tinder bez logowania

Aplikacja randkowa Tinder przeniknęła do pop kultury i stała się czymś więcej niż tylko miejscem, w którym można randkować. Choć sama funkcjonalność aplikacji pozostaje bez zmian to jej brand widoczny jest w wielu innych miejscach (memach, serialach, grach itd.). Jednak ten artykuł nie jest o rozpoznawalności Tindera a o tym czy da się przeglądać profile na Tinderze bez logowania i rejestracji. Jeśli chcesz wiedzieć, czy Tinder bez rejestracji i logowania to mit, to zapraszamy do lektury.

Tinder bez rejestracji?

Jako ciekawskie istoty jesteśmy zainteresowane wieloma rzeczami. Tinder bez rejestracji ma sens wtedy, gdy chcemy sprawdzić jakie osoby są tam widoczne, jak działa aplikacja albo czy nie ma na niej naszej drugiej połówki.

O tym ostatnim przypadku więcej napiszemy w dalszej części artykułu, a teraz sprawdźmy czy Tinder bez rejestracji jest możliwy.

Już na stronie głównej strony tinder.com wita nas przycisk zachęcający do rejestracji. Bez założenia konta nie możemy korzystać z aplikacji na telefonie oraz wersji desktopowej w przeglądarce. Jedyne opcje jakie mamy to zapoznanie się podstronami o poszczególnych rodzajach subskrypcji i zapisami regulaminowymi.

  • Tinder nie działa bez rejestracji

Konto na Tinderze można zarejestrować przez podanie numeru telefonu, połączenie z Facebookiem albo przez konto google. Jednak, każda z tych opcji wymaga podania numeru telefonu w celu weryfikacji konta.

Tinder bez logowania?

Znając odpowiedź na pytanie czy Tinder bez rejestracji działa, można spokojnie wysnuć tezę, że Tinder bez logowania to mit. Faktycznie tak jest, aby móc korzystać z aplikacji musimy być zalogowanymi na swoje konto.

  • Tinder wymagania logowania

Możesz szukać w internecie darmowych sposobów na przeglądanie Tindera bez logowania i rejestracji, ale to tylko strata czasu. Istnieje jednak płatne rozwiązanie, które pozwala wyszukiwać konkretne osoby, bez konta na Tinderze.

Znajdź profile na Tinderze bez logowania i rejestracji

Niestety łatwość nawiązywania relacji na jakie pozwala Tinder to to plus, którego niektóre osoby nadużywają. Zdrady przy wykorzystaniu tej aplikacji są normą, ale nie ma też co popadać w panikę. Jeśli chcesz sprawdzić czy bliska Ci osoba ma konto na Tinderze, możesz to zrobić przy użyciu strony Cheaterbuster.

Już sam nazwa witryny sporo nam mówi do czego służy. Niestety portal nie jest darmowy, a obecna opłata subskrypcyjna to 9,99$ więc w okolicach 40 zł.

Wchodząc na stronę podajemy dane osoby, którą chcemy wyszukać:

  • Imię
  • Wiek
  • Lokalizację

Podczas wypełnienia formularza podajemy również nasz adres E-Mail, na który przyjdą wyniki wyszukiwania.

Skuteczność programu nie jest 100% i należy mieć świadomość, że mogą być to pieniądze wyrzucone w błoto.

Podsumowując temat Tinder bez logowania i rejestracji nie będzie działać. Praktycznie każdy portal randkowy wymaga rejestracji konta i logowania, na podobnych zasadach działa Badoo czy Sympatia. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się założyć konto, zawsze możesz je bezpłatnie usunąć.