portal randkowy z ukrainkami

Często w przypadku tragedii jaką niewątpliwie jest wojna, pojawia się wiele osób, które chcą na niej zarobić. Nasza strona zajmuje się stronami randkowymi i relacjami damsko-męskimi, a jednym z głośniejszych tematów w branży są ukraińskie portal randkowe lub portale, na których można spotkać kobiety z Ukrainy. Niestety wiele z nich to nic nie warte serwisy randkowe, które powinny być przez Ciebie omijane szerokim łukiem. W tym artykule przedstawimy Ci ranking naszym zdaniem sensownych portali randkowych z Ukrainkami oraz strony, na które należy uważać.

Portal randkowy z Ukrainkami – na co uważać?

Kobiety z Ukrainy od wielu lat podobają się polskim mężczyzną, którym podoba się nie tylko ich wygląd, ale również bardziej konserwatywne podejście do związków.

Zawsze jednak przestrzegamy przed generalizowaniem kobiet z danej nacji.

Obecnie wiele kobiet z Ukrainy jest w naszym kraju z nie własnego wyboru. Brak znajomych w połączeniu z nowym otoczeniem sprawiają, że często są samotne i szukają nowych znajomości na portalach randkowych.

W naszym zestawieniu pojawią się zarówno portale randkowe skierowane typowo do Polaków jak i ukraińskie portale randkowe. Niezależnie od tego z jakiej strony będziesz chciał skorzystać pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

 • Nie podawaj swoich danych personalnych,
 • Nie wysyłaj pieniędzy,
 • Nie przekazuj intymnych zdjęć, które mogą posłużyć do szantażu,
 • Nie wysyłaj zdjęć, po których można zidentyfikować Twoje miejsce zamieszkania/pracy,
 • W pewnym momencie poproś o możliwość przeprowadzenia wideo rozmowy w celu potwierdzenia tożsamości,
 • Nie podpinaj karty bankowej do stron, które znajdują się poza UE.

To tylko niektóre z zasad, które pozwolą Ci się ochronić przed niepotrzebnymi problemami. Pamiętaj, że twórcy portali randkowych zwietrzyli okazję na zarobienie pieniędzy w związku ze zwiększonym zainteresowaniem Polaków Ukrainkami.

Wiele portali randkowych z Ukrainkami:

 • Została stworzona w przeciągu ostatnich 12 miesięcy i nie ma wyrobionej marki,
 • W celu zachęcenia do rejestracji wykorzystuje fałszywe profile,
 • Nie prowadzi sensownej weryfikacji kont,
 • Nie promuje się wśród kobiet z Ukrainy więc nie masz szans na poznanie kobiety z tego kraju,
 • Stosuje przekierowania na zewnętrzne serwisy.

Zdecydowanie unikaj takich stron, najgorsze w tym wszystkim jest to, że dobrze się one pozycjonują przez co wiele osób koniec końców z nich korzysta.

Portale randkowe z Ukrainkami – Tych unikaj!

Zdajemy sobie sprawę, że jesteś niecierpliwy i oczekujesz na wstępie listy najlepszych portali randkowych z Ukrainkami, ale najpierw musimy pokazać Ci jakich portali należy unikać.

Ukrainedate.com

ukrainedate

Prawdopodobnie największa strona nakierowana na mężczyzn szukających randki z ukraińską kobietą.

Na pierwszy rzut oka strona wygląda profesjonalnie, funkcje serwisu randkowego działają a liczba kobiet jest duża.

Jednak szybko okazuję się, że to oszustwo szyte grubymi nićmi. Nawet jeśli nie masz doświadczenia z portalami randkowymi powinieneś być w stanie odróżnić prawdziwe profile kobiet od fałszywych.

Zostawiliśmy konto na około miesiąc by zobaczyć co się stanie. Nasz profil nie posiadał fotografii i nie był uzupełniony.

Po około 30 dniach nasze konto było pełne kobiet, które podobno do nas pasują. Naturalnie większość z nich pięknych. Zdjęcia użyte w omawianych profilach są notorycznie używane na innych stronach.

Próba napisania wiadomości kończy się koniecznością uiszczenia wysokiej opłaty.

Bez trudu znajdujemy potwierdzenie naszych spostrzeżeń na portalach. My również postanowiliśmy zrobić opinię o Ukrainedate aby uchronić nieświadome osoby przed oszustwem.

Ukrainianhearts.com

ukrainianhearts

Szukając stron poświęconym randkom polsko ukraińskim trafiliśmy na ukrainianhearts.com. Portal wyglądający jak strona starszej daty już na wstępie wzbudził nasze podejrzenia.

Jednak by móc ocenić stronę w pełni rzetelnie przeszliśmy przez proces rejestracji i zapoznanie z ofertą portalu.

Szybko okazało się, że 80% kont jest fejkowych. Zdjęcia kobiet tam prezentowanych dostępne są również na innych stronach o wątpliwej renomie. Istnieje szansa znalezienia kobiet, które są faktycznie sobą, ale głównie powyżej 35 roku życia.

Nie wiemy czy fałszywe konta tworzone są przez administrację czy samych użytkowników. Nie zmienia to faktu, że rejestracja na stronie będzie stratą czasu.

Samotne-Ukrainki.com.pl

Strona z tak generyczną nazwą już na start budzi podejrzenia. Szybko okazuje się, że są one podstawne, ot kolejna strona, która ma przekierować ruch do programu afiliacyjnego.

Po kliknięciu przycisku rejestracji jesteśmy przenoszeni do strony Soczystemilfy.com, która brzmi niezwykle zachęcająco i ma wiele wspólnego z kobietami z Ukrainy.

Strona nie posiada żadnej polityki prywatności, regulaminu i nie jest w żaden sposób dostosowana do wymogów polskiego prawa.

Wprowadza w błąd sugerując, że jest czymś czym nie jest, ale nie pobiera żadnych danych płatniczych czy osobowych więc sama w sobie nie jest groźna.

Fdating.com

Ta propozycja istnieje na rynku od kilkunastu lat, stąd mamy o niej zdecydowanie więcej informacji.

W tym wypadku nie chcemy odradzać kategorycznie korzystania z tego portalu, głównie przez wzgląd na to, że faktycznie można na nim spotkać kobiety z Ukrainy.

Nasze zastrzeżenia budzi brak podanej firmy odpowiedzialnej za przechowywanie danych osobowych.

Portal chodź bogaty w profile kobiet to większość z nich już dawno się nie loguje do serwisu. Mimo wszystko wybierając lokalizacja Ukraina możesz znaleźć kobiety, które w miarę aktywnie logują się do serwisu.

Nasze zastrzeżenia budzą również opinie użytkowników, które wskazują, że konta są blokowane a profile niektórych kobiet wykorzystywane są w celu wyłudzenia danych osobowych.

Zbierając wszelkie zebrane informacje nie możemy polecić tej strony, ale przy zachowaniu sporej dozy bezpieczeństwa, można z niej korzystać.

Ukrainianwomen.date

ukrainianwomen

Kolejny serwis oferujący randki z Ukrainkami, który już samą domeną odstrasza. Jasno komunikuje, że jest nastawiony na mężczyzn i ciężko powiedzieć, dlaczego kobiety, miałby się na nim rejestrować.

Na stronie głównej widać same profile Pań więc dlaczego kobiety z Ukrainy chciałby zakładać tutaj konto?

Strona w zakładce „O nas” informuje użytkowników, że powstała w 2003 co jest oczywiście nieprawdą, łatwo można to zweryfikować.

Na portalu również nie ma polityki prywatności, więc nie możesz mieć pewności, gdzie przetrzymywane są Twoje dane. Link znajdujemy dopiero w procesie rejestracji i czytamy tam, że za stronę odpowiedzialna jest firma z Estonii czyli członka UE.

Chwilowo uspokojeni postanawiamy sprawdzić co serwis ma do zaoferowania i szybko okazuje się, że jest to rozlatujący się interfejs i płatne członkostwo, bez którego nie można pisać wiadomości.

Koszt 35e za 1 miesiąc to cena absurdalnie wysoka. Na portalu znajdziemy głównie kobiety z Rosji, Ukrainek nie ma tam zbyt wielu.

Naszym zdaniem korzystanie z tego portalu to strata czasu.

Ukrain.pl

Bliźniacza sytuacja do tej, którą omawialiśmy w pierwszym przykładzie. Jest to typowa strona służąca do przekierowania użytkownika na zewnętrzny portal randkowy.

Na próżno szukać tutaj Polityki prywatności czy informacji kto stoi za daną stroną. Udało się nam ustalić, że strona jest utrzymywana na polskich serwerach, ale marne to pocieszenie.

Portalu nawet nie można ocenić, gdyż tylko pisze o Ukrainkach a w rzeczywistości nic nie oferuje.

Girl-Ukraine.net

Girl-Ukraine

Tym razem mamy portal randkowy będący kopią ukrainianwomen.date. Podobieństw nie widać na pierwszy rzut oka, ale tylko gdy chcemy obejrzeć profile widzimy, że mamy do czynienia z tą samą stroną i tymi samymi profilami.

Strona tłumaczona jest przez autotranslator i nie wgląda to najlepiej. Nie będziemy się więcej o niej rozpisywać, gdyż to strata czasu Twojego i naszego.

Ukrainskiportalrandkowy.pl

Cóż za piękna nazwa idealnie pasująca do naszego artykułu. Ukraiński portal Randkowy to nic innego jak strona, która ma generować ruch, który zostanie przekierowany dalej.

To już dobrze znana Ci mechanika, z której korzystało kilka wyżej omówionych stron.

Ponownie dalsze rozpisywanie się o tej stronie mija się z celem, gdyż nie ma ona nic wspólnego z portalem randkowym z ukraińskimi kobietami.

Ukrainianlovelygirls.com

ukrainianlovelygirls

Pamiętasz pewną Estońską firmę? To już trzecia z dzisiaj omawianych stron należących do tej samej firmy.

Oferuje dokładnie to samo co dwie wcześniej omawiane łącznie z profilami tych samych kobiet.

Ukraineczki.pl

Ostatnim już portalem, o którym będziemy przestrzegać jest Ukraineczki.pl. Sama nazwa wskazuje, że nie mamy do czynienia z normalną stroną randkową.

Żadna Ukrainka nigdy nie zarejestrowałby się na takiej stronie. Niestety wielu Panów nie myśli trzeźwo w kwestiach randkowych i patrzy wyłącznie na własną perspektywę.

Klikając „Załóż darmowe konto” jesteśmy przekierowywani do zewnętrznego portalu randkowego cóż za niespodzianka.

Ogłoszenia widoczne na stronie głównej nie pochodzą od prawdziwych kobiet a są zdjęciami znalezionymi w internecie.

Ukraińskie portale randkowe

Jak widzisz lista portali randkowych z Ukrainkami jest długa i pełna miejsc, w które nie warto wchodzić. Paradoksalnie najlepszymi stronami na znalezienie miłości wśród kobiet z Ukrainy są polskie lub ogólnoświatowe portale randkowe.

Mówimy tu głównie o stronach, które nie mają w nazwie nic związanego z Ukraina. W tym segmencie chcemy przedstawić Ci znalezione ukraińskie portale randkowe.

Duo.in.ua

duo

Pierwszym typowo ukraińskim portalem randkowym (choć należącym do rosyjskiej firmy) jest Duo.in.ua. Niestety to również robaczywy grzyb w lesie randkowych portali.

Największą bolączką portalu jest niewielka liczba użytkowników. Znalezienie tam pary graniczy z cudem, choć trzeba oddać, że liczba fałszywych profili nie jest duża. Jednak biorąc pod uwagę ogólną liczbę kont nie jest to trudnym zadaniem.

Strona jest dodatkowo płatna co również zniechęca do korzystania.

love.i.ua

Love.i.ua to coś na kształt portalu randkowego, ale w połączeniu z portalem matrymonialnym.

Nie ma tutaj przesuwania profili w prawo i lewo a najważniejsze są dokładnie opisane profile. Co istotne znajduje się tu sporo ogłoszeń, choć te należą głównie do starszych kobiet.

Obyava.ua/ua/znakomstva/devushka

Tym razem prezentujemy nie tyle portal randkowy co portal ogłoszeniowy. Jest to jeden z największych portali ogłoszeniowych na Ukrainie, który posiada zakładkę poświęconą randkowaniu.

Znajdziesz tutaj wiele ogłoszeń matrymonialnych kobiet, z czego większość będzie pochodzić od prawdziwych użytkowniczek. Strona jest sprawdzona i jeśli odpowiada Ci taki model kontaktu to sprawdź czy znajdziesz tam wybrankę dla siebie.

12dz.com

Ukraine Dating and Ukrainian pretty girls

Czterdziestoletnia kobieta mająca w opisie 20 lat? Takie przypadki na 12dz.com to nic nadzwyczajnego. Portal na wstępie może robić dobre wrażenie. Przedstawia zdjęcia zarówno kobiet jak i mężczyzn, co pokazuje, że jest normalnym portalem randkowym a nie skierowanym tylko na wyciąganie pieniędzy od facetów.

Postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda zainteresowanie stroną w Google Trends i szybko okazało się, że takie nie istnieje. Sama domena również nie jest typowa dla portali randkowych, a znalezione profile randkowe budzą wątpliwości.

Należy jednak podkreślić, że portal istnieje od 10 lat i nie został usunięty co może świadczyć o tym, że nie należy go skreślać. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z witryny zachowaj wspomniane zasady bezpieczeństwa.

2polovinka.com

Ostatnim ukraińskim portalem randkowym o jakim chcemy Ci powiedzieć jest 2polovinka.com. Jest to miejsce, w którym faktycznie można poznać kobiety z Ukrainy choć musisz się liczyć, że większość profili to kobiety powyżej 40 roku życia.

Młodsze osoby zazwyczaj korzystają z globalnych aplikacji randkowych. Profile wydają się prawdziwe i jeśli chcesz spróbować swoich sił to śmiało.

Randki polsko-ukraińskie – co wybrać?

Szukanie odpowiedniego miejsca do randkowania z ukraińską dziewczyną może zająć sporo czasu. My przekopaliśmy się przez błoto, abyś Ty nie musiał tego robić.

Okazuje się, że najlepszymi portalami randkowymi do zapoznania kobiet z Ukrainy są globalne portale randkowe. Mają nie tylko największą bazę użytkowników, ale również są sprawdzone przez miliony osób.

Badoo

Badoo to aplikacja stworzona przez Rosjanina, wspominamy o tym nie bez powodu. Przez długi czas Badoo pozwalało zmieniać lokalizację, dalej jest taka możliwość, z tą różnicą, że nie możemy zaznaczyć Ukrainy i Rosji.

Mimo wszystko filtr językowy bardzo dobrze wynajduje kobiety mówiące po ukraińsku. Dzięki zaznaczeniu tej opcji w łatwy sposób możemy znaleźć Ukrainki w naszej okolicy.

Sama aplikacja jest darmowa, niektóre opcje wymagają opłacenia, ale nie są one niezbędne do normalnego działania.

 

Tinder

Tidnera zna każdy i jak się okazuje można używać go również do randek polsko-ukraińskich. Niestety do tego będzie potrzebne wykupienie konta premium, gdyż Tinder słabo sobie radzi z filtrami językowymi.

Możesz zaznaczyć, że interesują Cię osoby posługujące się jeżykiem ukraińskim, ale i tak będziesz otrzymywać propozycje Polek.

W przeciwieństwie do Badoo Tinder zezwala na zmianę lokalizacji na Ukrainę.

 

Sympatia

Ostatnim już portalem randkowym w całym zestawieniu jest Sympatia. Ten polski portal randkowy ma największą bazę użytkowników w kraju. Spora część użytkowniczek to kobiety z Ukrainy, które chętnie się rejestrują w celu poznania nowych osób.

Niestety strona jest tylko pozornie darmowa. Możliwość pisania 1 wiadomości dziennie uniemożliwia nawiązywanie sensownych kontaktów. Jednak tym będziesz się martwić, jak już poznasz odpowiednią osobę.

 

Czy randki polsko-ukraińskie mają sens?

Powoli zmierzamy do końca naszego artykułu. Pokazaliśmy Ci, że niestety nie ma wielu portali randkowych z Ukrainkami wartych Twojej uwagi.

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie skupienie się na już istniejących stronach i aplikacjach.

Zatem gdzie poznać Ukrainkę? Miejsc jest naprawdę wiele, obecnie kobiety zza naszej wschodniej granicy obecne są w każdym polskim mieście.

Związki polsko-ukraińskie stają się coraz popularniejsze co pokazują dane GUS obrazujące liczbę małżeństw. Znalezienie mężczyzn, którzy są w związkach z kobietami z Ukrainy albo w takich związkach byli jest również proste.

Kraj pochodzenia nie ma wielkiego znaczenia w relacjach damsko-męskich, koniec końców spotykają nas te same radości i smutki. Zachęcamy do niezamykania się na konkretnie kobiety z Ukrainy, nie liczy się narodowość a osobowość.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu artykułowi zaoszczędzisz masę czasu a może i pieniędzy nie inwestując w niesprawdzone portale randkowe z Ukrainy.