swatka logowanie i rejestracja

Zalogowanie się swatka.pl może być krokiem ku znalezieniu swojej pary. Rejestracja i późniejsze logowanie w serwisie Swatka są w pełni darmowe a cały proces przebiega błyskawicznie. Strona dostępna jest wyłącznie z poziomu strony internetowej, próżno szukać dedykowanej aplikacji. Trudno nam powiedzieć czy na swatka.pl znajdziesz swoją miłość, ale warto dać sobie szansę. Żeby tak się stało należy zarejestrować konto i później się na nie zalogować. W tym artykule opiszemy krok po kroku jak wygląda logowanie i rejestracja na swatka.pl.

Swatka rejestracja

swatka rejestracja i logowanie

Proces rejestracji w portalu swatka.pl jest bardzo prosty i podobny do wielu innych stron. W tym wypadku wystarczy podać kilka informacji w tym przyszłe dane do logowania i potwierdzić swój adres E-mail.

 1. Wejdź na stronę swatka.pl.
 2. Kliknij Baner Zarejestruj się za darmo,
 3. Wprowadź swoje dane do logowania, datę urodzenia i płeć,
 4. Kliknij przycisk Zarejestruj się,
 5. Wjedź na swoją pocztę i kliknij link aktywacyjny.

To wszystko, od tej pory Twoje konto w portalu Swatka jest aktywne i możesz korzystać ze strony. Naturalnie wypada uzupełnić swój profil w celu zwiększenia szans na zainteresowanie kogoś swoją osobą.

Swatka logowanie

swatka logowanie

Logowanie do swatka.pl jest równie proste co rejestracja, wystarczy podać dane o loginie i haśle by wejść na swoje konto.

 1. Wejdź na stronę swatka.pl.
 2. W górnym panelu wprowadź Login/e-mail i hasło,
 3. Kliknij Zaloguj.

To główna, bardzo prosta i skuteczna metoda na zalogowanie się na Swatka, ale istnieje również możliwość logowania przez Facebooka.

Swatka logowanie Facebook

Wiele osób, gdy widzi logowanie przy wykorzystaniu Facebooka obawia się, że ich znajomi będą wiedzieć z jakich stron korzysta.

Jednak ta obawa jest nieuzasadniona z dwóch powodów. Po pierwsze nie ma czego się wstydzić a po drugie Facebook nie wyświetla komunikatów o tym, że korzystasz ze Swatka czy innego serwisu randkowego, który ma logowanie przez FB.

Żeby zalogować się do Swatki przez Facebooka należy:

 1. Wejdź na stronę swatka.pl.
 2. W górnym panelu pod tekstem Zaloguj z, kliknij ikonę Facebooka,

Gotowe, wystarczy wykonać te dwa proste kroki, aby zalogować się na swatka.pl. Pamiętaj, że adres służący do logowania musi być taki sam jak na FB w innym wypadku zostanie utworzone nowe konto.

Co warto wiedzieć przez logowaniem na Swatka?

Swatka w przeciwieństwie do wielu serwisów randkowych pozwala przeglądać profile osób bez logowania. Jednak, aby móc w pełni korzystać z tej strony należy opłacić konto premium, które pozwoli pisać do innych użytkowników.

Jest to znana strategia, którą stosuje np. Sympatia z tą różnicą, że tamten serwis oferuje 1 darmową wiadomość na dzień. Niby niewielka różnica, ale pozwala sprawdzić czy osoba, która się nam podoba jest faktycznie aktywna.

Rejestracja w be2 wymaga podania:

 • Daty urodzenia,
 • Płci,
 • Adresu E-mail.

Jest to absolutne minimum, które w wielu innych aplikacjach i portalach jest poszerzone o numer telefonu czy informacje o wykształceniu.

Czy warto się logować na Swatka.pl?

Główną zaletą strony swatka.pl jest to, że większość profili znajdujących się na stronie należy do prawdziwych osób. Problem pojawia się w momencie, gdy zobaczymy ostatnie logowania tych osób.

Szybko okaże się, że portal jest martwy a użytkownicy wchodzą na niego sporadycznie. Choć należy zaznaczyć, że ta tendencja dotyczy głównie osób młodszy. Im wyższy jest Twój wiek tym większe szanse na nawiązanie nowych znajomości na swatka.pl.

Osobom młodym polecamy korzystać z innych stron, które oferują więcej aktywnych kont, natomiast osoby w wieku średnim i wyższym powinny być zadowolone z tego portalu.

Należy zwrócić jednak uwagę na niemałe koszty, które mogą być zniechęcające. W Niższej kwocie można korzystać z dużo większych stron jak ederaling.

Mamy nadzieję, że wiesz już jak założyć konto w swatka.pl i jak zalogować się na Swatka. Jeśli jednak masz pytania podziel się nimi w komentarzu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %