Poprostuflirt.com kolejne serwis randkowy o polskiej nazwie i końcówce .com. Nie daje to dobrych perspektyw co do oceny strony, a dlaczego? Wiele stron, które można uznać za jawne oszustwa wykorzystuje połączenie generycznych polskich słów z domeną .com. W przypadku Poprostuflirt mamy do czynienia dokładnie z tą samą sytuacją. Dokładnie tak, jeśli zastanawiasz się czy Poprostuflirt to oszustwo, to ciężko inaczej nazwać stronę, która wykorzystuje fałszywe profile sterowane przez administrację do pisania z ludźmi. Zdradziliśmy ci wszystko we wstępie, mimo to mamy nadzieję, że jest ciekaw naszej opinie o Poprostuflirt jak i opinii innych użytkowników, którzy mieli okazję skorzystać z tej strony. W tym artykule pokaże Ci, dlaczego w naszej opinie Poprostuflirt.pl nosi znamiona oszustwa i nie warto z tej strony korzystać.

Poprostuflirt.com co to za serwis randkowy?

Znalezienie miłości w internecie nie jest proste i to nie tylko przez wzgląd na konkurencję, ale również masę słabych stron i oszustów.

Nasz portfel nigdy nie jest bezpieczny, a zakusu na jego zawartość mają zarówno pojedynczy oszuści jak i całe strony randkowe oparte na podszywaniu się pod normalnych użytkowników.

Poprostuflirt.com to kolejny typowy portal randkowy o mocnym zabarwieniu erotycznym. Problem z takimi stronami polega na tym, że w większości to SCAMY, zresztą w tym przypadku jest dokładnie tak samo.

Strona poprostuflirt.com jest w zarządzaniu przez firmę:

 • ADDmission Development B.V.
 • Stormsweg 2-E
 • 2921LZ Krimpen aan den Ijssel,
 • The Netherlands
 • CC:71059911,
 • support@poprostuflirt.com.

Mając doświadczenie z nieuczciwymi firmami randkowymi już na starcie mamy podejrzenia co do ADDmission Development B.V. a to za sprawą ich lokalizacji.

Dziwnym trafem większość stron opartych na fałszywych profilach pochodzi z Holandii lub Luksemburga.

Szybko okazuje się, że mamy rację gdyż już na etapie rejestracji jesteśmy informowani o tym, że profile znajdujące się na stronie pochodzą od administracji.

 • Stając się członkiem, zgadzam się na używanie fikcyjnych profili i Warunki i zasady.

Nawet za bardzo nie chciało się im tego poprawnie przetłumaczyć. Jeśli taka informacja nam nie wystarczy, możemy zajrzeć do regulaminu i punktu 2.4. który mówi:

Profil(e) fikcyjne(e): profile utworzone oraz obsługiwane przez Spółkę albo inną osobę trzecią współpracującą ze Spółką używające określonych informacji oraz zdjęć, jedynie do celów ilustracyjnych. Fizyczne spotkania Użytkownika i Profili fikcyjnych nie są możliwe. Profile oznaczone ikoną serca zostały stworzone do celów rozrywkowych.

Wspomniana ikona serca znajduje się w profilu danej osoby obok lokalizacji, nie rzuca się zbytnio w oczy.

Ta sama firma stoi za niema identyczną stroną:

 • https://www.otwarcinaromans.com/

Strona reklamuje się jako darmowa, gdy w rzeczywistości napisanie chociażby jednej wiadomości wymaga od nas dokonania zakupu.

Jeśli na tym etapie jeszcze nie chcesz zrezygnować z pomysłu rejestracji na poprostuflirt.com to zapraszamy do dalszej części artykułu.

2.2 TOTAL SCORE

Poprostuflirt opinia

Sprawdź
po prostu flirt

Szkoda Twojego czasu i pieniędzy.


Jakość dopasowań 1
Płatności 1
Obsługa klienta 3
Bezpieczeństwo 3
Funckjonalność 3
PROS
 • To nie tutaj
CONS
 • Fałszywe profile
 • Praktycznie 0 prawdziwych kobiet
 • Ceny z kosmosu
 • Nietrzymanie się własnego regulaminu

Poprostuflirt.com – czy to ściema i oszustwo?

Na dobrą sprawę, wszystkie najistotniejsze informacje o poprostuflirt.com są już Ci znane. Jednak przyglądnijmy się zebranym informacjom nieco bardziej dokładnie. Tylko wtedy będziemy mogli jednoznacznie stwierdzić, że:

 • Portal randkowy poprostuflirt.com nie jest portalem godnym zaufania. Zdecydowana większość profili tam zamieszczonych została utworzona przez administratorów.

Zaczynając od samego początku, pierwszym co widzisz jest strona główna poprostuflirt.com pokazująca zdjęcia kobiet.

Wszystko fajnie, tylko dlaczego są tam wyłącznie zdjęcia kobiet? Dlaczego kobieta miałaby założyć na tej stronie konto?

Prawdopodobnie żadna kobieta nie słyszała o poprostuflirt.com a jeśli już to musiała bardzo zabłądzić.

Tego typu strony tworzone są pod mężczyzn mają jak najbardziej zachęcić panów do zakładania kont i wydawania pieniędzy.

Gdyby takie metody nie działały to takich stron by nie było. Niestety panowie za bardzo dają się ponieść emocje wyłączając myślenie.

Nawet jeśli nie zauważyłeś tego drobnego szczegółu to przy logowaniu mogłeś przeczytać, że zgadzasz się na korzystanie z portalu przy akompaniamencie fałszywych profili.

Jeszcze nie zobaczyliśmy naszego profilu a już mamy 3 lampki alarmujące, że coś jest nie tak.

Prawdziwa syrena alarmowa powinna zacząć wyć do 5 minut od zalogowania. W tym czasie otrzymamy kilka wiadomości od kobiet chętnych na seks. Naturalnie żadna z nich nie będzie prawdziwa.

Zastanów się, jak często kobiety piszą do Ciebie na portalach randkowych? A jak często piszą do osób nieposiadających zdjęć i żadnych informacji profilowych?

Od godziny do godziny 12 otrzymaliśmy 20 wiadomości. Każda z kobiet, która do nas pisała była napalona i chciała nas teraz, pomimo pustego profilu.

Jeśli zauważysz taką sytuację na dowolnym portalu randkowym bierz nogi za pas i nawet się nie zastanawiaj.

We wstępie przytoczyliśmy regulamin strony, który pokazuje mówi, że zdjęcia fałszywych profili oznaczone są ikoną serca.

falszywe profile na poprostuflirt

Skoro kontakt fizyczny nie jest możliwy to, dlaczego Rozkoszna Wi0ola mówi mi, że:

 • Moje ciało jest do twojej dyspozycji.

Nie dość, że Wiola kłamie to jeszcze pisze „twojej” z małej litery, chyba mnie nie szanuje.

Myślisz, że ten cyrk absurdów się zatrzymuje? Oczywiście, że nie jedziemy dalej.

Jak myślisz, ile z profili obecnych na stronie należy do administracji? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Losowo weszliśmy na 100 profili, różny przedział wiekowy, różna lokalizacja. Okazało się, że wszystkie profile oznaczone są jako fałszywe.

Wyłącznie z czystej dozy ostrożności nie napiszemy, że wszystkie profile na stronie są fałszywe.

Takie działanie w naszej opinii kwalifikuje stronę jako ściemę i to pomimo zapisów w regulaminie czy oznaczeniu profili jako fałszywych. Co prawda takie oznaczenia są rzadko spotykane, ale wciąż cel jest ten sam, zarobienie na nieświadomych użytkownikach.

Poprostuflirt opinia o profilu użytkowników

poprostuflirt opinia o uzytkownikach

Ten nagłówek może być mocno mylący zwłaszcza po przeczytaniu poprzedniego. Zazwyczaj w tym miejscu zajmujemy się porównaniem płci i struktury wiekowej użytkowników danego serwisu.

Dzięki tym informacjom użytkownicy mogą lepiej zorientować się czy omawiana strona jest dla nich.

W przypadku poprostuflirt.com sprawa jest beznadziejna, gdyż portal oparty jest na fałszywych profilach.

Jedyna liczba jaką otrzymujemy to 3 miliony użytkowników. Mam tutaj dwie możliwość albo administracja strony nie wie, ile to milion albo liczy swoje fejkowe konta.

Podana liczba jest wyciągnięta z palca, swoją drogą fantastycznie, że portal o polskiej nazwie ma użytkowników na całym świecie. Wiadomo, polonia jest duża, ale chyba ktoś nie pomyślał, że to strona o zasięgu lokalnym.

To czego jesteśmy pewni, to że na stronie są prawdziwi użytkownicy i są nimi mężczyźni. Prawdopodobnie proporcje płci wyglądają tak: 99,9% mężczyźni i 0,01% kobiet i to przy założeniu, że jakakolwiek żywa kobieta jest tam zarejestrowana.

Czy poprostuflirt jest płatny?

Oczywiście, że jest płatny w końcu został do tego stworzony. Serwis randkowy, który bezpłatnie pozwala jedynie się logować i przeglądać profile innych osób nie może zostać uznany za darmowy.

poprostuflirt opinia o platnosciach

Jeśli przegapiłeś całą wcześniejszą część artykułu i chcesz kupić możliwość wysyłania wiadomości, musisz liczyć się z takimi kosztami:

 • 10 wiadomości – 29,90zł,
 • 25 wiadomości – 150,00zł,
 • 100 wiadomości – 450zł,
 • 300 wiadomości – 900zł.

Przedstawione kwoty są tak absurdalne, że pierwszy raz nie wiemy co napisać. Jeśli dałeś się nabrać, nie zastanowiły Cię tak wysokie stawki?

Są one takie nie dlatego, że to portal premium gwarantujący, że dojdzie do spotkania, a dlatego, że jak raz już kupisz pakiet to nie zrobisz tego nigdy więcej.

Jedyną zaletą systemu płatności jest to, że kupujemy pakiety wiadomości a nie konto premium więc nie ma płatności cyklicznych.

Podsumowując ten fragment:

Kategorycznie, zdecydowanie i absolutnie odradzamy zakup wiadomości na poprostuflirt.com.

Wydaj te pieniądze w lepszy sposób i zapomnij, że taka strona istnieje.

Czy poprostuflirt.com jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo strony można ocenić od strony technicznej i czysto ludzkiej. Czy więzienie jest bezpieczne? Technicznie rzecz biorąc tak, ale nie chcesz tam być.

W przypadku poprostuflirt.com jest podobnie, strona posiada certyfikat SSL, wykorzystuje bezpieczne płatności i podaje adres firmy w polityce prywatności.

Z drugie zaś, mówimy o portalu randkowym, który udaje jedynie, że jest serwisem stworzonym do łączenia ludzi. Liczy na nierozważnych użytkowników, którzy nie zapoznają się z regulaminem strony.

Jedynym celem istnienia tej strony jest naciąganie nieświadomych mężczyzn na wydawanie pieniędzy. Dlatego pod tym kątem ciężko uznać portal za bezpieczne miejsce.

To jak zinterpretujesz bezpieczeństwo zostawiamy tobie, naszą opinię znasz.

Poprostuflirt opinie mężczyzn

Rejestrujesz się na stronie, na której kobiety same do Ciebie lgną, zapewne będziesz zachwycony? Jak się okazuje oznak zachwytu nad poprostuflirt nie ma co szukać.

Spotkamy co prawda takie opinie jak ta poniżej:

 • Damian – Mimo że skończyłem 18 lat niespełna kilka miesięcy temu, przyznaję, że portal idzie z duchem czasu i bardzo mi się podoba, ma do zaoferowania wiele opcji dla osób jak ja – młodszych, ale widziałem, że są też narzędzia dla bardziej doświadczonych wiekowo użytkowników. Mnie  poprostuflirt kupili całkowicie!

Jednak zdecydowanie częściej można się natknąć na negatywne opinie:

 • Kit – Wiadomości dostajecie z jakiegoś automatu. Portal dla durniów bez inteligencji.
 • Janusz – Ten portal to totalne oszustwo. Nie dajcie się zrobić w konia. Nie ma tam ani jednej realnej osoby. Wszystko to profile fikcyjne.
 • Grzegorz – Ten Wasz portal to wyjątkowe świństwo, kobiety i ich oferty fikcyjne. a w dodatku okrada mnie z drogich kredytów niby że wysyłam puste wiadomości.

Tego typu opinii jest więcej i zazwyczaj tyczą tego samego fałszywych profili i naciągania na pieniądze.

Poprostuflirt opinie kobiet

Wiesz już, że kobiety obecne w serwisie są nieprawdziwe, dlatego nie dziw się, że pomimo usilnych prób nie znaleźliśmy żadnych opinii pochodzących od pań.

Jeśli czytają nas kobiety, które miały okazje skorzystać z poprostuflirt zachęcamy do zostawienia swojej opinii w komentarzu.

Poprostuflirt nasza opinia

Cały artykuł oparty jest na faktach i zaledwie kilku domysłach, których po prostu nie da się udowodnić, ale każdy wie, że tak jest.

Czy korzystanie z portalu randkowego, w którym rozmawia się z fałszywymi profilami kobiet ma sens? Nawet jeśli odpowiesz, że tak, pamiętaj że po drugiej stronie kabla od internetu może być Pan z wąsem, który czyta Twoje fantazje erotyczne i Ci na nie odpisuje.

W naszej opinii poprostuflirt nie nadaje się do sklasyfikowania jako portal randkowy. To strona stworzona wyłącznie jak skok na kasę, należy trzymać się od niej z dalek.

Poprostuflirt Twoja opinia

Czas kończyć ten artykuł b rozprawić się z kolejnymi podejrzanymi witrynami. Jednak na sam koniec chcemy Cię prosić o zostawienie własnej opinii o poprostuflirt.com, oczywiście tylko jeśli miałeś okazję korzystać z tej strony.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł przyczyni się do ocalenia portfeli wielu z was a dodatkowo pozwoli zaoszczędzić godziny, który mogą zostać spożytkowane w dużo ciekawszy sposób.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
100 %
Surprise
Surprise
0 %