Ostatnia aktualizacja 18 lipca 2022 przez Redakcja

Portale randkowe zadziałały i nie jesteś już samotną osobą? A może, po prostu chcesz od nich odpocząć albo Twoje konto na Zaadoptuj Faceta przestało być Ci potrzebne? Niezależnie od tego co Tobą kieruje, w tym artykule pokażemy Ci jak usunąć konto na Zaadoptuj Faceta. Ten portal społecznościowy posiada swoje zalety, jednak uporczywe płatności potrafią mocno zniechęcić. Czy usunięcie konta na zaadoptujfaceta.pl jest trudne?

O czym pamiętać usuwając konto na zaadoptuj faceta?

Usunięcie konta w portalu randkowym Zaadoptuj Faceta to skomplikowany proces. Musisz wiedzieć, że portal udostępnia wyłącznie opcję Dezaktywacji, która nie jest tym samym co Usunięcie Konta.

Usunąć konto na Zaadoptuj Faceta można wyłącznie przez kontakt E-mail.

Jednak przed usunięciem konta warto zadbać o zachowanie wartościowych informacji. Proces usuwania konta, jest nieodwracalny i wiąże się z utratą wszelkich informacji zawartych na koncie.

Usuwając konto na Zaadoptuj faceta tracisz:

 • Wiadomości,
 • Pary,

Jeśli zależy Ci na utrzymaniu relacji z kimś poznanym na portalu Zaadoptuj Faceta, warto wcześniej się spotkać lub przenieść rozmowę na media społecznościowe.

Dezaktywowanie a usunięcie konta na Zaadoptuj Faceta

Na portalu nie ma możliwości bezpośredniego usunięcia konta, to jest jedynie dezaktywowane co oznacza, że Twoje dane pozostają w portalu! Choć z poziomu aplikacji mamy możliwość zgłoszenia prośby o usunięcie konta.

Takie działanie nie jest zbyt fajne i go nie pochwalamy, ale zgadzając się na regulamin serwisu zgadzamy się na pozostanie naszych danych.

Jeśli chcesz kompletnie usunąć konto musisz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Informację o chęci usunięcia wszelkich informacji prześlij na:

 • zaadoptujfaceta@support.pl

Zgodnie z punktem 3.2 Regulaminu czytamy, o tym, że po wysłaniu zgłoszenia, dostaniesz instrukcje wedle, których musisz postępować.

Po dezaktywacji konta możesz zalogować się na swoje Konto Użytkownika w celu przywrócenia danych. W regulaminie czytamy:

Po Dezaktywacji Konta:

dostęp do profilu Użytkownika zostanie utrzymany dla innych Użytkowników ze wzmianką “Użytkownik opuścił nasz portal” dla Użytkowniczek oraz “Użytkownik ten został adoptowany” dla Użytkowników płci męskiej.

Jeśli nie chcesz bawić się w wysyłanie maili możesz, usunąć wszystkie swoje zdjęcia, i zakończyć przygodę z zaadoptujfaceta.pl na dezaktywowaniu konta.

Jak usunąć konto na zaadoptuj faceta?

Choć zapewne większość z was korzysta z Zaadoptuj Faceta na telefonie to w pierwszej kolejności pokażemy Ci jak usunąć konto na komputerze.

 1. W menu wybierz Konto,
 2. Zjedź na sam dół i kliknij Dezaktywacja,
 3. Zaznacz opcję Dezaktywuj swoje konto,
 4. Kliknij Dezaktywuj.

Pamiętaj, że wciąż słowo „usuń” jest tu na wyrost, gdyż konto zostanie dezaktywowane. Oznacza, to że Twój profil nie będzie widoczny dla innych użytkowników.

Zaadoptuj faceta jak usunąć konto na telefonie?

Już samo znalezienie aplikacji Zaadoptuj Faceta w sklepie może być problematyczne, gdyż ta nie występuje pod tą nazwą. Oficjalna nazwa aplikacji to adopte, po jej pobraniu można zalogować się na te same dane, z których korzystamy na komputerze.

W celu usunięcia konta należy wykonać poniższe kroki.

 1. Kliknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu,
 2. Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu,
 3. Obok nagłówka POMOC kliknij „skontaktuj się z obsługą klienta”,
 4. Kliknij „Skontaktuj się z obsługą Klienta”
 5. Wybierz „Problem?”
 6. Wybierz Wyrejestrowanie,
 7. Wybierz aplikację do napisania E-mail,
 8. Napisz prośbę o usunięcie konta.

Jak możesz zauważyć, adres E-mail będzie różnił się od tego podanego powyżej, możesz spróbować napisać na obie skrzynki mailowe.

W tym samym miejscu, gdzie jest opcja kontaktu z obsługą możesz wybrać dezaktywację konta.

Mamy nadzieję, że ten artykuł dokładnie wytłumaczył Ci jak usunąć konto na Zaadoptuj Faceta na komputerze i w telefonie oraz wiesz jaka jest różnica pomiędzy dezaktywacją a usunięciem konta.

Happy
Happy
33 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
67 %
Surprise
Surprise
0 %