tinder jak wyslac zdjecie w wiadomosci

Żyjemy w świecie opartym na informacji wizualnej. Coraz mniej czytamy i czerpiemy informacje z filmów czy grafik. Na zdjęciach oparte są również współczesne aplikacje randkowe. Tinder jako najpopularniejsza z nich nie pozwala użytkownikom wysyłać zdjęć w wiadomościach. Jeśli jesteś osobą przyzwyczajoną do wysyłania zdjęć w różnych wiadomościach albo ograniczysz się do gifów zawartych w aplikacji albo skorzystasz z alternatywnych metod wysyłania zdjęć. Jak wysłać zdjęcie na Tinder w wiadomości?

Czy można wysłać zdjęcie w wiadomości na Tinderze?

Na chwilę obecną Tinder nie pozwala na wysyłanie zdjęć bezpośrednio przez aplikację. Jest to sposób na zachowanie charakterystyki portalu jako miejsca do randek bez podtekstów seksualnych. Jak nietrudno się domyślić kobiety na różnych portalach randkowych dopuszczających wysyłanie zdjęć dostają fotografie, których by sobie nie życzyły.

Z drugiej strony takie podejście koliduje z normalnymi osobami, które chcą po prostu wymienić się zdjęciami w celu potwierdzenia tożsamości czy lepszej komunikacji.

Należy jednak pamiętać, że na aplikacjach randkowych są różne osoby i wysyłając do nich zdjęcie nie mamy pewności, że to nie zostanie udostępnione dalej. Takie zabezpieczenie prywatności użytkowników ma jak najbardziej sens. Jednak, jeśli chcesz obejść te zabezpieczenia to masz taką możliwość, wystarczy skorzystać z jednej z niżej opisanych opcji.

Wysyłaj zdjęcia przez hostingi obrazków

Pierwszą metodą, o której chcemy ci powiedzieć są serwery hostingowe, na których można zamieszczać grafiki. Jedną z najpopularniejszych jest dysk Google, wystarczy wejść na swoje konto i przesłać tam zdjęcie. Gdy wejdziemy w grafikę otrzymujemy link do zdjęcia, który przesyłamy w wiadomości na Tinder.

udostepnianie zdjecia na tindera

  1. Wejdź na stronę Google Drive,
  2. Zaloguj się na swoje konto Google,
  3. Wybierz zdjęcie z dysku i przeciągnij je w Pole z plikami,
  4. Kliknij w dodane zdjęcie i wybierz 3 kropki w prawym górnym rogu,
  5. Wybierz opcję udostępnij,
  6. Kliknij przycisk kopiuj link,
  7. Wklej link w wiadomości na Tinder.

wysylanie zdjecia w wiadomosci

zdjecie z linku w wiadomosci

Istnieje również masa innych portali hostingowych, które zupełnie za darmo pozwalają zapisywać zdjęcia. Przykładowe strony do hostingu:

  • zapodaj.net,
  • iv.pl,
  • foto-hosting.pl

Pamiętaj, że zdjęcia, przesłane w ten sposób nie są w pełni bezpieczne, często nie masz do nich dostępu i nie możesz usunąć ich w dowolnym momencie. Dlatego zachęcamy do korzystania z Google Docs, które pozwala na usuwanie zdjęć, kiedy tego chcemy.

Pamiętaj przed wysłaniem linku w wiadomości na Tinder poinformować drugą osobę o tym, że to link do Twojego zdjęcia i może spokojnie go otworzyć. W innym wypadku możesz zostać uznany za spamera a Twoje konto zostanie zablokowane.

Dodaj zdjęcia do profilu na Tinder

Druga opcja jest już bardziej kłopotliwa, gdyż mocno ogranicza to jakie zdjęcia będziemy dodawać. Tinder ma ograniczoną liczbę miejsc i o ile to nie jest problemem to już fakt, że zdjęcia profilowe są widziane przez wszystkie osoby takim problemem może być.

Naturalnie możemy dodać zdjęcie do naszego profilu a następnie je usunąć jednak pierwsza opcja wydaje się być bardziej praktycznym rozwiązaniem.

Przenieś konwersację na inną platformę

Ta porada wymusza na Tobie przejście z Tindera na inne media jak Instagram, ale może okazać się, że to będzie najlepszym rozwiązaniem. Możesz założyć konto prywatne, które będzie służyć tylko do rozmowy z osobami poznanymi na Tinderze.

Naturalnie rozmowę możesz kontynuować w innych mediach społecznościowych czy na platformach typu WhatsApp a w ostateczności przez SMS i wiadomości obrazkowe MMS.

Dla lepszego bezpieczeństwa warto zastanowić się nad Snapchatem, który ostrzega nas gdy użytkownik zrobił zrzut ekranu z naszym zdjęciem.

Czy wysyłanie zdjęć w wiadomościach na Tinder jest bezpieczne?

Do wysłania zdjęcia w wiadomości musimy skorzystać z osobnej aplikacji. O ile wirtualny dysk Google można uznać za bezpieczną platformę to ze stronami, które udostępniają hosting bez możliwości usuwania zdjęć należy uważać.

Może się nam wydawać, że osoba, która jest po drugiej stronie nie prześle naszego zdjęcia dalej, ale nigdy nie ma takiej pewności. Jeśli zdjęcie będzie wysyłane za pomocą linku, to możemy w dowolnym momencie zdjęcie usunąć. Gorzej gdy zostanie zrobiony Print Screen wtedy nie mamy już wpływu na to gdzie trafią nasze zdjęcia.

Nie zachęcamy do wysyłania zdjęć osobom, które znamy tylko z internetu albo z którymi widzieliśmy się ledwie kilka razy. Dbaj o swoją prywatność, aby później nie mieć problemów.