcji.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %