Ostatnia aktualizacja 7 lipca 2023 przez Redakcja

Czy rejestracja i logowanie na portalu randkowym zapisanisobie.pl jest problematyczna? Nie, przebiega dokładnie tak samo jak na innych stronach randkowych. Dodatkowo jedynym miejscem, w którym możemy utworzyć konto jest strona internetowa. Niestety Zapisani Sobie nie posiadają aplikacji mobilnych, co jest mało wygodne i ogranicza możliwość logowania wyłącznie przez przestarzałą stronę. Strona Zapisani Sobie połączyła w party wiele osób co sprawia, że powinna Cię zainteresować. W tym artykule omówimy proces rejestracji i logowania na zapisanisobie.pl oraz odpowiemy na pytanie czy warto to robić.

Zapisanisobie.pl rejestracja

zapisanisobie rejestracja

Tak jak zwykle, zanim można przejść do logowania najpierw należy założyć konto. W przypadku zapisanisobie.pl logowanie odbywa się wyłącznie za pomocą adresu E-mail.

Nie istnieje możliwość rejestracji konta przez Google czy Facebooka.

Żeby zarejestrować się na zapisanisobie.pl należy wykonać poniższą instrukcję:

 1. Wejdź na stronę https://zapisanisobie.pl/
 2. Kliknij przycisk Załóż Konto,
 3. Podaj adres email i hasło,
 4. Wypełnij dane obowiązkowe,
 5. Zaakceptuj regulamin I kliknij Zapisz.

Rejestracja może potrwać nieco dłużej niż w przypadku typowego portalu randkowego. Mało tego konto może zostać odrzucone, jeśli podamy informacje, które nie spodobają się administracji.

Logowanie Zapisani Sobie

Zaraz po utworzeniu konta uzyskamy możliwość zalogowania się na swoje konto. Jednak korzystanie z niego będzie możliwe dopiero po przejrzeniu przez moderatora.

Sam proces logowania na zapisanisobie.pl jest bardzo prosty i sprowadza się do podania adresu e-mail oraz hasła.

 1. Wejdź na stronę https://zapisanisobie.pl/
 2. Skieruj swój wzrok na prawy górny róg strony do sekcji Logowanie do systemu,
 3. Wpisz adres e-mail i hasło podane przy tworzeniu konta.
 4. Kliknij Zaloguj.

Gotowe, jesteś zalogowany na swoim nowym koncie.

Co warto wiedzieć przed logowaniem na zapisanisobie.pl?

Masz już utworzone konto i jesteś na nim zalogowany, ale jest jeszcze parę rzeczy, o których warto wiedzieć.

Już na wstępie zobaczysz komunikat mówiący o opłacie abonamentu rocznego w kwocie 25zł. Bez dokonania opłaty będziesz mieć ograniczy dostęp do funkcjonalności serwisu.

Również sam proces rejestracji może być problematyczny przez wzgląd na informacje jakie należy podać. Poza standardowymi danymi jak imię czy wiek będziemy zmuszeni do określenia się w kwestii wiary.

Co istotne nieodpowiednie wypełnienie rubryki może prowadzić do odrzucenia konta. Zapisani sobie to bardzo hermetyczny portal, który na poważnie podchodzi do kwestii wiary. Można odnieść wrażenie, że jest ona ważniejsza od samego randkowania, a w końcu to koniec koców portal randkowy a nie misyjny.

Zapisanisobie.pl problem z logowanie

Jak z każdą stroną tak i z zapisanisobie.pl występują problemy z logowaniem. Czasem są one pochodną problemów dostawcy innym razem wynikają z Twojego sprzętu lub połączenia internetowego.

Najczęstsze powody błędów z logowaniem:

 • Problemów z serwerami,
 • Problemów z Twoim połączeniem sieciowym,

W celu naprawy ewentualnych problemów z logowaniem:

 • Sprawdź czy serwery strony działają poprawnie np. na https://issitedownrightnow.com/
 • Sprawdź swoje połączenie sieciowe komendą ping zapisanisobie.pl w wierszu CMD,

Pamiętaj również o tym, aby sprawdzić czy dane do logowania są poprawne.

Czy warto się logować na zapisanisobie.pl?

Na koniec pozostaje kwestia omówienia tego czy logowanie na zapisanisobie.pl ma sens. Jest ciekawy portal o jasno nakreślonym profilu użytkowników.

Niestety jest to również jego największą wadą, gdyż osoby niewierzące mogą być bardzo szybko banowane, nawet pomimo opłacenia konta.

Dokładnie ten temat opisaliśmy w opinii o zapisanisobie.pl, którą zachęcamy przeczytać.

Naszym zdaniem doznania użytkowników tego serwisu mogą być skrajne od zachwytu, że udało się znaleźć męża czy żonę po bardzo negatywne opinie mówiące o wręcz niespotykanym konserwatyzmie użytkowników.

To czy Ty znajdziesz tam miłość zależy w głównej mierze od Twojego podejścia do wiary. Im bardziej rygorystyczny pod tym względem jesteś tym większe masz szanse.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %