tinder jak zobaczyc kto polubil

Czytasz ten artykuł, bo chcesz wiedzieć jak sprawdzić kto polubił Cię na Tinderze. Dla osób szukających darmowych rozwiązań nie mamy dobrych wiadomości. Choć przez kilka lat istniała możliwość sprawdzania zablurowanych profili to obecnie Tinder ukrócił wszystkie skrypty i zmiany kodu strony w narzędziach developerskich. Przed przystąpieniem do pisania niniejszego artykułu dokładnie sprawdziliśmy omawiane metody i Tinder skutecznie je zwalczył. Jak zobaczyć kto polubił nas na Tinderze? Sprawdźmy, jak to zrobić.

Subskrypcja Tinder

Subskrypcja Tinder Plus, Gold czy Platinum pozwala użytkownikom Tindera sprawdzać polubienia. Standardowo nie mamy wglądu w to kto nas polubił. Zdjęcia osób, które dały like są zablurowane i nie wiemy kto za nimi się kryje.

Najłatwiejszym sposobem na odkrycie zamazanych zdjęć jest skorzystanie z płatnej subskrypcji. W momencie wykupienia takiej opcji, zdjęcia osób wysyłających nam polubienia są odkrywane. Mamy możliwość nie tylko przeglądania ich profili, ale również dodawania do par lub odrzucania.

Członkostwo w Tinder Gold to również wiele dodatkowych funkcjonalności jak:

  • Nieograniczone polubienia,
  • Możliwość cofnięcia ostatniego wyboru,
  • Dodatkowe superlajki,
  • Możliwość zmiany lokalizacji,
  • Dostęp do Top Wyborów,
  • Brak reklam.

Naturalnie wadą tego rozwiązania jest koszt. Ten różni się zależnie od użytkownika, dokładniej ten temat opisywaliśmy w artykule o tym, ile kosztuje Tinder Gold.

Secret Admirer

Relatywnie nowa funkcjonalność, która pozwala za darmo sprawdzić kto nas polubił na Tinderze to Secret Admirer. Dostęp do tej opcji mają wszystkie osoby z darmowym kontem, które mają co najmniej 4 polubienia w swoim obszarze wyszukiwania.

secret admirer

Podczas przeglądania profili raz na tydzień pojawia się okno z Secret Admirer. Na ekranie wyświetlają się 4 karty ze znakami zapytania. Każdy znak zapytania to osoba, która dała Ci polubienie.

Klikając w dowolną kartę odkrywa się profil osoby, możesz go dokładnie obejrzeć a następnie zdecydować, w którą stronę go przesuniesz.

Reklama ma zachęcić Cię do kupna Tinder Gold, niemniej jest to zawsze darmowa możliwość zobaczenia kto nas polubiły, więc nie należy jej przewijać.

Jak zobaczyć kto polubił mnie na Tinderze za darmo?

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie w internecie funkcjonją 4 metody na darmowe sprawdzenie tego kto nas polubił na Tinderze:

  • Zmiana stopnia zablurowania zdjęć w narzędziach developera,
  • Korzystanie ze skryptów wklejanych do narzędzia developera,
  • Inne metody polegające na zmianie kodu strony we własnej przeglądarce,
  • Raz na tydzień opcja Secret Admirer.

Pierwsze trzy metody sukcesywnie były zwalczane przez aplikację. W końcu nie po to Tinder wydaje tyle pieniędzy na reklamę, aby można było obejść ich zabezpieczenia w bardzo prosty sposób. Na tę chwilę, żadna z tych metod nie działa.

Najlepszą darmową metodą na zobaczenie tego kto nas polubił jest czekanie na kartę Secret Admirer, niestety to tylko 1 polubienie na tydzień.

Istnieje również bardzo prosta i czasochłonna metoda polegająca na tym, że zawężamy obszar, na którym szukamy par i sukcesywnie przesuwamy profile. Prędzej czy później trafimy na osoby, które nas polubiły. Co prawda nie będziemy o tym wiedzieć, ale przesuwając w lewo ukaże się informacja, że para przeszła nam obok nosa.

Jeśli szukaliśmy osób w różnym przedziale wiekowym to należy pamiętać, że przy jego zmniejszaniu, nie wyświetlą się nam osoby, które mogły nas polubić, gdy ten przedział był większy.

Dlaczego Tinder nie pokazuje polubień?

Odpowiedź wydaje się oczywista, Tinder chce Twoich pieniędzy, a świadomość, że gdzieś tam czeka na Ciebie kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt potencjalnych randek mocno zachęca do przełamania się i zakupu Tinder Gold.

Niestety w tym wszystkim Tinder trochę oszukuje, gdyż wiele profili widzianych jako zamazane to tak naprawdę osoby, które już zostały przez Ciebie odrzucone. Takie działania również są czynione po to, aby pozyskać więcej użytkowników płatnej wersji Tindera.

Czy warto kupić Tinder Gold po to, żeby widzieć kto nas polubił? Naszym zdaniem nie, gdyż prędzej czy później i tak zobaczymy tą osobę podczas przeglądania profili.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci się dowiedzieć jak sprawdzić kto polubił Cię na Tinderze. Niestety nie ma tych opcji zbyt wiele i nie należy oczekiwać, aby w najbliższym czasie uległo to zmianie.