sympatia bez logowania

Sympatia to najpopularniejszy polski portal randkowy. Wśród licznych pytań na jego temat pojawiają się te o to czy sympatia może być bez logowania i rejestracji. Jak wiele portali randkowych tak i tu wymagana jest pewna weryfikacja tego kim jesteśmy. Na Sympatii udało się osiągnąć dobry stosunek kont prawdziwych do fakowych, dzięki temu widać, że logowanie i rejestracja mają sens. Sprawdźmy jednak czy Sympatia bez logowania i rejestracji to mit czy fakt.

Sympatia bez rejestracji?

Sympatia to portal darmowy, więc rejestracja jest dobrowolna i bezpłatna. Podczas korzystania z portalu mamy możliwość wykupienia konta premium, ale nie jest ono obowiązkowe.

W chwili obecnej rejestracja jest wymagana i prawdopodobnie nigdy się to nie zmieni.

  • Portal randkowy Sympatia nie jest dostępny bez rejestracji.

Sympatia bez logowania?

Wiesz już, że do korzystania z Sympatii potrzebne jest założenie konta, więc naturalne wydaje się, że wymagane jest logowanie. Faktycznie tak jest, zalogować można się np. kontem połączonym z Facebookiem albo tradycyjną metodą przy wykorzystaniu E-maila i hasła.

  • Sympatia wymaga logowania

Nie będąc zalogowanym użytkownikiem mamy wyłącznie dostęp do strony głównej i bloga z poradami dla singli. Bez logowania nie zobaczymy zdjęć innych osób oraz nie będziemy mogli nawiązać kontaktów.

Podsumowując Sympatia jest portalem, który nie działa bez rejestracji i logowania, co nie powinno dziwić, w końcu zdecydowana większość portali randkowych tego wymaga. Warto zaznaczyć, że w każdym momencie możemy usunąć konto albo się z niego wylogować. Zapraszamy również do sprawdzenia czy Tinder działa bez logowania.