singles50 oplaty cennik

Rejestrując się na stronie Singles50.pl wita nas przycisk „Zarejestruj się BEZPŁATNIE”. Słowo „bezpłatnie” zostało dodatkowo napisane wielkimi literami, żebyśmy dobrze zrozumieli, że serwis jest darmowy. Szybko się okazuje, że to zmyłka mająca zachęcić nas do utworzenia konta, a w rzeczywistości wszystkie funkcje są zablokowane. Cennik Singles50 może się wydawać akceptowalny, ale tylko do momentu, w którym dobrze się mu przyjrzymy. Koniec końców zakładanie konta na tej stronie jest stratą pieniędzy. W tym artykule poznasz dokładną tabelę opłat Singles50 oraz dowiesz się, dlaczego nie warto podpinać swojej karty na tej stronie.

Czy Singles50 jest darmowe?

Wspomnieliśmy we wstępie o tym, że Singles50 zachęca nowe osoby do założenia darmowego konta.

W tym przekazie nie ma kłamstwa, konto jest darmowe, jednak funkcjonalności jakie za tym idą są znikome.

Doskonale obrazuje to porównanie Użytkownika Premium ze zwykłym Użytkownikiem widoczne na poniższym zdjęciu.

porowannie kont darmowego i i platnego singles50

Podstawowym problemem strony jest to, że możliwość pisania wiadomości do innych użytkowników jest zablokowana. Tylko osoby mające konto premium mogą z niej korzystać, a jest to podstawa każdej strony randkowej.

W podstawowej wersji nie mamy możliwości oglądania zdjęć innych osób, pokazane są nam wyłącznie kontakty stworzone przez administrację portalu.

Dokładnie tak, administratorzy tworzą fałszywe profile w celu zachęcenia Cię do wniesienia opłaty. Jeśli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej, zapoznaj się koniecznie z naszą opinią o Singles50.

Wróćmy do opłat, bo jest z nimi związany jeszcze jeden istotny haczyk. Nawet to, że wykupisz konto premium nie oznacza, że będziesz mógł nieskrępowanie wymieniać się wiadomościami z osobą, która Ci się spodoba.

Druga osoba również musi wykupić takie konto, w przeciwnym razie będzie to komunikacja jednostronna.

Jak widzisz takie przedstawienie tematu opłat Singles50 nie może zostać uznane za zdrowe. Portal Singles50 nie jest darmowy a mało tego nie należy do najtańszych.

Singles50 cennik

Przejdźmy teraz do konkretów, czyli cen jakie musisz opłacić, jeśli zdecydujesz się na korzystanie ze strony.

 singles50 oplaty

Opłaty Singles50

  • 1 miesiąc konta Premium – 39,90 zł,
  • 3 miesiące konta Premium – 119,90 zł za miesiąc, czyli 359,70 zł za całość,
  • 6 miesięcy konta Premium – 79,90 zł za miesiąc, czyli 479,40 zł za całość.

Jak to często bywa na tego typu stronach na najpopularniejszą opcję, czyli miesięczną subskrypcję jest promocja 80%. Ta promocja widnieje tam zawsze, to tylko zabieg marketingowy zwiększający konwersję.

Zauważ w jaki sposób są prezentowane ceny. Mamy podaną kwotę i po ukośniku informację, że cena dotyczy miesiąca. Nie dość, że słowo „miesiąc” napisane jest wyblakłą czcionką to jeszcze na kartach brakuje ceny końcowej całej transakcji.

O tym, ile będzie nas kosztować ta przyjemność dowiadujemy się dopiero na stronie płatności.

oplata subskrypcyjna singles50

Warto chwilę się zatrzymać na samych cenach, których wysokość jest absurdalnie wysoka na tle konkurencji.

Płacenie 79,90zł za miesiąc konta Premium to zupełne nieporozumienie, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że jeszcze musimy znaleźć odpowiedniego kandydata, a dodatkowo on też musi mieć konto premium.

Prowadzi to do sytuacji, w której znalezienie drugiej połówki graniczy z cudem.

Kontrowersje w sprawie opłat Singles50

W internecie znajdziesz komentarze osób skarżących się na wysyłanie przez Singles50 wezwań do zapłaty. Okazuje się, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że usługa jest subskrypcyjna.

Informacja o tym, ile będzie kosztować subskrypcja i jak wygląda ewentualne wypowiedzenia, można znaleźć pod oknem płatności. 

Również w regulaminie mamy komunikat o subskrypcyjności obsługi. Poniekąd osoby zrzucające odpowiedzialność na Singles50 są sobie same winne, z drugiej strony nigdy nie pochwalamy subskrypcji w aplikacjach randkowych.

Dodatkowo osoby, które skorzystały z opcji 1 miesięcznej mogą się srogo rozczarować, gdyż w kolejnym miesiącu zostanie pobrane 199,50zł. Wynika to z faktu, że ta cena dotyczy opłaty za jeden miesiąc bez promocji.

Jak widzisz zniżka 80% to nie tylko zabieg marketingowy, ale również wabik na nieuważnych użytkowników.

O ile podejmowane działania są mocno wątpliwe moralnie, o tyle firma może się z tego jeszcze jakoś wybronić.

Problem w tym, że wielu użytkowników ma trudności z anulowaniem opłat a cały proces jest specjalnie przedłużany. Do tego dochodzi wysyłanie wezwań do zapłaty co często kończy się koniecznością zablokowania karty w banku.

Dlatego absolutnie odradzamy korzystanie z Singles50, a w szczególności podpinania karty kredytowej/debetowej.

Czy warto płacić za Singles50?

Jeśli uważnie zapoznałeś się z naszym artykułem to zapewne wiesz do czego zmierzamy. Ceny proponowane przez Singles50 są bardzo wysokie a sposób naliczania opłat kontrowersyjny.

Wysyłanie o swoich użytkowników wezwań do zapłaty to kolejny absurd, który nie ma miejsca na poważnych portalach randkowych.

Chcemy jasno podkreślić, że Singes50 to:

  • Fałszywe profile,
  • Boty piszące do Ciebie nawet gdy nie masz zdjęcia,
  • Próba zmuszenia Cię do opłaty konta, żebyś mógł zobaczyć wiadomości,
  • Wysyłanie wezwań do zapłaty.

Chcesz za to płacić? Nie sądzę, na rynku są darmowe alternatywy oferujące większą szansę na znalezienie miłości a dodatkowo gwarantujące wyższe bezpieczeństwo.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć jak działają opłaty na Singles50 i dlaczego nie warto inwestować swoich pieniędzy na tej stronie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %