tinder plus

Tinder to darmowa i najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie. Kilkadziesiąt milionów zarejestrowanych użytkowników z całego świata, każdego miesiąca loguje się by przesuwać profile i rozmawiać z parami. Jednak nawet w tym ogromie ludzi nie tak łatwo jest znaleźć osobę, z którą zostaniemy połączeni. Pewnego rodzaju pomocą jest Tinder Plus, czyli najtańsza opcja konta premium w aplikacji. Z tego artykułu dowiesz się co daje Tinder Plus, gdzie go kupić, czy jest dostępny za darmo i co najważniejsze czy warto.

Co to jest Tinder Plus?

Niewiele aplikacji wychodzi poza swoją nisze i przenika do szerszej świadomości. Tinder taką aplikacją jest, miesięcznie korzysta z niego około 80 milionów ludzi, co sprzyja powstawaniu dziwnych sytuacji i rozmów.

tinder plus co daje

Niestety nie każdemu jest dane poznać na Tinderze osobę, z którą może nawiązać dialog czy umówić się na randkę. Ten problem szczególnie dotyka mężczyzn, którzy są w większości na Tinderze i trudniej jest im zainteresować potencjalne partnerki.

Tinder Plus to płatna opcja subskrypcyjna, którą można uaktywnić na okres od jednego miesiąca, przez pół roku po 12 miesięcy. Co prawda zakupienie Tinder Plus nie daje nam bezpośrednich przewag na innymi osobami, ale poszerza możliwości na znalezienie pary.

Jak działa Tinder Plus?

Ulepszenie konta do Tinder Plus jest bardzo łatwe i można tego dokonać zarówno z poziomu aplikacji jak i telefonu. Po opłaceniu subskrypcji zyskujemy dostęp do ulepszeń Tinder Plus, którymi są:

 • Nielimitowane polubienia,
 • Paszport Tindera,
 • Nielimitowana druga szansa,
 • Brak reklam,
 • Większa kontrola nad widocznością profilu.

Tak naprawdę główne znaczenie dla zwiększenia swoich szans w znalezieniu pary mają dwa pierwsze punkty.

Nielimitowane Polubienia

Podstawową funkcjonalnością, która sprawia, że zakup Tinder Plus ma sens są nielimitowane polubienia. Darmowa wersja aplikacji pozwala przesuwać w prawo około 50 profili w ciągu 12 godzin. Ta liczba uzależniona jest od płci, wieku czy tego w jaki sposób korzystamy z aplikacji. Jednak zawsze oscyluje w granicach 50 polubień na 12 godzin.

Tinder Plus eliminuje te ograniczenia i w ciągu dnia możemy przesunąć na prawo dowolną liczbę profili. Zdecydowanie przyśpiesza to proces szukania potencjalnej pary.

Jeśli jednak jesteś osobą, która nie wykorzystuje w pełni swojego limitu, to ta zmiana niewiele zmieni w Twoim sposobie korzystani z aplikacji.

Paszport Tindera

tinder plus zmiana lokalizacji

Możliwość zmiany lokalizacji z Tinder Plus to druga najważniejsza możliwość jaką daje to konto. Korzystając z darmowej wersji jesteśmy ograniczeni do wyświetlania osób z rejonu o promieniu 161 kilometrów od lokalizacji, w której przebywamy.

Paszport Tindera pozwala zmieniać aktualną lokalizację co pozwala sprawdzać profile na terenie całe kraju, kontynentu czy nawet świata.

Tinder Paszport to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szykują przeprowadzkę do nowego miasta i nie chcą być na miejscu samotni. W ten sposób można poznać nie tylko dziewczynę czy chłopaka, ale również grono nowych znajomych.

Naturalnie jest to również sposób na zaspokojenie ciekawości o tym jak wygląda Tinder w innych krajach i przekonaniu się czy będziemy mieć branie w Azji czy Ameryce Południowej.

Nielimitowana druga szansa

Zdarzyło Ci się kiedyś przesunąć w lewo profil osoby, która Ci się spodobała? Niestety standardowa wersja Tindera nie pozwala zmienić swojej decyzji. Tinder Plus daje taką możliwość i to w nielimitowany sposób.

tinder ikona cofniecia wyboru

Naturalnie opcja działa tylko na ostatnie przesunięcie, nie możemy cofnąć wyborów np. 2 wstecz, dlatego wciąż trzeba uważać.

W ten sposób można również cofnąć ewentualne superlajki.

Brak reklam

Kolejną zaletą Tinder Plus jest możliwość wyłączenia reklam. Nikt ich nie lubi, ale to dzięki nim aplikacja jest darmowa i może się w utrzymywać.

Choć reklamy na Tinder nie są uciążliwe i nie wpływają mocno negatywnie na korzystanie z aplikacji to warto wiedzieć, że z kontem premium nie musimy ich oglądać.

Większa kontrola nad widocznością profilu

Ostatnia zaleta posiadania konta Tinder Plus to możliwość kontrolowania tego kogo chcesz zobaczyć i kto może Cię zobaczyć. W ustawieniach znajdziesz zakładki:

 • Niedawno aktywne,
 • Bądź widoczny wyłącznie dla osób, które polubisz,

Druga opcja dość dosłownie tłumaczy jakie ma działanie. Twój profil nie będzie wyświetlany wszystkim osobom, a wyłącznie tym, które polubiłeś. Może mieć to znaczenie, jeśli z jakiś względów chcesz się ukryć przed wzrokiem znajomych.

W przypadku „Niedawno aktywne” możesz zdecydować, żeby w pierwszej kolejności były pokazywane osoby aktywne w ciągu ostatnich 24 godzin.

Gdzie i jak kupić Tinder Plus?

Teraz gdy już wiesz czym jest Tinder Plus i jak działa możemy pomówić o tym jak i gdzie go kupić. Naturalnie pierwszym miejscem, w którym należy zacząć szukać jest aplikacja Tinder.

Wystarczy przejść do zakładki profil, wybrać Tinder Plus i dokonać płatności. Aby kupić Tinder plus wykonaj poniższe kroki:

 1. Uruchom aplikację Tinder,
 2. Kliknij ikonę swoje zdjęcia w lewym górnym rogu,
 3. Wybierz Ustawienia,
 4. Z dostępnych opcji wybierz Tinder Plus,
 5. Określ okres subskrypcji,
 6. Wprowadź dane karty i zaakceptuj.

Jak widzisz nie było to nic trudnego a od tego momentu zyskujesz dostęp do benefitów płynących z posiadania konta Tinder Plus.

Istnieją jednak również inne metody na zakup tego konta, są to karty podarunkowe, które kupisz w:

 • Empik.com,
 • Mediaexpert.pl,
 • Neonet.pl,
 • Home.pl.

Po zakupie takiej karty należy wejść w link www.tinder.com/vip/CODE i wprowadzić kod. Możesz również przejść do Ustawień -> Płatności – Kod promocyjny. Karty podarunkowe Tinder Plus sprzedawane są jako 1 miesięczna opcja, ich koszt jest zmienny w chwili pisania artykułu to 38,34zł.

Tinder Plus cena

Zahaczyliśmy o cenę więc teraz warto poruszyć kwestię tego, ile kosztuje Tinder Plus. Niestety polityka cenowa Tindera jest mocno niejasna o czym możesz przeczytać w artykule „ile kosztuje Tinder”.

ile kosztuje tinder plus

Wpływ na cenę mogą mieć różne zmienne jak np. Twój wiek czy to z jakiego urządzenia korzystasz. Wystarczy sprawdzić powyższą tezę logując się do aplikacji na telefonie i tworzyć Tindera na komputerze.

Ceny Tinder Plus w aplikacji:

 • Tinder Plus na 1 miesiąc kosztuje 68,99 zł.
 • Tinder Plus na 6 miesięcy kosztuje 34,16 zł/msc.
 • Tinder Plus na 12 miesięcy kosztuje 22,91 zł/msc

Ceny Tinder Plus na komputerze:

 • Tinder Plus na 1 miesiąc kosztuje 61,03 zł.
 • Tinder Plus na 6 miesięcy kosztuje 30,53 zł/msc.
 • Tinder Plus na 12 miesięcy kosztuje 20,35 zł/msc

Z tego porównania wychodzą dla Ciebie dwie ważne informacje:

 • Tinder Plus lepiej kupić na komputerze,
 • Tinder Plus wychodzi taniej, gdy kupi się go na dłużej.

Jednak najkorzystniej cenowo wychodzi zakup karty podarunkowej i przepisanie kodu w aplikacji. Takie karty sprzedawane są w abonamencie miesięcznym, jeśli planujesz zakup Tinder Plus na 6 miesięcy lub rok, to zakupu najlepiej dokonać na komputerze.

Tinder Plus za darmo?

Popularność frazy Tinder Plus za darmo nie może dziwić w końcu rzadko kiedy Tinder daje coś za darmo. Tego typu promocje mogą się powtarzać jednak nie ma jednego i stałego sposobu na zdobycie Tinder Plus za darmo.

Najpopularniejszy przypadek dotyczyły promocji na telefonach Huawei, które były objęte promocją na kody promocyjne Tinder Plus na 6 miesięcy.

Obecnie ta promocja już nie funkcjonuje i zdobycia konta Plus za darmo nie jest możliwe. Gdy tylko taka opcja się pojawi na pewno was o tym poinformujemy.

Tinder Plus vs. Gold

tinder plus vs gold

Przez lata Tinder oferował swoim klientom głównie opcję Tinder Gold i po dzień dzisiejszy jest to konto najmocniej reklamowane. Zastanawiając się nad tym co wybrać Tinder Plus czy Tinder Gold należy sobie odpowiedzieć na jakiej opcji najbardziej nam zależy.

Jak widać na powyższej tabeli Tinder Gold względem Plus dodaje głównie:

 • 5 superlajków co tydzień,
 • 1 darmowy Boost miesięcznie,
 • Możliwość zobaczenia polubieni,
 • Nowe Top Wybory każdego dnia.

Najwięcej otrzymujemy superlajków i jest to zrozumiałe, gdyż mało kto korzysta z tej opcji. Z jednej strony pozwala zwrócić na siebie uwagę z drugiej może sugerować, że jesteśmy zdesperowani. Opcja ulepszonych polubieni nie jest jednoznacznie dobra lub zła, niemniej warto wiedzieć, że w wersji Gold zyskujemy 20 takich lajków.

Najciekawszą opcją jest zdecydowanie możliwość zobaczenia polubieni. Należy jednak pamiętać, że Tinder w polubieniach zachowuje osoby, które odrzuciliśmy. Więc znajdziesz tam prawdopodobnie osoby, z którymi nie będziesz chcieć mieć pary.

Wartościowy jest również Boost, który zwiększa widoczność profilu nawet 10-krotnie na 30 minut. Taki Boost można zakupić osobno, ale jego koszt jest niewspółmierny do efektu.

Tinder Plus czy warto?

Tym oto sposobem dotarliśmy do podsumowania, w którym postaramy się dopowiedzieć na pytanie czy warto kupić Tinder Plus.

To wszystko zależy od tego w jaki sposób korzystasz z aplikacji. Załóżmy jednak, że jesteś aktywnym użytkownikiem i chcesz zwiększyć swoje szanse na poznanie kogoś.

Tinder Plus główne zalety:

 • Brak limitu polubień.
 • Możliwość zmiany lokalizacji.

Tinder Plus warto kupić, gdy praktycznie codziennie wykorzystujemy liczbę polubień jaką daje nam aplikacja. Jest to podstawowy powód, dla którego warto zainteresować się tą opcją.

Nieco mniej istotnym, ale bardzo ciekawym narzędziem jest Tinder Paszport. Ta opcja skierowana jest głównie do osób, które się przeprowadzają, są w ruchu, albo wiedzą, że randka z osobą z innego miasta nie będzie problemem.

Pozostałe funkcjonalności konta Plus to tylko dodatki bez większego znaczenia dla Twoich poszukiwań.

Niestety nawet nielimitowane polubienia czy zmiana lokalizacji nie gwarantują, że będziesz zdobywać polubienia. W pierwszej kolejności zachęcamy Cię do popracowania nad swoim profilem, zmianą zdjęć i opisu. Dalszym krokiem może być skorzystanie z alternatyw dla Tindera a dopiero w ostateczności warto sięgnąć po Tinder Plus.