quickflirt opinie

Ostatnia aktualizacja 27 lipca 2023 przez Redakcja

Quickflirt brzmi jak nie najgorsza nazwa dla portalu randkowe. Bo jest to portal randkowy o dość małej popularności na polskim rynku. Jednak co miesiąc logoują się na nim osoby nieświadome tego, że strona nie należy do uczciwych. Znalezienie opinii o Quickflirt nie jest proste, zwłaszcza tych negatywnych. Mogłoby się zatem wydawać, że portal nie sprawia problemów, ale to tylko pozory. Do tej pory rozprawiliśmy się już z kilkudziesięcioma portalami randkowymi, które istniały tylko po to, żeby wyciągać pieniądze od swoich użytkowników. Tym razem pod nas ostrzał dostał się serwis randkowy Quickflirt, sprawdź, czy wyjdzie z tego cało.

Quickflirt co to jest za portal randkowy?

Jeszcze 10 lat wiele osób wstydziło się przyznać, że korzysta z aplikacji randkowych. Dziś to nikogo nie dziwi, jak pokazują badania większość ludzi szukających miłości znajduje się na portalach randkowych.

Skoro ludzi tak lgną do tego typu stron oczywistym stało się, że wiele firm będzie starało się ugrać coś dla siebie.

Quickflirt wygląda jak zwyczajny portal randkowy, nie oferuje nic specjalnego, ale posiada wszystkie funkcje, które powinien.

W czasach szkolnych zawsze rodzice powtarzali, że najważniejsze jest wyrobienie sobie opinii, na której później można jechać. Quickflirt ma ten problem, że nigdy tej opinii nie wyrobił, a utrzymuje się na powierzchni tylko dlatego, że nikt nie chce go zatopić.

Dość tych metafor, przejdźmy do konkretów, a te dla Quickflirt nie są dobre.

Quickflirt to portal randkowy zarządzany przez znaną firmę w branży stron randkowych:

 • Apricot Digitals LLC
 • 83-85 James Bourchier
 • Sofia, 1407
 • Bulgaria
 • support@meetmilfy.com
 • Telefon: 0800 249 4567

Jako osoba nie obyta w tym świecie zapewne ta nazwa niewiele Ci mówi. Dlatego masz nas, którzy powiemy Ci, że firma Apricot stoi za takimi stronami jak:

 • LuvCougar.com
 • iWantAsian.com
 • iWantU.com
 • NastyMams.com,
 • GaysTrysy.com,
 • AskMe4Date.com,
 • Ulla.com,

A to tylko część portfolio tej firmy, dalsze wymienianie stron nie ma sensu gdyż ich nazwy i tak nic Ci nie powiedzą.

Standardowym działaniem jest stworzenie jednej działającej strony i promowanie brandu. Jeśli jakaś firma ma w swoim portfolio kilkanaście stron, które powstają i upadają to znaczy, że coś jest na rzeczy.

Quickflirt podobnie jak inne strony należące do Apricot to SCAM nastawiony na wyciąganie pieniędzy od użytkowników.

Strony oparte są na jednym szablonie co pozwala masowo tworzyć witryny. Każda z nich oparta jest na fałszywych profilach zarządzanych przez administracje.

Zadaniem fałszywych profili jest zachęcenie użytkowników do wykupienia konta premium w celu kontaktowania się z innymi użytkownikami. W praktyce 99,9% profili widocznych na stronie należ do administracji.

Działania Apricot Digitals LLC są naganne i wymagają napiętnowania. Udało się nam przełamać skostniały schemat zachwalania wszystkich portali randkowych przez rozmaite strony.

zapis z regulaminu quickflirt

Rozumiesz ten zapis regulaminu? Mówi, on o tym, że de facto rejestrując się na Quickflirt Twoje konto jest rejestrowane w wielu portalach tej firmy. Karygodne działanie, nawet nie wiemy jak inaczej to skomentować.

Mamy nadzieję, że takie strony jak Quickflirt będą systematycznie znikać z naszej przestrzeni.

Jeśli zobaczy w stopce lub regulaminie strony informację, o tym, że ta jest zarządzana przez Apricot, natychmiast idź dalej i nie marnuj swojego czasu.

1.2 TOTAL SCORE

Quickflirt opinie

Sprawdź
quickflirt

Jakość dopasowań 1
Funkcjonalność 2
Obsługa klienta 1
Cena 1
Bezpieczeństwo 1
PROS
 • Dalej szukamy
CONS
 • Fałszywe profile
 • Niejasne płatności i Cena
 • Mała liczba prawdziwych użytkowników
 • Problemy z rezygnacją z konta premium

Czy Quickflirt to ściema i oszustwo?

quickflirt oszustwo

Jesteśmy beznadziejni w budowaniu napięcia, już znasz nasz wyrok, ale może zostaniesz na dłużej by upewnić się, że wiemy o czym mówimy.

 • Quickflirt stworzony jest z profili opartych na kradzionych zdjęciach i zarządzanych przez administrację strony. Tak przygotowane profile mają zachęcać użytkowników do opłacania kont premium.

Choć płatnością poświęcimy jeszcze sporo miejsca, to w tym miejscu przestrzegamy przed podpinaniem karty kredytowej do Quickflirt. To jedna z najgłupszych decyzji jakie możesz podjąć w przeciągu ostatnich miesięcy.

We wstępie przytoczyliśmy kilka domen należących do Apricot i wszystkie łączy jedno, skierowane są do mężczyzn. Na zdjęciach reklamujących zawsze są kobiety (wyjątkiem jest strona dla gejów), a przecież dobry portal randkowy to taki, który zachowuje balans płci.

Dlaczego kobieta ma czuć się zachęcona do założenia konta na stronie, którą reklamuje wyłącznie inna kobieta?

Odpowiedź jest prosta, to faceci stanowią większe grono użytkowników portali randkowych i to oni są bardziej skłonni do wydawania pieniędzy na randkowanie.

Jednak to nic w porównaniu z tym jak wygląda profil użytkowników na Quickflirt, a praktycznie jego brak.

Chwilę po zalogowaniu nasz profil został zasypany wiadomościami od kobiet. Zapewne myślisz, że dodaliśmy zdjęcie atrakcyjnego mężczyzny? Nie dodaliśmy żadnego zdjęcia.

Zdajemy sobie sprawę, że facet, który na normalnych portalach randkowych często ma problem ze zdobyciem pary może czuć podniecenie w związku z zainteresowaniem płci przeciwnej na Quickflirt.

Zalecamy wzięcie oddechu i przemyślenie tej sytuacji. Jaka kobieta pisze do mężczyzny bez zdjęcia i mówi mu, że ma na niego ochotę? Jakie jest prawdopodobieństwo, że dostaniesz średnio 1 zaproszenie do rozmowy na minutę, albo nawet częściej?

Chyba nie musimy ci tego tłumaczyć? Idąc dalej warto przyjrzeć się otrzymywanym wiadomością, są one prawdziwą poezją otwierających wiadomości.

 • Cmok cmok! Bez specjalnego powodu^^.
 • Kto dziś do mnie napisze? Założę się, że Ty 😀
 • Dołącz do mnie na czasie. Mam ciasteczka ^^

Niepokojące są również nicki kobiet, z którymi przyszło nam pisać:

 • Magdanen2r,
 • Aleksadraros8f,
 • Anio4i,
 • Aniaaz8u,

Dostrzegasz tu pewien schemat? Przypadkowo przedostatnim znakiem w nazwie jest liczba?

Spokojnie, jeśli to jeszcze Ci nie wystarczyło, aby ocenić rzetelność Quickflirt to lecimy do najważniejszego punktu naszej recenzji.

Jesteśmy na etapie, w którym uznajemy, że Quickflirt to raj dla faceta, jesteśmy zadowoleni z otrzymywanych wiadomości, ale mimo wszystko coś przykuwa naszą uwagę.

To zdjęcia kobiet, które są powszechnie dostępne w internecie i zostały ukradzione bez świadomości właścicielek.

Wystarczy wybrać dowolne zdjęcie i skopiować je do wyszukiwarki obrazów, tak jak zrobiliśmy to w poniższym przykładzie.

falszywe profile na quickflirt

Jak widać zdjęcie znajduje się na kilku portalach i uwierz nam, że tak wygląda sytuacja z większością profili. Możesz naturalnie sprawdzić to również samemu, ale to tylko strata czasu.

Na kończenie tego wątku warto podkreślić, że osoby, którym pokażemy zaufanie (Wejdziemy na ich profil), nagle stają się online i wchodzą na nasz profil, albo wysyłają wiadomość.

Quickflirt opinia o profilu użytkowników

Standardowo w tym miejscu pojawia się analiza wieku i proporcji płci na danym portalu randkowym. W tym przypadku robienie takich analiz nie ma najmniejszego sensu, gdyż portal okupowany jest przez boty.

Dodatkowo weryfikacja zdjęć jest praktycznie żadna. Na Quickflirt możesz być kim chcesz, Twoje zdjęcie i tak przejdzie weryfikację, o ile nie wgrasz fotografii Brada Pita czy innego znanego aktora.

Czy to oznacza, że Quickflirt pozbawione jest prawdziwych użytkowników? W gruncie rzeczy tak, choć są tam mężczyźni, którzy dali się nabrać i założyli konto oraz kobiety, które zagubiły się w internecie.

Niezależnie od tego odradzamy korzystnie z Quickflirt, zakładanie konta to strata czasu.

Czy Quickflirt jest darmowe?

Oczywiście, że Quickflirt jest płatnym portalem randkowym ukierunkowanym wyłącznie na wyciąganie pieniędzy.

Zasada jest bardzo prosta, pozwalamy się rejestrować użytkownikom zupełnie za darmo, prezentujemy im zdjęcia kobiet i wysyłamy wiadomości w celu zachęcenia do rozmowy.

Gdy użytkownik próbuje odpowiedzieć okazuje się, że wcześniej musi wykupić konto premium.

Jak wyglądają ceny na Quickflirt?

 • 1 dzień – 4,20zł,
 • 3 dni – 13,47zł,
 • 1 miesiąc – 74,00zł,
 • 3 miesiące – 119,00zł.
 • 6 miesięcy – 170,00zł.

Co istotne ceny podane są w koszcie za dzień lub tydzień, dopiero małą czcionką poniżej przycisku Zapłać teraz znajduje się cena właściwa.

Musisz zwrócić uwagę również na zapis o automatycznym przedłużaniu konta premium.

 • Klikając “Zapłać teraz!”, wyrażasz zgodę na naszą Politykę płatności. Twoje członkostwo będzie automatycznie przedłużane, a Ty poniesiesz koszt opłaty członkowskiej (aktualnie 170 zł za 6 miesięcy), do czasu anulowania. Możesz anulować w dowolnym momencie, aby uniknąć opłat w przyszłości.

Prawdziwe absurdy pojawiają się gdy zaznaczymy okres 1 lub 3 dni. Wtedy i tak subskrypcja przedłuża się na 1 miesiąc a nie na zaznaczony okres. Oznacza to, że jak nie zorientujemy się w porę będziemy obarczeni kosztem 74zł.

Naturalnie pieniądze będą pobierane co miesiąc aż do anulowania subskrypcji.

Abstrahując od tego, że portal jest niewiarygodny, ceny kont premium są wysokie i nic za nimi nie przemawia. Absolutnie odradzamy podpinanie karty debetowej, gdyż może to prowadzić do problemów.

Znane są sytuacje, w których firma odpowiedzialna za Quickflirt utrudnia rezygnację z premium.

Czy Quickflirt jest bezpieczne?

Rejestrujesz się na stronie, która na każdy możliwy sposób stara się wyciągnąć od Ciebie pieniądze, w jaki sposób ma to być bezpieczne?

Quickflirt należy do firmy o złej reputacji i jest kopią wielu innych serwisów. Korzysta z fałszywych profili opartych na ukradzionych zdjęciach, a za tym stoi administracja strony.

Dodatkowo dochodzą nas słuchy, że są problemy z anlowaniem subskrypcji i jedynym ratunkiem jest blokada karty debetowej w banku.

Uznajemy, że Quickflirt nie jest bezpiecznym miejscem i należy trzymać się od niego z daleka.

Quickflirt opinie mężczyzn

Strona Quickflirt wydaje się rajem, w końcu kobiety same inicjują rozmowę i zawsze jest z kim pogadać i kogo zaprosić na randkę.

To musi oznaczać, że opinie mężczyzn o Quickflirt będą dobre albo bardzo dobre, prawda?

 • Niepolecam – Wysyp botów, widać że scam
 • Oszukany – jedno wielkie oszustwo , nie można anulować płatności cyklicznej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalni złodzieje i nikt tego nie ściga!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Wiesław – Zamiast ułatwiać kontakt telefoniczny z biurem obsługi klienta robi się wszystko byś się nie dodzwonił. jedyne co bardzo dobrze działa to przekierowania na opłaty -niestety – kartą. jednym słowem to zwykły przekręt nastawiony wyłącznie na kasę za jak widać wątpliwej jakości usługę

Jak nie trudno się domyślić Panowie potwierdzają nasze spostrzeżenia o Quickflirt. Zarzuty wobec fałszywych kont i problemów z anulowaniem subskrypcji to norma.

Quickflirt opinie kobiet

Skoro tak dużo kobiet pisze do mężczyzn, to zapewne jest ich wiele na Quickflirt i chętnie dzielę się swoimi opiniami?

Naturalnie, że nie. Znalezienie opinii napisanej przez kobietę jest bardzo trudne, niemniej udało się nam coś wyłapać.

 • Małgorzata – Brak kontaktu brak możliwości usunięcia konta bo nie przychodzą e-mail zero reakcji ze strony

To w zasadzie wszystko, chyba, że chcesz czytać fałszywe opinie o tym, jak to strona jest bezpieczna i wynurzenia o dobrze działającym komunikatorze. Jaka kobieta zwraca uwagę na takie rzeczy w portalu randkowym?

Quickflirt nasza opinia

Czas najwyższy podsumować zebrane informacje o Quickflirt. Jak widzisz nie skupialiśmy się tu na funkcjonalności serwisu, jego szacie graficznej czy porównaniu do konkurencji.

Takie rzeczy można oceniać, gdy warto poświęcać na to czas, a w tym przypadku nie warto.

Artykuł powstał w celu uświadamiania użytkowników portali randkowych, że takie portale jak Quickflirt istnieją i żerują na naiwności.

Quickflirt nie jest portalem randkowym wartym Twojego czasu, ciężko nazwać go nawet portalem randkowym, to maszynka do robienia pieniędzy.

Quickflirt Twoja opinia

Wiesz już praktycznie wszystko co musisz na temat Quickflirt. Jak widzisz strona w naszej opinii nie należy do bezpiecznych i wartościowych. Jeśli miałeś okazję z niej korzystać albo zgadzasz się z naszą opinią koniecznie zostaw komentarz.

Naturalnie czekamy również na opinie osób, które są zadowolone z Quickflirt, możliwe, że takie istnieją (wierzymy w alternatywne rzeczywistości).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %