Ostatnia aktualizacja 3 sierpnia 2023 przez Redakcja

Tinder daje swoim użytkownikom możliwość przedstawienia się w krótkim 500 znakowym opisie. Naturalnie to zdjęcia są głównym elementem przyciągającym uwagę innych osób, ale dobry opis potrafi naprawdę wiele zdziałać. Jednak wiele polskich profili udowadnia, że nie każdy przedstawia się w najlepszym świetle. Niektóre polskie profile na Tinderze są zabawne, inny intrygujące a jeszcze inne, no cóż nie najlepiej świadczące o użytkownikach. Doskonale wiemy, że kochacie zapoznawać się z takimi profilami w celach czysto humorystycznych, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie najciekawsze polskie profile na Tinderze.

Profile kobiet na polskim Tinderze

Zaczniemy od sprawdzenia ciekawych profili kobiet z polskiego Tindera. Warto jednak zaznaczyć, że w każdym kraju by można przygotować taką zbitkę, jako naród nie jesteśmy ani specjalnie patologiczni, ani w nadmiar kreatywni.

marysia-29
« z 10 »

Tinder profile mężczyzn

Zaprezentowaliśmy kreatywność a czasem głupotę polskich kobiet, czas więc zająć się mężczyznami. Ci również miewają swoje „odpały”, choć zazwyczaj podchodzą do randkowania na Tinderze z dużym dystansem.

tinder-profil-facetow
« z 6 »

Jak stworzyć ciekawy profil na Tinderze?

Kilka przestawionych profili zapewne można zaliczyć do ciekawych i skutecznych, pozostałe są raczej z kategorii „żenujące” i bardziej odstraszają niż zachęcają.

Stworzenie dobrego profilu nie musi być czarną magią, nikt nie wymaga od Ciebie wymyślania koła na nowo. Opis służy temu by pokazać siebie w sposób inny niż na zdjęciach. Jeśli uważasz się za zabawną i kreatywną osobę, pokaż to w opisie, nie ograniczaj się do suchego wymieniania hobby.

Opis powinien łączyć w sobie cechy informacyjne jak i żartobliwe czy nieco kontrowersyjne. Informację o tym, że nie masz dzieci możesz zawrzeć na kilka ciekawszych sposobów niż po prostu zapisywać suchą informację.

Kontrowersja czy bezkompromisowość to również dobry pomysł na wyróżnienie się z tłumu. Należy jednak unikać chamstwa, to w żaden sposób nie przyciąga, chyba, że patologie. Mając na myśli chamstwo nie mówimy o wulgaryzmach czy ostrym języku, a sposobie w jaki zostanie użyty.

Daj nam znać jakie ciekawe profile widziałeś/aś na polskim Tinderze i podziel się opinią jakie Twoim zdaniem opisy są najciekawsze.

Źródłem dla zamieszczonych zdjęć są:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %