Ostatnia aktualizacja 13 grudnia 2022 przez Redakcja

Mało kto w dłuższym związku mówi do siebie ciągle po imieniu z czasem zaczynamy korzystać z przezwisk i zdrobnień. Dzięki niewinnym przezwiskom możemy rozładować atmosferę i wytwarzamy indywidualny charakter relacji. Postanowiliśmy zebrać dla Ciebie najpopularniejsze przezwiska dla chłopaków. Nawet jeśli Twój chłopak czy kolega ma już przezwisko a Ty chcesz używać innego to dzięki tej liście będziesz mieć taką możliwość. Zapraszamy do zapoznania się ze śmiesznymi, fajnymi i czasem nieco chamskimi przezwiskami dla chłopaka.

Jak wymyślić przezwisko dla chłopaka?

Żeby móc używać przezwisk wypadałoby wiedzieć czym one tak właściwie są. Wiele osób nie widzi różnicy między przezwiskiem a zdrobnieniem czy pseudonimem a nie do końca tak jest.

 • Przezwisko – służy do identyfikacji danej osoby z reguły ma obraźliwy/podszczypujący charakter.
 • Pseudonim – przezwisko bez negatywnych konotacji.

Z tej krótkiej definicji jasno wynika, że przezwiska raczej mają pokazywać chłopaka w nieco prześmiewczy sposób, choć niekoniecznie obraźliwy.

Znasz zapewne powiedzenie „kto się przezywa tak się sam nazywa” nie powstało ono bez powodu.

W relacjach damsko męskich czy w gronie przyjaciół przezwiska nie pełnią negatywnej roli, raczej mają rozśmieszać bez urażania drugiej strony.

Nigdy nie należy wymyślać przezwiska samemu sobie, często wychodzi z tego komiczne słowo, które szybko może zostać wykorzystane przeciwko nam.

Mając wszystkie przedstawione informacje, możesz skupić się na wymyśleniu przezwiska, które będzie odnosić się do charakteru lub wyglądu Twojego chłopaka.

 • Jest wysoki? – nazwij go Tyczka,
 • Jest słusznej postury? – nazwij go Pyza,
 • Zawsze musi błyszczeć? – nazwij go Gwiazda.

To tylko przedstawienie schematu wymyślania przezwisk, te często rodzą się same na skutek ciekawych sytuacji, które się wam przytrafiają.

Urocze przezwiska dla chłopaka

Ciężko jednoznacznie powiedzieć jakie przezwiska dla chłopaka można uznać za fajne czy śmieszne. Wszystko zależy od naszego poczucia humoru.

Postaraliśmy się wybrać dla Ciebie najciekawsze przezwiska stosowane w związkach.

 1. Łosiu,
 2. Buraczku,
 3. Dryblasie,
 4. Pyzo,
 5. Gwiazdo,
 6. Prosiaczku,
 7. Gargamelu,
 8. Joggi,
 9. Klusku,
 10. Pączusiu,
 11. Głuptasie,
 12. Łobuziaku,
 13. Stary,
 14. Krasnalu,
 15. Dryblasie,
 16. Kowboju,
 17. Playboyu,
 18. Tarzanie,
 19. Mężulku,
 20. Chłopcze,
 21. Mały,
 22. Dziku,

Jak widzisz fajnych i czasem oryginalnych przezwisk nie brakuje. Wielu z nich nie można odmówić uroku, inne są nieco bardziej prześmiewcze, ale wszystkie wciąż są dobrymi pomysłami na przezwisko.

Śmieszne przezwiska dla chłopaka

Każdy lubi się pośmiać a za najlepsze przezwiska uznaje się takie, które mogą ten uśmiech wywołać. Używanie śmiesznych przezwisk często zostawiamy na sytuacje prywatne zarezerwowane tylko nas lub bliskiego grona znajomych.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie pod kątem śmiesznych przezwisk dla chłopaka?

 1. Gadzino,
 2. Gapciu,
 3. Drewniaku,
 4. Szeregowy,
 5. Chuliganie,
 6. Smętku,
 7. Mendo,
 8. Wstręciuchu,
 9. Wszo,
 10. Plemniku,
 11. Zgniłku,
 12. Gnomie,

Znalezienie śmiesznych przezwisk nie jest łatwe, chętnie dowiemy się czy masz własne propozycje, które są warte dopisania. Jeśli posiadasz jakieś ciekawe propozycje na śmieszne przezwiska dla chłopaka zamieść je w komentarzu.

Nie do końca chamskie przezwiska dla chłopaka

Na sam koniec zostawiliśmy fajne przezwiska, które mogą przez niektórych uznać za chamskie. Jednak jak to w życiu bywa, wiele zależy od kontekstu. Słowa można wypowiadać w różnej intonacji przez co nacechowane są wtedy różnymi emocjami. Widać to doskonale po najpopularniejszym polskim słowie, które znaczy więcej niż tysiąc słów.

 1. Pierdoło,
 2. Padalcu,
 3. Fajfusie,
 4. Wieśniaku,
 5. Łajzo,
 6. Paskudo,

Jak myślisz czy te nieco chamskie przezwiska będą pasować do Twojego chłopaka?

Przedstawiliśmy Ci listę ciekawych, zabawnych i czasem nieco chamskich przezwisk dla chłopaka. Mamy nadzieję, że spośród nich wybierzesz te, które będzie obowiązywało w Twoim związku. Pamiętaj jednak, że najlepsze przezwiska rodzą się same i daj im szanse na zakwitnięcie. Możesz również zmodyfikować nasze propozycje i stworzyć na ich bazie własne przezwiska. Jeśli natomiast szukasz słodkich zdrobnień dla chłopaka albo ksywek to zapraszamy do osobnych artykułów.

Happy
Happy
34 %
Sad
Sad
15 %
Excited
Excited
12 %
Sleepy
Sleepy
13 %
Angry
Angry
21 %
Surprise
Surprise
4 %