tinder na komputer jak korzystac

Ostatnia aktualizacja 7 marca 2024 przez Redakcja

Tinder to popularna aplikacja randkowa, z której codziennie korzystają tysiące użytkowników. Jednak wielu z naszych czytelników zastanawia się czy Tinder jest dostępny na komputerze. Choć mogłoby się wydawać, że jest to oczywiste to jeszcze w 2017 roku tak nie było gdyż dopiero wtedy uruchomiono wersję internetową Tinder. W tym artykule pokażemy Ci zarówno jak korzystać z tinder.com na komputerze oraz jak zainstalować aplikację Tinder na komputerze z wykorzystaniem narzędzia emulującego Android.

Czy z Tindera można korzystać na komputerze?

Korzystanie z Tindera przy użyciu komputera jest możliwe i mamy na to dwa sposoby:

 • Wejść na stronę tinder.com,
 • Skorzystać z emulatora systemu Android

Zdecydowanie łatwiejszą jest pierwsza metoda, która nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania i jest dostępna od ręki.

Jak korzystać z Tindera na komputerze?

Jeszcze w 2017 roku Tinder dostępny był wyłącznie na urządzeniach mobilnych co było dość zaskakujące. Standardowo najpierw tworzono strony internetowe a następnie przenoszono je do aplikacji, w tym przypadku było jednak inaczej.

Dla twórców Tindera jasnym było, że aplikacja musi działać w taki sam sposób jak na telefonie, tylko wtedy użytkownicy będą chcieli równie chętnie z niej korzystać.

To przeniesienie aplikacji na komputer wyszło bardzo poprawnie, gdyż strona tinder.com oferuje takie same funkcjonalności jak aplikacja.

Po zalogowaniu na swoje konto (te można również utworzyć na stronie) zostajemy przeniesieni do sekcji głosowania.

Z lewej strony widoczne są nasze pary oraz wiadomości, to również z tego miejsca mamy dostęp do naszego profilu i ustawień.

Głosować na inne osoby możemy przy użyciu myszki przesuwając profile w prawo lub lewo, klikając w odpowiednie ikony albo korzystając z klawiatury.

 • Strzałka w lewo – odrzucenie profilu,
 • Strzałka w prawo – polubienie profilu,
 • Strzałka do góry – otworzenie profilu,
 • Strzałka w dół – zamknięcie profilu,
 • Spacja – następne zdjęcie.

Korzystanie z Tindera na komputerze jest proste i nie powinno sprawić Ci większych problemów.

Aplikacja Tinder na komputer – Jak zainstalować?

jak zaisntalwoac aplikacje tinder na komputerze 

Wiesz już, że istnieje możliwość korzystania z Tindera na komputerze, ale czy wiesz, że możesz mieć również aplikację Tinder w swoim komputerze?

Cała magia polega na pobraniu programu, który symuluje oprogramowanie Android z Twojego telefonu na Twoim komputerze.

Cały proces nie jest skomplikowany, ale wymaga trochę cierpliwości i co istotne odpowiednio mocnego komputera.

Symulacja Androida mocno wykorzystuje procesor i pamięć komputera, więc na słabych PC program może się zawieszać lub wręcz nie rozpocznie działania.

 1. Pobierz BlueStacks,
 2. Zainstaluj BlueStakcs na komputerze
 3. Uruchom pobrany program,
 4. Wyszukaj aplikację Tinder w zakładce App Center lub za pomocą wyszukwiarki,
 5. Pobierz i zainstaluj aplikację,
 6. W sekcji My Apps uruchom Tinder.

tinder na komputer

Proces instalacji aplikacji Tinder wygląda dokładnie tak samo jak na telefonie. Po wykonaniu powyższych kroków będziesz móc korzystać z aplikacji Tinder na komputerze bez konieczności logowania się na stronie interentowej.

Dla kogo jest Tinder na komputer?

Tinder działa na wszystkich przeglądarkach i mogą z niego korzystać osoby, które ukończyły 18 rok życia, pod tym względem nie ma żadnych zmian.

Zarówno regulamin aplikacji Tinder jak i wersji na komputery jest taki sam.

Korzystanie z Tindera na komputerze jest proste, ale nico bardziej uciążliwe niż na telefonie w zasadzie nic nie zyskujemy z takiego rozwiązania.

Jednak, jeśli z pewnych względów nie chcesz mieć tej aplikacji na swoim telefonie możesz skorzystać z komputera.

Ciekawostką jest fakt, że ceny za konta premium Tinder Plus, Tinder Gold i Tinder Platinum są niższe właśnie na komputerze niż na telefonie.

Jak korzystać z Tindera aby mieć pary?

Ten temat zasługuje na osobny artykuł, dlatego tutaj tylko pokrótce omówimy kilka zasad, do których warto się stosować.

Pierwszą i kluczową rzeczą jaką należy zrobić to zadbać o jakość swojego profilu. Zalecamy dodanie 3-4 zdjęć, badania pokazują, że to optymalna liczba, unikamy publikacji słabych zdjęć a zarazem dajemy wystarczająco dużo by pokazać, jak wyglądamy.

Nie stosuj zdjęć grupowych czy nic nie wnoszących jak np. stanie tyłem w oddali. Masz tylko jedną szansę by zaciekawić sobą drugą osobę, niech zobaczy, jak wyglądasz na co dzień, a nie zastanawiała się czy na zdjęciach jest jedna i ta sama osoba.

Statystycznie tylko kilka procent użytkowników posiada opis, ale jeszcze mniejszy procent z tych opisów jest ciekawy. Postaraj się zwrócić uwagę na swoje hobby czy poczucie humoru.

W dalszej kolejności staraj się nie wybierać księżniczek/książąt, urealnij swoje wymagania, dzięki temu algorytm będzie przedstawiał Ci bardziej realistyczne propozycje znajomości.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %