tinder rejestracja i logowanie

Rejestracja na Tinder może stać się przyczynkiem do poznania wielu osób, w tym takich, z którymi spędzimy wiele chwil albo całe życie. Naturalnie nie zawsze znajdziemy to czego szukamy, czasem stracimy jedynie czas. Niezależnie od naszego podejścia do Tindera należy mieć na uwadze, że większość osób szukających pary korzysta z tej aplikacji. Jeśli nasze życie nie polega na bywaniu w różnych miejscach Tinder może okazać się jedyną okazją na umówienie się na randkę. Jednak, żeby to zrobić musimy zarejestrować konto na Tinder. W tym artykule pokażemy Ci krok po kroku jak zarejestrować się na Tinder i założyć profil na komputerze i telefonie.

Co warto wiedzieć przed rejestracją na Tinder?

Rejestracja na Tinder jest w pełni darmowym procesem. Płatne funkcje aplikacji pozwalają wyróżniać swój profil oraz dają nieograniczoną liczbę polubieni w ciągu dnia. Jednak już darmowe konto w zupełności wystarczy do znalezienia pary i rozpoczęcia rozmowy.

Tindera można założyć przez:

 • Numer telefonu,
 • Konto Google,
 • Konto Facebook.

Konto Tinder można założyć na komputerze i w aplikacji mobilnej. Niezależnie, gdzie to zrobisz tymi samymi danymi będziesz logować się na komputerze i telefonie.

Aplikacja Tinder dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.

Tinder rejestracja na komputerze przez Facebook

Tinder na komputerze posiada dokładnie takie same funkcjonalności jak aplikacja. Rejestracja konta Tinder na komputerze jest bardzo prosta i możesz ją wykonać w 2 minuty.

 1. Przejdź na stronę tinder.com,
 2. Kliknij przycisk Utwórz konto.
 3. Zaloguj się przez Facebooka,
 4. Zweryfikuj swój adres email lub telefon.
 5. Rozpocznij konfigurację profilu.
 6. Zezwól stronie Tinder na pobranie Twojej lokalizacji.

Niestety koniec końców ten sposób rejestracji najczęściej wymaga podania numeru telefonu w celu weryfikacji konta. Korzystając z rejestracji przez Facebooka, nasi znajomi nie dostają żadnej informacji o tym, że zakładamy konto na Tinderze.

Podczas rejestracji konta przez Facebooka zaimportuje informacje o Twoim wieku i imieniu.

Tinder rejestracja przez numer telefonu

Tinder stale walczy z fałszywymi profilami. Dzisiaj założenie takiego konta wymaga sporego wysiłku przez co większość profili jest prawdziwa. Jednym ze sposobów weryfikacji jest konieczność podania numeru telefonu. Rejestracja konta Tinder z wykorzystaniem numeru telefonu jest bardzo prosta.

 1. Przejdź na stronę tinder.com,
 2. Kliknij przycisk Utwórz konto.
 3. Wybierz Zaloguj się podając numer Telefonu.
 4. Podaj numer, na który ma przyjść wiadomość z kodem weryfikacyjnym.
 5. Przepisz kod weryfikacyjny,
 6. Pozwól na śledzenie lokalizacji.

Gotowe, rejestracja konta przebiegła do końca i możesz teraz spokojnie szukać miłości.

Jak zarejestrować się na Tinderze na telefonie?

Choć Tinder pozwala na korzystanie ze swoich funkcjonalności na komputerze, to większość osób randkuje przez aplikację. Aplikację można pobrać z Google Play lub App Store, wystarczy wpisać do wyszukiwarki nazwę Tinder i wybrać opcję zainstaluj. Gdy to zrobisz wykonaj poniższe kroki.

 • Stuknij przycisk Utwórz Konto,
 • Wpisz swój numer telefonu,
 • Wprowadź kod, który przyszedł SMSem,
 • Uzupełnij profil.

Jak widzisz rejestracja konta na Tinderze nie należy do skomplikowanych i każdy może ją przeprowadzisz. Jeśli zastanawiasz się jak zarejestrować konto Tinder bez numeru telefonu to poczyniliśmy na ten temat osobny artykuł.

Tinder logowanie

Logowanie do Tindera jest bardzo standardowe i bez problemu dasz sobie nim radę.

 1. Wejdź na stronę https://tinder.com/
 2. Kliknij przycisk Zaloguj się w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz sposób logowania zależny od tego jak się rejestrowałeś.

Nieco inaczej będzie wyglądało logowanie w aplikacji, gdzie konieczne będzie podanie numeru telefonu.

rejestracja tinder na telefonie

 1. Kliknij przycisk Zaloguj się za pomocą numeru.
 2. Wprowadź swój numer telefonu.
 3. Kliknij przycisk dalej,
 4. Wprowadź kod weryfikacyjny, który przyjdzie SMSem.

Jest to jedyna metoda logowania w aplikacji, możesz skorzystać również z odzyskiwania konta, które polega na przesłaniu linka na Twój adres e-mail.

Jakie dane trzeba podać do Tindera?

Tinder do prawidłowego działania będzie wymagał podania kilku informacji o sobie. Do najważniejszych należą:

 • Imię,
 • Data urodzenia,
 • Płeć,
 • Zdjęcie profilowe,
 • Lokalizcja,
 • Orientacja seksualna.

Jeśli zastanawiasz się czy jest możliwe przeglądanie Tindera bez zdjęcia profilowego to nie, nie ma takiej możliwości. Dlaczego Tinder zbiera te dane?

Odpowiedź jest prosta, chodzi o weryfikację konta oraz lepsze dopasowanie profili. Automatycznie po dołączeniu do Tindera prezentowane są nam profile osób w naszym przedziale wiekowym oraz z pobliskich lokalizacji.

Jak zachować się po rejestracji konta?

Każde nowe konto posiada zwiększoną widoczność, co oznacza, że Twój profil jest częściej wyświetlany innym użytkownikom. Dlatego zalecamy wcześniej przygotować sobie zdjęcia, które umieścimy w profilu wraz z opisem. Boost widoczności trwa zaledwie 30 minut, kolejne pakiety zwiększające widoczność są już płatne.

Pamiętaj, że czasem mniej znaczy lepiej. Jeśli masz tylko 3 dobre zdjęcia to w zupełności wystarczą, nie uzupełniaj profilu o kolejnych kilka słabej jakości.

Najważniejsze jest pierwsze zdjęcie, dlatego zadbaj o to, aby się wyróżnić, zrezygnuj ze zwykłego selfie na rzecz zdjęcia pokazującego Twoje zainteresowania. Większość kobiet i mężczyzn decyzję o przesunięciu profilu podejmuje właśnie na podstawie 3 fotografii.

W przypadku mężczyzn, mało kto posiada opis, już nawet kilka zdań o sobie wyróżni Cię na tle innych profili. Pamiętaj jednak, aby opis był zwięzły i również wskazywał na najważniejsze cechy Twojego charakteru oraz zainteresowania.

Czy warto się zarejestrować na Tinderze?

Szukanie odpowiedzi na to pytanie nie ma większego sensu, najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze. Konto Tinder jest darmowe a rejestracja przebiega w 2 minuty.  Nie da się ukryć, że obecnie większość singli chcących nawiązać relacje korzysta właśnie z Tindera.

Nie ma pewności, że w aplikacji znajdziesz swoją miłość, ale takiej pewności nie daje żadna strona czy biuro matrymonialne. Zachęcamy do zarejestrowania konta na Tinder i sprawdzenia na przestrzeni kilku dni/tygodni czy to aplikacja dla Ciebie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %