tinder limit polubien na dzien

Ostatnia aktualizacja 13 czerwca 2022 przez Redakcja

Limit polubieni na Tinderze nie jest zbyt wysoki i może okazać się mocno irytujący do tego stopnia, że będziesz rozważać zakup wersji premium. Jednak pośpiech jest złym doradcą, szybko się okaże, że nie masz czasu na codzienne przeglądania Tindera i to, ile polubieni jest na dzień nie będzie miało większego znaczenia. Obecnie powielany jest mit, że limit polubieni na Tinderze to 50. Aplikacja Tinder ciągle się zmienia, zwłaszcza jej algorytmy. W tym artykule chcemy Ci powiedzieć, ile masz polubieni w ciągu dnia na Tinderze.

Tinder limit polubień

Zacznijmy od tego, że na samym początku Tinder dawał swoim użytkownikom 100 przesunięć w ciągu 12 godzin. Jednak to zamierzchła przeszłość nie mająca żadnego odzwierciedlenia w tym co jest dzisiaj.

Popularny mit mówi, że Tinder daje 50 darmowych polubieni co 12 godzin, czyli 100 polubień dziennie, ale nie jest to prawdą, choć te liczby są już bliższe prawdzie.

Pamiętaj, że przesuwanie profili w lewo nie ma żadnego wpływu na limit polubieni, liczba odrzuconych profili jest nieograniczona.

Tinder ile polubień dziennie?

Pewnie liczysz na to, że rzucimy dokładną liczbą polubieni jaka masz do wykorzystania każdego dnia. Jednak nie bez powodu informacja o liczbie polubieni nie jest dostępna nawet w pomocy Tindera.

Algorytm aplikacji jest ściśle chroniony, ale z wypowiedzi osób odpowiedzialnych za aplikację wiemy, że każda osoba ma inny limit polubieni.

Zapewne jest to dla Ciebie zaskoczeniem, ale to na jakim etapie swoje życia jesteś wpływa na to jak często możesz przesuwać profile w prawo.

Od czego zależy liczba polubień?

Teraz gdy już rozprawiliśmy się z mitem o konkretnej liczbie polubieni na dzień pomówmy o tym co wpływa na to, ile masz polubieni do wykorzystania, a są to:

  • Wiek,
  • Płeć,
  • Lokalizacja,
  • Sposób korzystania z aplikacji,
  • Inne nieznane czynniki.

Niestety w wiele informacji to tylko przypuszczenia i strzępki informacji od inżynierów pracujących nad aplikacją.

Powszechnie przyjmuje się, że młodsze osoby mają dostęp do większej liczby polubień. Jako graniczny wiek podaje się 28 lat, po tym czasie liczba polubieni ma spadać. Wynika to m.in. z faktu, że osoby powyżej 28 roku życia chętniej wydają pieniądze np. na konto premium w celu uzyskania nielimitowanych polubieni.

Kobiety otrzymują więcej darmowych polubieni od mężczyzn, wynika to głównie z bardziej skrupulatnego wybierania potencjalnych partnerów. Płeć piękna zdecydowanie rzadziej przesuwa profil w prawo.

W przypadku zmiennej jaką jest lokalizacja nie jest dokładnie wyjaśnione jak to wpływ na liczbę polubieni.

Ostatnim znanym czynnikiem jest to, jak korzystamy z aplikacji. W głównej mierze chodzi tu o sposób akceptacji profilów. Jeśli notorycznie przesuwamy wszystkie profile w prawo algorytm niżej ocenia nasz profil i daje nam mniej lajków do wykorzystania.

  • Szacuje się, że mężczyźni mają do wykorzystania około 50 darmowych polubieni co 12 godzin, a kobiety o kilka albo kilkanaście więcej.

Jeśli chcesz optymalnie zarządzać dzienną liczbą polubieni zachęcamy do wykorzystania limitu np. o 7 rano przed pracą i następnie o 19. W ten sposób możesz w ciągu dnia skorzystać nawet ze 100 polubień, a to w zupełności powinno wystarczyć.

Tinder bez limitu polubień

Osoby, które nie lubią ograniczeń mogą sięgnąć po jedne z typów kont premium, które likwidują limit polubieni. Już najtańsza wersja Tinder Plus pozwala znieść ten limit i cieszyć się nieograniczoną liczbą polubieni każdego dnia.

Czy warto? To już sprawa mocno indywidualna, większość użytkowników nie jest w stanie wykorzystać darmowego limitu polubieni, ale jeśli masz taki problem to warto rozważyć taką opcję.

Happy
Happy
15 %
Sad
Sad
15 %
Excited
Excited
4 %
Sleepy
Sleepy
8 %
Angry
Angry
50 %
Surprise
Surprise
8 %