Sexabadoo zachęca swoich użytkowników do założenia konta darmową rejestracją i zdjęciami rozebranych kobiet. Początkowe zainteresowanie szybko przechodzi, gdy okazuje się, że za wszystko trzeba płacić. Gorzej, gdy już opłaciliśmy konto a widzimy brak reakcji u kobiet, z którymi rozmawiamy. W tym artykule chcemy wytłumaczyć Ci jak usunąć konto sexbadoo oraz jak anulować subskrypcję. Jak się okazuje obie rzeczy są łatwe do wykonania i zapewne nie będziesz mieć z nimi problemów.

Co warto wiedzieć przed usunięciem konta?

Nie mamy zamiaru Cię zatrzymywać przed usunięciem konta na sexbadoo.net, jednak z czysto kronikarskiego obowiązku wypada Cię poinformować o kilku rzeczach.

Kasując kotno pozbywasz się:

 • Wszystkich kredytów,
 • aktualnych wiadomości,
 • Informacji profilowych,
 • Korzyści konta premium (o ile je posiadasz)

Dlatego jeśli jakimś cudem trafiłeś na prawdziwą kobietę, postaraj się przenieść rozmowę poza sexbadoo, ale zawsze zachowaj czujność i nie podawaj wrażliwych danych.

Alternatywa dla usunięcia konta jest jego zawieszenie, wtedy profil przestaje być widoczny w wynikach wyszukiwania a ty możesz do niego wrócić.

Jak usunąć konto na sexbadoo.net?

 usuniecie konta sex badoo

Sexbadoo dostępne jest wyłącznie przez stronę internetową. Sprawia to, że mamy tylko jedną drogę do usunięcia konta.

jak zrezygnowac z sexbadoo

 1. Kliknij menu w prawym górnym rogu,
 2. Wybierz ustawienia konta,
 3. Wybierz zakładkę prywatność,
 4. Zjedź na dół strony i wybierz Usuń profil,
 5. Potwierdź chęć usunięcia konta klikając Usuń profil,

Jak widzisz jest to naprawdę proste i nie powinno sprawić problemów.

jak usunac konto sexbadoo

Czy warto usunąć konto na sexbadoo?

Usunięcie konta na sexbadoo.net to bardzo dobra opinia. Strona przepełniona jest fałszywymi profilami i znalezienie tam partnerki na jedną noc graniczy z cudem.

Istnieje wiele ciekawszych portali oferujących rzeczywistą możliwość spotkania z chętnymi kobietami. W chwili obecnej w naszej opinii sexbadoo nie wnosi nic wartościowego na rynku stron randkowych i jest kolejnym wyciągaczem pieniędzy od nieuważnych użytkowników.

Jak anulować subskrypcję sexbadoo?

Wiemy, że część z użytkowników skusiła się na zakup konta i teraz zastanawia się jak zrezygnować ze subskrypcji.

Dokładny opis rezygnacji znajduje się w regulaminie strony, skracając musisz postępować zgodnie z poniżej opisaną instrukcją.

 1. Pobierz Wypowiedzenie,
 2. Wypełnij go,
 3. Prześlij formularz na adres erocentrum@gmail.com.

Jak widzisz rezygnacja nie jest skomplikowanym procesem. W przypadku ewentualnych pytań lub problemów kontaktuj się z obsługą sexbadoo:

 • emial: erocentrum@gmail.com
 • telefonicznie 0048692174179

To już wszystko w tym krótkim artykule, mamy nadzieję, że okazał się dla Ciebie pomocny. Jeśli masz jakieś pytania, w których możemy pomóc zostaw je w komentarzu. Pamiętaj jednak, że najlepiej kontaktować się z obsługą klienta sexbadoo, my jedynie zebraliśmy kluczowe informacje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %