poprostuflirt jak usunac konto

Internet jest pełen portali randkowych, nie ma sensu marnować czasu na korzystanie z takich stron jak Poprostuflirt.com. To typowa witryna do wyciągania pieniędzy od swoich użytkowników, głównie mężczyzn. Proces zakładania konta na stronie jest prosty, również z jego usunięciem nie powinno być większych problemów. Portal dostępny jest wyłącznie w przeglądarce internetowej więc istnieje tylko jeden sposób na usunięcie konta. W tym artykule pokażemy Ci krok po kroku jak usunąć konto na Poprostuflirt.com oraz powiemy, dlaczego warto to zrobić.

Co warto wiedzieć przed usunięciem konta na Poprostuflirt.com?

Jeśli myślisz, że będziemy Cię wstrzymywać przed usunięciem konta Poprostuflirt.com to się mylisz.

Strona stworzona z fałszywych profili prowadzonych przez administrację serwisu nie może być warta Twojej uwagi. Jednak wypada wspomnieć, że usunięcie konta jest nieodwracalne.

Jeśli zdecydujesz się usunąć konto utracisz:

  • Pary,
  • Wiadomości,
  • Zakupione pakiety wiadomości,
  • Informacje zawarte na profilu.

Jeśli posiadasz wykupiony pakiet wiadomości, możesz wykorzystać go już do końca. W przypadku gdy na profilu posiadasz unikalne zdjęcia, które chcesz zachować skopiuj je na dysk komputera a dopiero później usuń konto.

Jak usunąć konto na poprostuflirt.com?

 jak usunac konto na poprostuflirt

Jak wspomnieliśmy we wstępie proces usuwania konta na Poprostuflirt.com jest bardzo prosty i dość intuicyjny. Musisz przejść do Ustawień a następnie wybrać opcję Usuń konto.

Poniżej zamieszczamy instrukcję krok po kroku jak usunąć konto na Poprostuflirt.com.

  1. Wejdź w Mój profil,
  2. Zjedź na dół ekranu i kliknij Ustawienia,
  3. Kliknij przycisk Usuń konto,
  4. Potwierdź chęć usunięcia konta.

usun konto poprostuflirt

Gotowe, Twoje konto przestało istnieć. Nie musisz potwierdzać, żadnej wiadomości mailowej ani wykonywać żadnych innych czynności.

Poprostuflirt.com czy warto usunąć konto?

Znalezienie dobrego portal randkowego nie jest proste. Przeglądając dziesiątki różnych aplikacji koniec końców i tak prawdopodobnie wrócisz do tych najpopularniejszych.

Strony takie jak poprostuflirt.com nie zmienią Twojego zdania i nie pomogą w znalezieniu kobiety do związku czy jednorazowej przygody.

Jak wspomnieliśmy baza strony są fałszywe profile tworzone przez administrację strony. Szerzej cały proceder opisaliśmy w naszej opinii o poprostuflirt, do której Cię odsyłamy.

Decyzja o usunięciu konta jest jedyną słuszną i nie masz co marnować czasu nad rozmyślaniem czy to dobry pomysł.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się jak usunąć konto na poprostuflirt.com oraz dlaczego warto to zrobić. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy daj nam znać w komentarzu, postaramy się pomóc.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %