jak usunac konto ukrainedate

Proces usuwania konta na Ukrainedate nie jest skomplikowany co udowodnimy w tym artykule. Ukrainedate dostępne jest z poziomy strony w przeglądarce oraz aplikacji na telefony z systemem Android. W przeciwieństwie do wielu stron randkowych, które próbują utrzymać użytkowników skomplikowanym procesem kasowania konta tak tym razem mamy przyjemny wyjątek. Pokażemy Ci również na co musisz zwrócić uwagę przed usunięciem konta i zastanowimy się czy warto to zrobić.

Co warto wiedzieć przed usunięciem konta?

Choć na większości portali randkowych usunięcie konta oznacza definitywne pożegnanie się ze swoimi danymi zawartymi w bazie strony, tak w przypadku Ukrainedate mamy 30 dni na rozmyślenie się.

okres usuwania konta

W tym czasie odradzamy się logować na konto, co prawda do ponownej aktywacji wymagane jest kliknięcie w link, ale nie ma sensu ryzykować, że proces zostanie przerwany.

Moment, w którym klikasz przycisk Wyłącz profil jest równoznaczny z usunięciem go z wyszukiwarki. Inne osoby nie będą już mogły Cię znaleźć i do Ciebie pisać, jednak Twoje dane wciąż będą przechowywane w bazie danych.

Usunięcie konta jest równoznaczne z utratą:

 • Par,
 • Rozmów,
 • Informacji w profilu,
 • Korzyści z konta premium.

Jednak jesteś zapewne tego świadomy, jeśli decydujesz się na ten krok. Masz również możliwość dezaktywacji konta dzięki czemu to będzie niewidoczne aż do momentu ponownej aktywacji.

Jak usunąć konto Ukrainedate.com?

jak usunac konto ukraindate

Ukrainedate zasłynęło głównie dzięki stronie internetowej, dlatego w pierwszej kolejności pokażemy Ci jak usunąć konto właśnie w na Ukrainedate.com.

 1. Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu,
 2. Wybierz Ustawienia profilu,
 3. Pod nagłówkiem Wyłącz profil, kliknij w link „kliknij tutaj”,
 4. Wybierz Delete Account,
 5. Potwierdź, że chcesz usunąć profil,
 6. Wybierz powód i kliknij Wyłącz profil,

wybor miedzy usunieciem a dezaktywacja konta

Gotowe, cały proces nie powinien Ci zając więcej czasu jak minutę.

Jak usunąć konto Ukrainedate w aplikacji?

ukrainedate usuniecie konta w aplikacji

Drugą opcją jaką mamy chcąc usunąć konto Ukrainedate jest skorzystanie z aplikacji. Ta dostępne jest wyłącznie na telefonach z systemem Android.

Jeśli chcesz usunąć konto Ukrainedate na telefonie postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Kliknij ikonę menu w lewym górnym rogu,
 2. Wybierz Ustawienia,
 3. Wybierz Ustawienia profilu,
 4. Zjedź na dół do sekcji Wyłącz profil i użyj linku „kliknij tutaj”,
 5. Wybierz Delete Account,
 6. Podaj powód i wybierz Wyłącz profil,

Jak widzisz usunięcie konta w aplikacji nie jest skomplikowane i zapewne dasz sobie z tym radę.

Czy warto usunąć konto Ukrainedate?

Ukrainedate stał się popularny w naszym kraju po wydarzeniach z roku 2022. Obecnie wiele kobiet z Ukrainy przebywa w Polsce a wiele z tych co zostały w kraju rozważają nasz kraj jako miejsce emigracji.

Polacy czują słabość do Ukrainek, które wydają się im bardziej rodzinne i konserwatywne. W poszukiwaniu okazji na znalezienie partnerki postanawiają skorzystać z ukraińskich portali randkowych takich jak Ukrainedate.

Niestety wiele z tych stron przepełnionych jest oszustami, podobnie jest w przypadku Ukrainedate. Co prawda nie znaleźliśmy dowodów na to, że Ukrainedate stoi za tymi fałszywymi profilami, ale dla użytkownika nie ma większego znaczenia kto go oszukuje.

Nasza opinia o Ukrainedate nie jest pozytywna, bo taka być nie może. Decyzja o usunięciu konta jest właściwą.

Mamy nadzieję, że ten krótki poradnik pomógł Ci dowiedzieć się jak usunąć konto na Ukrainedate i zapomnieć o tej aplikacji na dobre.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %