tinder super like

Ostatnia aktualizacja 6 kwietnia 2023 przez Redakcja

Korzystając z Tindera rzadko spoglądasz na ikony znajdujące się w dolnym menu. Nie ma się co temu dziwić jako użytkownik korzystający z darmowego konta masz dostęp głównie do odrzucenia lub polubienia profilu a możliwość dania drugiej szansy, boost czy super like nie są dla Ciebie. Mimo to często nas pytacie o to jak działa Tinder Super Like i czy warto go używać. Postanowiliśmy odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące ulepszonego polubienia.

Tinder super like co to i jak działa?

Standardowe polubienie na Tinderze działa w ten sposób, że prędzej czy później osoba, którą polubiliśmy zobaczy nasz profil. Nie do końca jest jasne w jakiej kolejności wyświetlają się polubienia, ale mam pewność, że zostaniemy pokazani osobie, którą polubiliśmy.

Jednak nie będzie ona wiedzieć, że dostała od nas polubienie. Tinder może taką osobę poinformować o tym kilka przesunięć później wyświetlając komunikat „Ups para przeszła Ci koło nosa”. Jednak taki komunikat pojawia się rzadko.

tinder ikona superlike

Można więc powiedzieć, że wszystkie polubienia są sobie równe, ale wtedy na scenę wchodzą Super Like Tinder, czyli płatna opcja pozwalająca wyróżnić swoje polubienie.

  • Tinder super like to płatna opcja pozwalająca wyróżnić polubienia.

Gdy taki laik zostanie wysłany, osoba, która go otrzyma zobaczy go szybciej i w jasnoniebieskiej ramce z gwiazdką. Taki laik jest trudny do przegapienia i zwraca uwagę choćby ze względu na ich rzadkość.

Po ewentualnym połączeniu w parę, Twoje imię w wiadomościach będzie oznaczone niebiską gwiazdką.

Jak wysłać super like na Tinderze?

Aby dać super like na Tinderze należy kliknąć niebieską ikonę gwiazdy znajdującej się pośrodku wszystkich ikon.

Jednak wcześniej należy dokonać zakupu:

  1. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu,
  2. Wybierz liczbę lików do kupienia,
  3. Kliknij przycisk Zdobądź polubienia.

Super Like przydzielane są również za zakup konta premium Tinder Gold i Tinder Platinum.

Gdy dokonasz zakupu, będziesz mieć możliwość przydzielania superlajków w liczbie jaka została zakupiona. W obu przypadkach nastąpiła zmiana, która sprawia, że do wykorzystania jest 5 superlajków tygodniowo. Jeśli nie zostaną wykorzystane to przepadną, ich liczba się nie kumuluje.

Tinder Super Like Cena

Tinder ze swoją polityką cenową jest bardzo niejednoznaczny. Cena Super Like zmienia się zależnie od tego w jakim kraju się znajdujemy i z jakiego urządzenia korzystamy.

tinder super like cena

Cena Super Like na Tinder w aplikacji:

  • 3 Supelajki – 16,33 zł/szt.
  • 12 Superlajków – 12,91 zł/szt.
  • 50 Superlajków – 7,29 zł/szt.

Cena Super Like na Tinder na stronie:

  • 3 Supelajki – 13,60 zł/szt.
  • 12 Superlajków – 10,21 zł/szt.
  • 50 Superlajków – 6,13 zł/szt.

Jak widzisz różnice w cenie są istotne i bardziej opłaca się dokonać zakupu na stronie internetowej.

Czy warto wysyłać super like?

Skoro mamy omówione czym jest superlajk na Tinderze i jak go wysłać to wypadałoby zastanowić się czy warto to robić. Tutaj zdania są podzielone i to zależy od tego kogo spytasz.

Osoby odpowiedzialne za Tindera oczywiście zachęcają do dokonywania zakupów superlajków i ich wysyłania. Podkreślają, że takie polubienia są dużo bardziej widoczne i zwiększają szansę na parę do 3 razy.

Jednak społeczność Tindera ma na ten temat własne zdanie, które mówi, że wysłanie super like jest mocno podejrzane. Jest niemal zarezerwowane dla desperatów lub napalonych osób.

Koniec końców wszystko sprowadza się do Twojej atrakcyjności. Tak jak w rzeczywistości atrakcyjny mężczyzna może sobie pozwolić na więcej w relacjach z kobietami tak samo działa to na Tinderze. Super like od takiej osoby będzie fajnym komplementem, natomiast gdy kobieta otrzyma takie polubienie od mniej atrakcyjnego faceta zacznie się nad nim zastanawiać i raczej odrzuci polubienie.

Nie można jednak zapominać o zalecie, którą jest pojawienie się na górze stosu polubieni, omijasz w ten sposób kolejkę i zwiększasz swoją szanse na wyświetlenie się wybranej osobie.

Każdy musi sobie sam odpowiedzieć na pytanie czy warto używać Superlajków na Tinderze, w chwili obecnej nie ma obiektywnych badań potwierdzających ich skuteczność.

Jak cofnąć super like?

Problematyczne może być również przypadkowe wysłanie Super Like na Tindrze.

Jako aktywny użytkownik konta premium masz możliwość kliknięcia drugiej szansy, która standardowo służy do cofania osób przypadkowo odrzuconych. Jednak w tym wypadku cofnie super polubienie i obędzie się bez tłumaczenia o przypadkowo klikniętej ikonie.

tinder ikona cofniecia wyboru

Niestety nie ma innej opcji na cofnięcie superlajka, możesz jedynie zablokować osobę, która odwzajemni polubienie.

Super like Tinder jak sprawdzić czy ktoś mnie polubił?

Jeśli otrzymasz informację o otrzymaniu Super Like to wystarczy zalogować się na swoje konto Tinder i zacząć przeglądać profile.

Po chwili zobaczysz zdjęcie w niebieskiej obramówce, będzie to oznaczać, że ta osoba dała Ci ulepszone polubienie.

Jak odpowiedzieć na Super Like?

Czy Super Like wymaga specjalnego potraktowania i odpowiedzenia na niego w niestandardowy sposób? Nie, to raczej po stronie mężczyzny leży to jak poprowadzi rozmowę. Otrzymanie takiego polubienia może być nieco krępujące, ale potraktuj to jako komplement i prowadź rozmowę w normalny sposób.

Jeśli jesteś mężczyzną, który otrzymał super like nie wyciągają tego podczas rozmowy. Teksty o tym, że „Chyba komuś wpadło się w oko” mogą szybko pogrzebać entuzjazm drugiej osoby do nawiązania kontaktu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć czym jest Super Like Tinder i dlaczego raczej nie warto go przyznawać innym osobom.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %