jak pisac na sympatii

Ostatnia aktualizacja 6 grudnia 2022 przez Redakcja

Nikt nie lubi ograniczeń, zwłaszcza gdy ten dotyczy portali randkowych. Szukanie miłości nie jest proste, a niektóre portale randkowe przyjmują dziwny model biznesowy tylko po ty by móc się reklamować jako darmowe. Jedną z takich stron jest sympatia.pl należąca do sieci Onet, która pozwala na bardzo limitowane wysyłanie wiadomości. Zastanawiacie się jak pisać na Sympatii za darmo i jaki jest limit wiadomości? W tym krótkim artykule udzielimy odpowiedzi na te pytania.

Sympatia limit wiadomości

W przeciwieństwie do wielu aplikacji randkowych Sympatia bardzo jasno określa limit wiadomości jakie ma każdy użytkownik.

 • Sympatia pozwala na wysłanie 1 wiadomości w ciągu 24 godzin.

Po zresetowaniu czasu możemy wysłać kolejną widomość. Niestety limit obowiązuje na wszystkie rozmowy, więc nie możemy zacząć rozmowy z kilkoma osobami jednocześnie.

Jest to o tyle problematyczne, że wiele kont jest nieaktywnych i łatwo swój dzienny limit wykorzystać nie dostając żadnej odpowiedzi.

Sympatia bez limitu wiadomości

Jeśli jakaś dziewczyna bądź chłopak Ci się bardzo spodoba i otrzymasz odpowiedź na pierwszą wiadomość to zapewne będziesz chcieć móc pisać częściej.

To co robi Sympatia by umożliwiać pisanie bez limitu to konto premium, które oczywiście jest płatne.

Oznacza to de facto, że do pełnego cieszenia się z możliwości jakie daje sympatia.pl konieczne jest wykupienie konta.

Naturalnie płatne portale randkowe są normą i nie ma w tym nic złego, jednak danie limitu jednej 1 wiadomości na dzień jako zachętę do kupna opcji premium to czysty zabieg marketingowy.

Największym problemem tego rozwiązania jest to, że nawet jak ty wykupisz konto premium to również druga osoba musi takie posiadać.

Tylko w takim wypadku oboje będziecie móc pisać bez limitu wiadomości. Innymi słowy Twoja subskrypcja nie zdejmuje limitu wiadomości z danej konwersacji, a jedynie uwalnia Twoje możliwości nieskrępowanego pisania.

Jak pisać na Sympatii za darmo?

Niestety nie mamy dobrej wiadomości dla osób, które zastanawiają się jak pisać na Sympatii za darmo.

 • Taki sposób nie istnieje.

Sympatia nie premiuje aktywności, nie ma również żadnego systemu oglądania reklam w zamian za zwiększenie limitu wiadomości.

Jako użytkownik masz dostęp do jednej darmowej wiadomości na dzień.

Jak obejść limit wiadomości na sympatia.pl?

Tam, gdzie są problemy pojawiają się pewne rozwiązania. Jeśli uznasz, że chcesz prowadzić rozmowę z wybraną osobą wyślij do niej wiadomość powitalną z przekierowaniem na inne medium społecznościowe.

Do dalszej rozmowy możesz użyć:

 • Facebooka,
 • Whatsappa,
 • Instagrama,
 • Skype.

Liczba komunikatorów jest naprawdę pokaźna, pamiętaj jednak, że bezpieczniej jest komunikować się w aplikacji lub na stronie sympatia.pl.

Z drugiej strony osoby wiedzące, o tym jakich informacji nie przesyłać innym osobom w sieci nie mają się czego bać.

Pamiętaj, żeby po przejściu na inny komunikator nie wysyłać:

 • Adresy domowego/pracy,
 • Danych osobowych,
 • Numeru konta,
 • Zdjęć, które mogą służyć do lokalizacji Twojego zamieszkania.
 • Zdjęć erotycznych, które mogą posłużyć do szantażu.

Oczywiście nie rób tego również bezpośrednio na Sympatii.

Zachęcamy do tego, aby pierwsza wiadomości nie była samym linkiem do komunikatora. Napisz, dlaczego chcesz przenieść rozmowę, ale niech to będzie zwięzła informacja.

Musisz pamiętać o tym, że nie wszystkie osoby będą skłonne do wychodzenia poza sympatia.pl ze względów bezpieczeństwa.

Jedną z pierwszych rzeczy jakie robią oszuści to właśnie wyciąganie ofiar z portalu randkowego na zewnętrzny komunikator.

Nie pomaga tutaj również fakt, że przedstawiasz się jako osoba, która nie jest w stanie wdać 22zł na poznanie miłości. Należy zastanowić się czy nie lepiej wykupić na miesiąc konto Premium i sprawdzić czy było warto.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć jaki jest limit wiadomości na Sympatii i dlaczego nie ma możliwości darmowego pisania.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
33 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
67 %
Surprise
Surprise
0 %