sexbadoo opinie

Widzisz nazwę domeny sexbadoo.net, myślisz, że to propozycja od giganta w świecie aplikacji randkowych dla osób, które oczekują tylko jednego, ale tak nie jest. Niestety nie jesteś jedyną osobą, która się na to nabiera. Badoo prawdopodobnie nawet nie wie, że taka strona istnieje, bo gdyby tak było zamknęła by witrynę za wykorzystywanie nazwy marki w nazwie domeny. Sexbadoo to portal chcący uszczknąć coś dla siebie w wyścigu z Erodate czy Datezone o klienta nastawionego na seks randki. Postanowiliśmy się przyjrzeć nieco bliżej tej stronie oraz sprawdzić czy opinie sugerujące, że to oszustwo mają coś na rzeczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą opinią o sexbadoo.net oraz wyrobienia własnej opinii o tej stronie.

Sexbadoo – Co to za strona?

Randki na jedną noc są bardzo popularne, wiele osób wybiera życie singla i potrzebuje bliskości jedynie w sensie cielesnym.

Z myślą o takich osobach powstają rozmaite portale randkowe o zabarwieniu erotycznym. Jedną z takich stron jest sexbadoo.net, która wprowadza użytkowników w błąd swoją nazwą.

Sexbadoo.net nie ma nic wspólnego z Badoo czyli największym portalem randkowym w Polsce.

Serwis Sexbadoo.net jest prowadzony przez “Administratora”. Poniższe zasady obowiązują z dniem 2009.11.27. W celu uniknięcia posądzeń o plagiat informujemy, iż serwis Sexbadoo.net stanowi niezależny serwis randek Internetowych.

Właściciel strony wykorzystuje jedynie Badoo jako magnes dla osób, które nie weryfikują informacji. Z jednej strony zastrzega, że nie jest plagiatem, z drugiej otwarcie wykorzystuje Badoo w nazwie domeny.

Lampka ostrzegawcza powinna się zapalić zaraz po zarejestrowaniu na stronie, która jest wykonana w bardzo toporny sposób.

Czy wiemy kto stoi za sexbadoo.net? Niby tak:

 • Portal zarządzany jest przez ITComSystem
 • Email: erocentrum@gmail.com
 • Telefon: 0048692174179

Problem w tym, że znalezienie informacji o tej firmie nie jest proste, a dodatkowo na mail kontaktowy utworzony jest na darmowej skrzynce gmail i odnosi się do „erocentrum” czyli sklepu erotycznego. W ślad za popularnym filmem pytamy „Kto jest synem kogo”?

Serwis reklamuje się bezpłatną rejestracją i podkreśla w różny miejscach, że jest „w zasadzie darmowy”, ale w praktyce to maszynka do wyciągania pieniędzy.

Nie pomaga tu również regulamin, który zawiera takie kwiatki:

 • Zgadzasz się także na wykorzystywanie Twoich danych w ramach usług i serwisów należących do Administratora Sexbadoo.net w tym także do wykorzystywania zdjęć, filmów i treści profilu w celach reklamowych i w celach tworzenia materiałów reklamowych takich jak banery, zaproszenia i inne.

Rozumiesz? Twoje dane będą wykorzystywane na innych stronach bez Twojej świadomości. Zbywasz się de facto praw do wizerunku, taki zapis powinien sprawić, że już nigdy nie wejdziesz ponownie na tę stronę.

Jak widzisz dopiero rozpoczęliśmy recenzję, a już nie ma co zbierać z sexbadoo.net. Jeśli nastawiasz się, że z czasem ten bohater będzie zyskiwał w naszych oczach, to nic takiego się nie wydarzy.

Mimo wszystko zachęcamy do zapoznania się z pełna recenzją i poznania wszystkich zarzutów jakie mamy względem omawianej strony.

1.2 TOTAL SCORE

Sexbadoo Opinia

Sprawdź
sexbadoo

Jakość dopasowań (szansa na dopasowanie) 1
Bezpieczeństwo 1
Cena 1
Funkcjonalność 2
Wiarygodność 1
PROS
 • Nie tym razem
CONS
 • Fałszywe konta
 • Regulamin
 • Ceny
 • Bezpieczeństwo
 • Zerowa weryfikacja kont

Sexbadoo.net czy to oszustwo?

Oskarżenia o oszustwo muszą mieć mocną podstawę, dlatego nie zawsze otwarcie piszemy, że coś nim jest, ale z treści jasno wynika z jaką stroną mamy do czynienia.

Czy mamy dowody na to, że sexbadoo.net jest oszustwem? Nie. Czy mamy dowody na to, że strona ewidentnie robi wszystko aby tak sądzić? Tak.

Zacznijmy może od samej domeny sexbadoo.net nawiązanie do Badoo jest oczywiste. W regulaminie strony czytamy:

 • Poniższe zasady obowiązują z dniem 2009.11.27.

Dalej mamy m.in. informację o tym, że strona nie jest plagiatem. Problem w tym, że strona nie istniała w 2009 co można sprawdzić z wykorzystaniem narzędzia webarchive.

 sexbadoo opinia

Sprawa wykorzystania znaku towarowego innej firmy w domenie i odpowiedzialności prawnej nie jest jednoznacznym tematem. Istnieją pewne wyjątki, kiedy takiej nazwy można użyć, a kiedy nie wolno tego robić.

Nie będziemy się nad tym rozwodzić tylko przejdziemy do kolejnych zarzutów. Pierwszym miejscem, w które udają się nasze kliknięcia, gdy poznajemy nową stronę jest jej regulamin.

Na stronie głównej, przed rejestracją nie mamy do niego wglądu (nie znajduje się w stopce). Nie ma również polityki prywatności co powinno zacząć wzbudzać Twoje obawy.

Temat płatności poruszymy w dalszej części artykułu, strona główna prezentuje nam różne kobiety gotowe na seks randki. Nie zastanawiałeś się, dlaczego są tam tylko kobiety? Jak to ma zachęcić Panie do korzystania z tej strony?

Oczywiście nie zachęca ich, sexbadoo.net skierowane jest do mężczyzn, którzy widząc pociągające zdjęcia kobiet z internetu na chwilę zamiast mózgiem zaczną myśleć inną częścią ciała.

Skąd wiemy, że to fałszywe osoby? Wybraliśmy pierwsze lepsze zdjęcie i znaleźliśmy to samo zdjęcie na bardzo wielu innych portalach.

sexbadoo falszywe zdjecia

Przechodzimy do utworzenia konta i po krótkim zapoznaniu ze stroną mamy kolejne wątpliwości.

Dlaczego w dolnej sekcji reklamowany jest inny portal randkowy? Przecież to zupełnie nie na rękę właścicielowi stron sexbadoo.net, chyba że obie należą do tej samej osoby, tylko po co robić dwie niemal identyczne strony? Nietrudno się domyślić.

Nasz profil nie został uzupełniony o żadne zdjęcia a w ciągu godziny otrzymaliśmy dwie wiadomości i mieliśmy kilka odwiedzin. Z czasem te wskaźniki tylko rosły, a należy podkreślić, że nie edytowaliśmy profilu w żaden sposób.

Może i dla tych kobiet wygląd nie ma znaczenia, ale nie ukrywajmy mocno to podejrzane. No to co, sprawdzamy? Naturalnie, że tak!

Zdjęcia na pozór mogą należeć do kobiet, które faktycznie zarejestrowały się w serwisie. Nie są to supermodelki, więc nie wyglądają podejrzanie.

sexbadoo oszustwo

Bez problemu znajdujemy kobietę ze zdjęcia na innych portalach o wątpliwej renomie.

Takie działania zazwyczaj związane są z tym, że za fałszywymi profilami kobiet stoi administracja serwisu. Wysyłając wiadomości zachęca użytkownika do kontaktu, a ten możliwy jest dopiero po uiszczeniu opłaty i to nie małej.

Gdy dochodzi do kontaktu i próby umówienia naturalnie nic się nie dzieje, a często kontakt urywa się zaraz po opłaceniu konta.

Podsumowując sexbadoo.net nosi znamiona oszustwa, a to czy nim jest zostawiamy do Twojej oceny.

Sexbadoo czy jest płatne?

Oczywiście, że sexbadoo jest płatne, w końcu tak działają tego typu portale. Na stronie głównej słowo „darmo” występuje 3 razy, w tym w najważniejszym przekazie „Dołącz za darmo”.

Nie ma w tym kłamstwa utworzenie konta jest w pełni darmowe, ale bez opłat możesz pooglądać co najwyżej zdjęcia innych użytkowników.

Już przy próbie wysłania pierwszej wiadomości dostaniesz informację o tym, że konieczne jest doładowanie konta.

Płatności są podzielone na Aktywację konta i Kredyty.

sexbadoo opinia o cenach

Cena aktywacji konta:

 • 1 miesiąc – 69zł,
 • 3 miesiące – 149zł,
 • 12 miesięcy – 299zł,

Bardzo ważna uwaga, opłaty są subskrypcyjne o czym jesteśmy informowani na stronie płatności.

 • Dokonując płatności za usługę OŚWIADCZASZ, że masz ukończone 18 lat i wyrażasz zgodę na automatyczne (subskrypcja) obciążanie twojej karty, aż do momentu rezygnacji z płatności cyklicznych.

sexbadoo ceny

Ceny za kredyty:

 • 1000 kredytów – 89zł,
 • 2500 kredytów – 149zł,
 • 5000 kredytów – 249zł,

Zacznijmy może od wytłumaczenia czym są kredytu, a jest to wirtualna waluta, która pozwala:

 • Pisać w hotline,
 • Zamieszczać zdjęcia w Galerii,
 • Dodawać anonse,
 • Wysyłać kredyty w prezencie,
 • Zaczepiać innych użytkowników,
 • Wysyłać wiadomości

Innymi słowy, za kredyty kupujemy różne funkcjonalności, które niewiele wnoszą do samego korzystania ze strony z wyjątkiem możliwości pisania wiadomości.

Wiadomości kosztują 20 kredytów co oznacza, że w najtańszym pakiecie za 89zł, możemy wysłać 50 wiadomości. Biorąc pod uwagę, że masa innych funkcji wymaga kredytów, ta liczba może okazać się jeszcze niższa.

Aktywacja konta to możliwość przeglądania profili i anonsów, normalnie prawdziwy szał ciał.

Zaproponowane ceny są tak absurdalnie wysokie, że nawet ciężko je skomentować. Nijak się mają do rynkowej konkurencji i potrafią mocno zniechęcić.

Czy warto płacić za sexbadoo.net? Oczywiście, że nie, chyba że lubisz przepalać pieniądze.

Czy sexbadoo.net jest bezpieczne?

W świetle zebranych informacji uznanie sexbadoo za stronę bezpieczną nie jest możliwe. Na stronie głównej firma zarzeka się, że weryfikują profile i możesz czuć się bezpiecznie.

Problem w tym, że liczba fałszywych kont jest ogromna, a strona sama wykorzystuje „kradzione” zdjęcia z innych witryn.

Zapisy w regulaminie mówiące o tym, że Twoje konto może być wykorzystywane do celów promocyjnych i na innych serwisach to już przegięcie.

W naszej opinii sexbadoo.net jest niebezpiecznym miejscem, w którym nie należy podawać wrażliwych danych w tym informacji o karcie bankowej.

Sexbadoo opinie kobiet

Skoro nasz profil cieszył się takim zainteresowaniem kobiet to zapewne znajdziemy wiele opinii o sexbadoo.net pochodzących od Pań?

Naturalnie nic takiego nie miało miejsca, próbowaliśmy znaleźć opinie kobiet, które wniosłyby coś do dyskusji, ale polegliśmy.

Sexbadoo opinie mężczyzn

Na stronie głównej znajdujemy informację, że portal ma ponad 1 milion zarejestrowanych użytkowników to bardzo wysoka liczba. Zatem internet powinien być pełen opinii o sexbadoo, niestety tak nie jest.

Co prawda opinie mężczyzn występują, jednak nie są zbyt powszechne.

 • Mariusz – Jestem trochę rozczarowany. Niby udało umówić się na randkę, było ok, ale czasem dostaje na portalu dziwne wiadomości, chyba to fejki.
 • Adam – Po zapłaceniu dość że się nikt nie odzywa to jeszcze co miesiąc ściągają z konta nawet po kasacji konta i nie za bardzo wiem co mam zrobic
 • Tomek – Płacić za nierealne rozmowy ciężką kasę to już gruba przesada i dlatego ostrzegam wszystkich, którzy chcą się zarejestrować na Sexbadoo, uważajcie i raczej nie korzystajcie z abonamentu vip.
 • Gość – Tutaj nie ma żadnych realnych użytkowników tylko fałszywe profile tworzone przez pracowników serwisu, a może nawet pisane automatycznie przez boty. Cokolwiek tutaj zobaczycie jest nieprawdziwe, wydacie tylko pieniądze na nic i jeszcze możecie mieć problemy z anulowaniem abonamentu.

Jak się okazuje opinie innych użytkowników pokrywają się z naszymi postrzeżeniami. Co prawda znajdziemy również pozytywne opinie, jak ta poniższa, ale na litość Boską, kto w coś takiego uwierzy?

 • Szymon – Jest to porządna strona, z tego co wiem, jestem informatykiem, jest solidnie i bezpiecznie zbudowana, wasze dane i prywatne treści pozostają dostępna tylko dla osób, którym to udostępnicie. Jeszcze nazwa Sexbadoo jest może dla niektórych myląca, ale trzeba zrozumieć, że każda nowa rzecz, produkt stara się przyciągnąć uwagę. O opłatach, tak strona nie jest za darmo, ale ktoś musi przecież kontrolować nowe profile i wpisy, aby zachować dobry poziom. Polecam tą stronę bez zastrzeżeń.

Tak źle przeprowadzonego marketing szeptanego dawno nie widzieliśmy. Opinia na kilometr śmierdzi tym, że jest ustawiona, dlatego zawsze zachęcamy do samodzielnego myślenia.

Sexbadoo nasza opinia

W tego typu recenzjach nie skupiamy się na wyglądzie strony czy jej funkcjonalnościach. Nie ma to większego znaczenia, gdyż koniec końców i tak mamy na tyle poważne zastrzeżenia (które są oparte na dowodach), że nie jesteśmy w stanie polecić tej strony.

Sexbadoo to miejsce dla osób, które lubią rozstawać się z pieniędzmi w zamian nie otrzymując nic. Przypuszczamy, że takich osób nie ma za wiele, dlatego odradzamy korzystanie z tej strony, każdemu kto ceni swój portfel, nerwy i czas.

Sexbadoo Twoja opinia

Znasz już naszą opinię o sexbadoo.net, jeśli nigdy nie korzystałeś z tej strony możesz na jej podstawie wyrobić własne zdanie. Naturalnie nie zabronimy Ci się logować i sprawdzić samemu czy mówimy prawdę.

Chętnie poznamy opinię osób, które korzystały z sexbadoo.net i mogą potwierdzić lub zaprzeczyć naszym słowom. Zgadzacie się z przedstawionymi argumentami, czy może za surowo potraktowaliśmy tę stronę?

Daj nam koniecznie znać w komentarzu, Twoja opinia ma znaczenie również dla innych użytkowników chcących skorzystać z sexbadoo.net.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %