Ostatnia aktualizacja 8 grudnia 2022 przez Redakcja

Portale randkowe rządzą się swoimi prawami, a jedną z nich jest to, że osoby będące online mają większe szanse na znalezienie pary. Wynika to z tego, że symbol zielonej kropki oznaczający status online zachęca do częstszego przesuwania w prawo. Naturalnie nie są to wielkie procenty, zależnie od badań mówimy o 1-3% różnicy, ale na 100 przesunięć to nawet 3 pary więcej. Sympatia pod tym kątem jestem podobna, również posiada ikonę zielonej kropki informującej o statusie. Korzystając z tego portalu warto również wiedzieć jak sprawdzić, czy ktoś ma aktywne konto i kiedy miał ostatnie logowanie.

Co oznacza zielona kropka na sympatii?

Zacznijmy od wyjaśnienia czym jest zielona kopka na sympatii. To nic innego jak oznaczenie statusu online.

Osoba korzystająca w danym momencie z aplikacji lub mająca ją otwartą w tle posiada ikonę zielonej kropki, czyli status aktywności.

zielona kropka sympatia

W przeciwieństwie do niektórych innych aplikacji randkowych, w tym wypadku zielona kropka wskazuje na osoby, które faktycznie są online a nie w przeciągu ostatnich 24 godzin jak ma to miejsce np. na Tinderze.

Jak wyłączyć zieloną kropkę na sympatii?

Chcąc ukryć swoją obecność na sympatia.pl możesz zastanawiać się jak wyłączyć zieloną kropkę na sympatii.

W obecnej chwili nie ma możliwości ukrycia statusu online, nawet po zakupie konta premium.

Sympatia jak sprawdzić, kiedy ktoś był online?

To czy ktoś jest online to istotna informacja np. w momencie rozpoczynania rozmowy. Jednak rzadko kiedy mamy dopasowanie z osobą, akurat, gdy korzystamy z aplikacji.

W takim wypadku możesz zastanawiać się jak sprawdzić, kiedy ktoś był online na sympatii. Jest to tym bardziej zrozumiałe, że pisanie wiadomości w tym portalu ograniczone jest do jednej na dzień.

Sympatia pozwala zobaczyć, kiedy ktoś był ostatnio aktywny jednak ta funkcja jest odblokowana dopiero po wykupieniu konta premium.

Po zakupie konta premium wystarczy wejść na profil wybranej osoby i odczytać ostatnią aktywność.

Jak sprawdzić, czy ktoś ma aktywne konto na sympatii?

Niejako połączonym tematem z ostatnią wizytą online jest sprawdzenie czyjejś aktywności konta.

Jeśli nie chcesz płacić za konto premium, przy użyciu filtrów możesz sprawdzić w jakim mniej więcej czasie dana osoba miała ostatnie logowanie na konto.

W filtrach Logowanie w ciągu wybierz odpowiedni termin ostatniego logowania:

  • 1 godzina,
  • 12 godzin,24 godziny,
  • 2 dni,
  • 5 dni,
  • Tydzień,
  • Dwa tygodnie,
  • Miesiąc
  • Dwa miesiące,
  • Trzy miesiące,
  • Rok.

Jest to bardzo prosty sposób na sprawdzenie czy ktoś ma aktywne konto. Warto jednak zaznaczyć, że nawet jeśli nie logujesz się przez rok i kilka dni to Twoje a konto nie zostało usunięte to wciąż formalnie jest aktywne.

Mamy nadzieję, że po lekturze tego artykułu wiesz co oznacza zielona kropka na sympatii i jak sprawdzić, czy ktoś ma aktywne konto. Jeśli interesuje Cię kwestia tego jak być niewidocznym na sympatii, to zapraszamy do kolejnego artykułu.

Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
50 %