secret admirer tinder

Ostatnia aktualizacja 31 października 2022 przez Redakcja

Tinder skrywa wiele sekretów, ale dzięki Tinder secret admirer możesz jeden z nich obnażyć. Ta rzadko pojawiająca się funkcja pozwala podejrzeć kto nas polubił. Wielu z was pytam co to jest Tinder secret admirer i jak korzystać z tej funkcji. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania odnośnie secret admirer na Tinderze, zachęcamy zatem do lektury.

Co to jest secret admirer Tinder?

Secret admirer to jedna z opcji na Tinder, która pojawia się osobom z darmowym kontem. W wolnym tłumaczeniu oznacza ukrytego wielbiciela, którego możemy poznać, jeśli dokonamy właściwego wyboru.

Zasady funkcjonowania secret admirer nie są jasno opisane na stronie Tindera. Podobnie jak w przypadku własnego algorytmu firma niechętnie podaje szczegółowe dane.

Bazując na doświadczeniach użytkowników i wypowiedziach osób z Tindera w mediach społecznościowych, można wywnioskować, jak działa secret admirer.

Jak działa secret admirer?

Podczas przeglądania profili może zdarzyć się tak, że nagle aplikacja wyświetli nam specjalne okno secret admirer z 4 zakrytymi kartami. Pod niektórymi z nich znajdują się osoby, które nas polubiły.

Jeśli wybierzemy taką osobę, to jest ona odsłaniania i możemy zdecydować, czy chcemy mieć z nią parę czy przesuwamy profil w lewo. Po dokonaniu wyboru jesteśmy nawiani do zakupu Tinder Gold, ale nie musimy tego robić.

Mamy tylko jedną próbę na wskazanie właściwej karty. Początkowo może się nam nie udać, zalecamy jednak zawsze wybierać tą samą kartę. Tinder nauczy się naszego zachowania i będzie umieszczał osoby, które nas polubiły w tym konkretnym miejscu.

secret admirer

Dlaczego będzie tak czynił? Tinder chce Ci pokazać, że możesz zobaczyć kto Cię polubił. Aplikacja daje marchewkę licząc na to, że sięgniesz po wędkę, którą w tym przypadku jest konto premium.

Możliwość zobaczenia tajemniczych wielbicieli pojawia się gdy mamy co najmniej 4 polubienia.

W przypadku wyboru niewłaściwej karty zostanie wyświetlony komunikat o dokonaniu niewłaściwego wyboru a zaraz za nim zachęta do kupna subskrypcji.

Jak często pojawia się secret admirer?

Tinder nie udostępnia informacji o tym jak często pojawia się secret admirer na kontach użytkowników. Wśród społeczności korzystającej z aplikacji przyjęło się mówić, że jest to raz na tydzień, choć równie często podaje się mniej precyzyjny okres kilku dni.

Co istotne secret admirer może pojawiać się osobom z większą liczbą polubień. Zwłaszcza gdy te polubienia stale napływają. Wtedy aplikacja ma pewność, że nie pokaże Ci 2 razy tej samej osoby.

Nie ma również jasnych informacji na temat tego, kiedy pojawia się secret admirer. Wiadomo jedynie, że następuje to gdy jesteśmy bardziej aktywni i przeglądniemy co najmniej 10-20 profili w danej sesji.

Czy secret admirer to oszustwo?

Osoby, które pierwszy raz spotykają się z opcją ukrytego wielbiciela zastanawiają się czy to oszustwo. Ta funkcjonalność jest wbudowana w aplikację i nie jest oszustwem.

Secret admirer to czysty zabieg marketingowy pokazujący Ci próbkę tego co możesz mieć z kontem premium Tinder.

Pomijając ten aspekt należy pamiętać, że secret admirer jest w pełni darmową opcją, która w żaden sposób nas nie oszukuje. Dzięki niej mamy okazję odkryć profil osoby, która nas polubiła i od cała tajemnica.

Secret admirer nigdy nie trafiam – nie działa

Pomimo tego, że opcja secret admirer pojawiła Ci się kilka razy to nigdy nie wybierasz poprawnie? Tak jak wspomnieliśmy wcześniej Tinder próbuje dostosować się do Twoich kliknięć.

Aplikacji zależy na tym, aby została wybrana odpowiednia osoba. Dlatego klikaj zawsze w to samo miejsce a już średnio od 3-4 próby zawsze będziesz trafiać sekretnego wielbiciela.

Czasem może dojść do sytuacji, w której secret admirer zawiesi nim aplikację. W takim wypadku należy ją zrestartować. Sama opcja secret admirer powinna pojawić się ponownie, gdyż nie został dokonany żaden wybór.

Sporadycznie pojawiają się sytuacje, w który po przesunięciu profilu w prawo okazuje się, że nie mamy z tą osobą pary. Dzieje się tak, bo Tinder przedstawił nam profil osoby, która usunęła profil, a której profil był zapisany u nas jako polubienie albo takiej, której zbanowano konto.

Jakie osoby pokazują się w secret admirer Tinder?

Pod kartami ze znakami zapytania mogą znaleźć się wyłącznie osoby, które już dały nam polubienie. Niestety Tinder nie usuwa z profili, które nas polubiły osób, które zostały przez nas odrzucone. Innymi słowy możemy trafić na osobę, która nam się nie spodobała i w większości przypadków właśnie tak to wygląda.

W secret admirer pokazywane są wyłącznie osoby spełniające warunki naszych filtrów. Jeśli kiedyś zwiększyliśmy maksymalny wiek osób jakimi jesteśmy zainteresowani np. z 30 do 40, a następnie wróciliśmy do pierwotnej liczby to w secret admirer mogą pojawić się również osoby z przedziału 30-40 lat. To samo tyczy się dystansu na jakim wyszukiwaliśmy profili.

Tinder secret admirer – podsumowanie

Jak widać secret admirer to w pełni darmowa opcja przeznaczona dla osób z darmowym kontem na Tinder. Jej funkcjonalność pozwala poznać potencjalną osobę do pary, z drugiej zaś strony jest mocno ograniczona i rzadko się pojawia. Jest to jawna zachęta do zakupienia konta Tinder Gold, która w zamian daje coś za darmo, takie reklamy można tolerować.

Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
50 %