sympatia premium ile kosztuje co daje

Ostatnia aktualizacja 20 stycznia 2023 przez Redakcja

Sympatia to tylko z pozoru darmowy portal randkowy. Rzeczywistość nie jest tak kolorowa, gdyż użytkownicy darmowego konta mają możliwość wysyłania jednej wiadomości dziennie. To zdecydowanie za mało by nawiązać sensowny kontakt i poznać kogoś na dłuższą metę. Odpowiedzią na te problemy jest konto premium, które niweluje limit wiadomości i daje dostęp do większej liczby funkcji. W tym artykule chcemy omówić dokładnie, ile kosztuje Sympatia, czy można dostać pakiet premium za darmo i jak zrezygnować z opłat, gdy nie będziemy chcieli dalej płacić.

Ile kosztuje Sympatia premium?

ile kosztuje sympatia

Z portalu internetowego Sympatia oraz aplikacji dostępnej na Android i iOS można korzystać w ograniczonym stopniu za darmo.

Ograniczony stopień oznacza limit wysyłanych wiadomości do jednej dziennie. Pomijając ten fakt należy uznać, że Sympatia nic nie kosztuje i jest darmowa.

Niemniej nie możemy pominąć głównej funkcjonalności portali randkowych. Niestety, ale limit jednej wiadomości na dzień nie daje wielkich szans na znalezienie pary.

Gdy zostaniesz połączony/a w parę z osoba, która Ci się podoba zapewne będziesz chcieć móc napisać coś więcej a wtedy konieczny będzie zakup pakietu premium.

Sympatia cennik

Cena pakietów premium na Sympatia:

 • 1 miesiąc – 21,90zł,
 • 3 miesiące – 41,90zł,
 • 6 miesięcy – 75,90zł

Naturalnie ceny mogą ulegać zmianą zwłaszcza przy dłuższym utrzymywaniu się obecnej inflacji. Zdarzają się również promocje, które redukują koszt wybranek pakietów nawet o 40%.

Sympatia pakiet premium za darmo?

Często pytacie o to czy można zdobyć pakiet premium na Sympatii za darmo. Jest to zrozumiałe, ale rozczarujemy was obecnie nie ma promocji ani innego sposobu na posiadanie konta premium na Sympatii za darmo.

Przeczesując internet w celu znalezienia kont premium Sympatia za darmo zapewne znajdziesz się na stronie generatorów kodów konta premium.

Pobieranie plików z domeny blogspot.com nie jest rozsądnym rozwiązaniem. W ogóle pobieranie plików z nieznanych źródeł jest złym pomysłem.

Dodatkowo nawet gdyby taki generator działał (a nie działa) byłby złamaniem regulaminu portalu i okradaniem jego twórców. Wykrycie ewentualnego nadużycia nie zajęłoby pracownikom wiele czasu i Twoje konto zostało by usunięte.

Nie jest powiedziane, że kiedyś Sympatia nie będzie za darmo np. przechodząc na taki system rozliczeń czy oferując miesięczną promocję, ale obecnie nic na to nie wskazuje.

Cena sympatii na tle konkurencji

Wiesz już jaki jest koszt Sympatii i choć z pozoru może wydawać się, że ceny konta premium są wysokie to są to jedne z niższych stawek na rynku.

Kupując pakiet 6 miesięcy, jeden miesiąc konta premium kosztuje Cię 13zł, a gdy trafisz na promocję będzie to nawet 7zł.

Ceny konkurencyjnych stron w najniższych pakietach:

 • Mydwoje – 31,60 zł/msc,
 • Badoo – 40zł/msc,
 • eDarling – 19,90zł/msc.
 • Tinder – 19,82zł/msc.

Jak widać cena jest bardzo atrakcyjna i jak na płatny serwis to bardzo atrakcyjna stawka. Nie bez znaczenia jest fakt, że korzystając z konta darmowego możemy przeglądać dowoli profile innych osób i łączyć się w pary.

Prowadzi to do sytuacji, w której kupujemy konto premium tylko wtedy, gdy mamy pewność, że znaleźliśmy dopasowania.

Pakiet premium Sympatia co daje?

Już na tym etapie zapewne masz pewną opinię na temat tego czy konto premium na Sympatii jest warte zakupu.

Brak limitu wiadomości to tylko jedna z zalet pakietów premium. Dodatkowe funkcje co prawda nie zwiększają Twojej popularności a co za tym idzie szans na znalezienie pary, ale dodają ciekawe opcje:

 • Nielimitowane wiadomości,
 • Rozmowy przez wideoczat,
 • Odkryte polubienia,
 • Brak reklam,
 • Możliwość wyszukiwania wyłącznie nowych profili,

Dwa droższe pakiety dorzucają dodatkowo

 • Decydowanie kto może zobaczyć Twój profil,
 • Blokadę dostępu do profilu osobom bez zdjęć.

Wspomnieliśmy, że to ciekawe opcje, ale należy zaznaczyć, że nie zmienią one w znacznym stopniu Twoich odczuć płynących z korzystania z Sympatii.

Jak kupić i aktywować konto premium?

Zakup konta premium jest bardzo prosty i można go dokonać zarówno z poziomu telefonu jak i komputera.

 1. Kliknij przycisk Zostań Premium,
 2. Wybierz pakiet, który chcesz kupić,
 3. Wybierz metodę płatniczą,
 4. Dokonaj zapłaty,
 5. Konto premium zostanie automatycznie uruchomione.

Jak widzisz proces jest bardzo prosty i o to w nim chodzi, w końcu firmie zależy na tym aby zakup pakietów premium był nieskomplikowany.

jak kupic pakiet premium sympatia

premium sympatia kupno-premium-na-sympatia

Zakup konta premium w aplikacji:

 1. Uruchom aplikację,
 2. Kliknij więcej w prawym dolnym rogu,
 3. Wybierz Zostań Premium,
 4. Wybierz metodę płatniczą,
 5. Dokonaj zapłaty,
 6. Konto premium zostanie automatycznie uruchomione.

Pamiętaj, że subskrypcja jest odnawiana automatycznie i należy ją zakończyć przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego. Gdy tego nie zrobisz, pieniądze będą stale pobierane z Twojego konta.

Sympatia bez premium – czy warto?

Czy posiadanie konta na sympatia.pl bez premium ma sens? Tak, w końcu to kolejna platforma, która zupełnie za darmo pozwala łączyć się z ludźmi w pary.

Konieczność dokonania zakupu stanie się problemem dopiero w momencie, gdy będziesz mieć dopasowanie i będziesz otrzymywać odpowiedzi na swoje pytania.

Bez wątpienia znasz sytuacje, w których piszesz do kogoś a ta osoba pomimo odczytania wiadomości nie odpisuje.

Zakup konta premium na Sympatii będzie miał sens w momencie, gdy przynajmniej jedna osoba będzie odpisywać na Twoje wiadomości.

Sympatia bez premium to wciąż możliwość nieskrępowanego przeglądania profili oraz głosowania w Bingo na osoby, które Ci podobają.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %