przystojni hiszpanie

Przystojni Hiszpanie marzą się wielu kobietom jako idealni partnerzy do związku. Nacja ta uchodzi za jedną z najpiękniejszych na świecie bez podziału na płcie. Zarówno mężczyźni jak i kobiety z Hiszpani często znajdują się w rankingach TOP10 najpiękniejszych. Mimo wszystko to nie jest tak, jak niektórym Paniom może się wydawać, że ulice Madrytu czy Barcelony przemierzają wyłącznie przystojni faceci. Polki kochają wszystko co związane z Hiszpanią, żarty o Erasmusie w tym kraju nie powstały bez przyczyny. Postanowiliśmy sprawdzić, czy Hiszpanie są przystojni oraz co stoi za ich urodą.

Czy Hiszpanie są przystojni?

Z udzielaniem jednoznacznych odpowiedzi na takie pytania należy uważać. Uroda jest pojęciem względnym, gdy część kobiet będzie obstawać, za tym, że wygląd Hiszpanów jest najlepszy pozostała grupa może podkochiwać się w Szwedach czy wysokich Holendrach.

Inne postrzeganie Hiszpanów jest w Europie a inne w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy kobietom w Polsce Hiszpanie kojarzą się z romantyzmem i namiętnością, w USA na ludzi mówiących po hiszpańsku patrzy się jak na robotników, a ten język uważany jest za język ludzi biednych (stereotyp).

Wynika to głównie z dużej migracji ludzi z Meksyku, którzy często wykonują słabiej płatne zawody i nie są uważani za zbyt przystojnych.

Większość rankingów na najprzystojniejszych mężczyzn wygrywają Włosi, ale Hiszpanie zajmują wysokie miejsca, choć rzadko w TOP5.

  • knowinsiders.com – Hiszpanie zajęli 10 miejsce,
  • basicplanet.com/ – Hiszpanie zajęli 10 miejsce,
  • bscholarly.com – Hiszpanie zajęli 8 miejsce,
  • brightside.me – Hiszpanie zajęli 8 miejsce.

Dlaczego brakuje Hiszpanów w ścisłej czołówce? Ciężko powiedzieć, decydują indywidualne upodobania osób głosujących, zresztą jak we wszystkich plebiscytach.

Stereotypowy Hiszpan przedstawiany jest jako:

  • Umięśniony,
  • Z ciemną, ale nie czarną karnacją,
  • Z ciemnymi oczami,
  • Uśmiechnięty,
  • Ciemnymi włosami.

Wizja tego jak ma wyglądać przystojny Hiszpan nie różni się wiele od wyglądu przystojnego Włocha.

Hiszpanie należą do jednych z niższych narodów w Europie, z średnią wzrostu niższą o około 1cm, od przeciętnego Polaka. Warto wiedzieć, że Polacy i tak są relatywnie niscy w ujęciu europejskim. Jeśli liczysz na poznanie wysokiego i dobrze zbudowanego Hiszpana możesz się rozczarować.

Południowoeuropejska uroda podoba się wielu kobietom, a wśród często powtarzanych słów pojawiają się „piękni, uroczy”.

Każdy ma własną opinię o urodzie tej nacji, jednak opierając się na opiniach z wielu miejsc, należy uznać Hiszpanów za jednych z najprzystojniejszych facetów na świecie.

Przystojni Hiszpanie

Znalezienie przystojnych Hiszpanów w świecie sportu czy show biznesu nie jest trudne. Wielu z nich jest gwiazdami kultury masowej. Nie bez znaczenia dla ich sławy jest język, którym władają.

Cayetano-Rivera

Zdjęcie 1 z 7

Zebraliśmy kilku najbardziej znanych Hiszpanów, którzy jednocześnie uważani są za przystojnych.

Czy Hiszpan to dobry kandydat na partnera?

Jedziesz do Hiszpani, poznajesz w klubie atrakcyjnego Hiszpana, zaczynacie się spotykać i planujecie najbliższe tygodnie a z czasem coś więcej.

Taki scenariusz może przytrafić się Polkom, gdyż Hiszpanie cenią sobie urodę kobiet ze wschodu.

Niestety zarówno mężczyźni jak i kobiety z Hiszpanii nie są zbyt wiernymi partnerami. W zestawieniu najbardziej zdradzających krajów na świecie strony therichest.com/ znaleźli się na 8 miejscu.

Blisko 39% osób zdradzało swoich partnerów, co i tak jest niskim wynikiem w porównaniu do Włoszech. Hiszpania jako kraj temperamentnych ludzi nie jest najlepszym miejscem na bezgraniczne zaufanie.

Polska w tym samym rankingu się nie znalazła, co całkiem dobrze o nas świadczy.

Gdy mamy pewność, że nasz partner jest wierny możemy zacząć myśleć o czymś więcej. Hiszpanie uchodzą za bardzo rodzinnych a jednocześnie w przeciwieństwie do Włochów samodzielnych i bardziej męskich.

Hiszpanie obsypują swoje kobiety komplementami i te nie mogą narzekać na zainteresowanie z ich strony.

Pomimo zapewnień, że jesteś dla nich najważniejsza nie garną się do ślubu czy posiadania dzieci. Dla Polek może być również dość drażniące podejście do punktualności czy odkładania ważnych spraw na potem.

Niezależnie od wszystkiego pamiętaj, że to tylko stereotypy i uogólnienia tego narodu. Możesz poznać Hiszpana o niskim wzroście, brzuchu piwnym jak i osoby, które zawsze są na czas i myślą o założeniu rodziny.

Jest tylko jeden sposób by się przekonać jacy są Hiszpanie i czy ich uroda jest naprawdę tak pociągająca.

Przekonaj się sama czy Hiszpanie są przystojni

Możemy rozprawiać o tym czy Hiszpanie są przystojni, ale tak naprawdę i tak sama wiesz najlepiej kto Ci się podoba.

Nie kieruj się opiniami innych, różnimy się i różne nacje się nam podobają. Na co dzień przebywając wśród takich samych ludzi, osoby inaczej wyglądające wzbudzają zaciekawienie.

Nic więc dziwnego, że Hiszpanie dostrzegają piękno w Polkach a one w Hiszpanach.

Najlepszym sposobem na poznanie kultury hiszpańskiej jest wybranie się tam na wakacje lub zamieszkanie na pewien czas.

Loty dostępne są z każdego regionalnego lotniska do wielu miast w atrakcyjnych cenach. Wbrew pozorom Hiszpania nie jest znacznie bogatszym państwem od Polski i można się tam utrzymać.

Chętnie poznamy Twoją opinię o tym czy Hiszpanie są przystojni. Podziel się nią w komentarzach, tak aby inne osoby mogły poznać Twój punkt widzenia.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %