zboczone zyczenia urodzinowe dla faceta i kolegi

Urodziny są ważnym momentem w życiu każdej osoby. Pokazują nam upływający czas i weryfikują nasze plany na życie. Dla niektórych osób, taka weryfikacja może być smutna inne są zadowolone ze swojego życia. Niezależnie od obecnego stanu większość osób ciesz się z otrzymywanych życzeń urodzinowych. W tym artykule chcemy pokazać Ci dość nietypowe zboczone życzenia urodzinowe dla Twojego faceta i kolegi. Jeśli Twój wybranek lub kolega obchodzi w najbliższym czasie urodziny, poniższa lista okaże się bardzo pomocna. Wybierz swoje ulubione zboczone życzenia dla faceta i nie zwlekaj z ich wysłaniem!

Zboczone życzenia urodzinowe dla faceta

Zboczone życzenia urodzinowe dla ukochanego faceta, to doskonała forma wyrażenia uczucia jakie jest w waszym związku. Poniżej znajdziesz zarówno standardowe życzenia jak i te bardziej niegrzeczne.

 1. Wyssę z ciebie siłę życiową w te urodziny, jeśli wiesz, co mam na myśli.
 2. Nie mogę się doczekać, aby pokazać ci moją najbardziej ździrowatą wersję w te urodziny.
 3. Drogi mężu! W te urodziny przytulę cię tak mocno, że nawet powietrze nie będzie między nami.
 4. Mój drogi w te urodziny upewnij się, że drzwi i okna nie przepuszczają hałasu, bo sąsiedzi mogą tego nie znieść.
 5. Może i to Twoje urodziny, ale dzisiaj przyjemnością podzielimy się po połowie.
 6. Pokój wypełniony tylko tobą i mną jest najlepszym pokojem w całym wszechświecie. Co myślisz? Wszystkiego najlepszego kochanie!
 7. Nie mogę ci powiedzieć o wszystkich nieprzyzwoitych rzeczach, które ci dzisiaj zrobię. Ale bądź przygotowany na noc, którą zapamiętasz na zawsze. Mam nadzieję, że sobie z tym poradzisz! Wszystkiego najlepszego kochanie.
 8. Oprócz prezentu, który już ci dałam na urodziny, pozwolę ci rozpakować mnie jako skwierczący prezent urodzinowy. Jestem cała twoja, dziś i na zawsze. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, kochanie.
 9. Nie ma nic bardziej przytulnego niż przytulanie się do przyjaznego ciepłego ognia w zimny, śnieżny dzień. Cóż… chyba że przytulanie się do ciebie w twoje urodziny, kochanie.
 10. Kochanie, zawsze trzymasz mnie przy życiu gdy te kopie. Jesteś moją kofeiną, kiedy czuję się zmęczona. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 11. Upewnij się, że dostaniesz tort urodzinowy z dużą ilością kremowej polewy. Później, gdy wszyscy sobie pójdą, możesz mnie posmarować ciastem i zlizać krem ​​z mojego ciała. Życzę ci gorących urodzin.
 12. Kochanie, przygotuj się na wyjątkowo niegrzeczną i szaloną noc ze mną w ramach specjalnego prezentu urodzinowego ode mnie. Kocham cię. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 13. Wszystkiego najlepszego dla mojego seksownego kochanka! Płonę na dzisiejszą imprezę!
 14. Moja miłość do ciebie staje się silniejsza z każdym mijającym rokiem, więc w dniu twoich urodzin poświęćmy trochę czasu, aby były szczęśliwe!
 15. A może wydasz w tym roku dwa przyjęcia urodzinowe? Jeden dla wszystkich twoich przyjaciół. A drugi jest tylko dla mnie. Możemy oboje udawać urodzinowe torty i pożerać się od stóp do głów. Wszystkiego najlepszego kochanie.
 16. Kochanie, dziękuję, że sprawiasz, że czuję się tak gorąca i seksowna. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 17. Nie mogłem wymyślić lepszego partnera niż ty, w sypialni i poza nią. Również w twoje urodziny będziemy szaleńczo świętować w sypialni i poza nią — nie mogę się doczekać! Niech przyjęcie się zacznie
 18. Zrobię Ci dzisiaj urodzinowe stroiki. A przez to mam na myśli zadrapania i ślady po ugryzieniach na całym ciele. Kocham cię, wszystkiego najlepszego kochanie.
 19. Wszystkiego najlepszego dla mojego chłopaka, który mocno, ale delikatnie trzyma mnie za rękę, który słucha mnie dzień i noc i daje mi znać, że wszystko będzie dobrze.
 20. Moim największym życzeniem w życiu jest spędzić wieczność leżąc obok ciebie. Jakim cudem udało mi się być z tak wspaniałym mężczyzną jak ty? Wszystkiego najlepszego, kochanie.
 21. Nie zakładaj dziś żadnych ubrań, i tak je zdejmę. Życzenia urodzinowe dla ciebie, kochanie.
 22. Kochanie , mam tu twój tort urodzinowy… wszystko, co musisz teraz zrobić, to dmuchnąć…
 23. Z okazji twoich urodzin wręczam ci dzisiaj specjalny kupon „bez ograniczeń”, który uprawnia cię do zostania moim panem na jedną noc, kiedy ja stanę się twoim niewolnikiem.
 24. Dzisiaj w twoje urodziny udawajmy, że jesteś moim szefem. A więc proszę, szefie z okazji urodzin — od bardzo niegrzecznej sekretarki, która dziś wieczorem zrobi ci bardzo niegrzeczne rzeczy.
 25. Nie planuj żadnych urodzin, zrobiłem rezerwację w naszej sypialni. Wszystkiego najlepszego kochanku.
 26. W twoje urodziny chcę ci zadać tylko jedno pytanie. Dlaczego ukradłeś moje serce? Wiesz, dałbym ci to za darmo! Wszystkiego najlepszego, seksowny.
 27. Moje ciało nie chce niczego więcej, jak tylko czuć ciepło twojego ciała obok siebie w każdej sekundzie. Wszystkiego najlepszego kochanie.
 28. Wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, że będziesz obchodzić te urodziny tak, jak pierwsze, nago i krzycząc.
 29. Wszystkiego najlepszego kochanie. Jesteś dziś o rok starszy, ale nadal wyglądasz tak seksownie i przystojnie jak zawsze. Kocham cię.
 30. Twoje urodziny to sposób, w jaki natura każe nam bawić się do białego rana i nie śmiej się sprzeciwiać się naturze!

Znalazłaś na tej liście życzenia, które wyślesz swojemu facetowi? Daj koniecznie znać w komentarzu, które życzenia najbardziej Ci się spodobały.

Zboczone życzenia urodzinowe dla kolegi

Teraz zajmijmy się zboczonymi życzeniami dla kolegów, znajomych i przyjaciół. Faceci cenią sobie wyjście poza ramy, zwłaszcza gdy otrzymują podobne życzenia niczym z generatora.

Oczywiście sama pamięć o urodzinach jest cenna, ale życzenia pokazujące, że dobrze się znacie na pewno sprawią Twojemu koledze więcej szczęścia.

 1. Hej kolego, co powiesz na seks lalkę jako prezent urodzinowy? Ponieważ mam dość twojej wiecznie napalonej natury. Wszystkiego najlepszego, ty chory dziwaku!
 2. Jeszcze rok i nadal będziesz dwudziestojednoletnią dziewicą! Myślę, że najlepszym prezentem, jaki mogę przynieść, są zabawki erotyczne dla zboczeńca takiego jak ty, pamiętającego o swojej niegrzecznej naturze. Życzę mojemu przyjacielowi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 3. Muszę powiedzieć, że znalezienie kogoś tak niesamowitego jak ja i równie niegrzecznego jak ty było bez wątpienia najlepszą parą w historii. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 4. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i ruchania do starości
 5. Niech Cię uwielbiają wszystkie dziewczęta, niech się do Ciebie łaszą jak kocięta, niech w portfelu nigdy nie brakuje Ci gotówki i niech soda za bardzo nie uderzy Ci do główki. Sto lat!
 6. Tego dnia, wiele lat temu, byłeś maleńkim punkcikiem unoszącym się w penisie twojego taty. Najlepszego!
 7. Ktoś bzykał twoją mamę wiele lat i dziewięć miesięcy temu. Miłych urodzin.
 8. Koleszko niech życie da ci tyle kochanek, ile daje ci lat.
 9. Moim życzeniem dla Ciebie jest długie życie, całkowicie wolne od chorób przenoszonych drogą płciową.
 10. Drogi kolego, jesteś już tak stary, że w przyszłym roku będziemy musieli sprowadzić striptizerki do twojego domu opieki.
 11. Wszystkiego najlepszego dla mojego ulubionego geja, życzę ci tego wieczoru pełnych ust.
 12. Ziomek, jeśli nie ożenisz się do tego czasu w przyszłym roku, moim prezentem dla ciebie będzie wysyłkowa panna młoda z Rosji.
 13. Kolego, moim prezentem dla ciebie w tym roku jest dożywotni zapas baterii dla twojej seks-laleczki.
 14. Wszystkiego najlepszego kolego, miałem ci kupić dildo, ale nawet kawałki silikonu nie chcą się do ciebie zbliżyć.
 15. Gdyby użądliła cię meduza, zlałbym się na ciebie. Tyle dla mnie znaczysz, bracie. Wszystkiego najlepszego!

Jak widzisz Istnieje sporo ciekawych sposobów na złożenie zboczonych życzeń koledze. Pamiętaj, że to tylko przykłady, które możesz dopasować do tak aby jak najbardziej pasowały do waszej relacji.

Jak składać zboczone życzenia urodzinowe facetowi?

Większość z przytoczonych życzeń idealnie nadaje się do składania przez SMS czy Messengera i zapewne jest to jedna z najczęściej wybieranych form składania życzeń.

To bardzo wygodne rozwiązanie zapewniające dyskrecję i pewność, że życzenia dotrą do adresata.

Jednak, gdy będziemy na spotkaniu urodzinowym, wśród gości będą różne osoby i bezpośrednio wypowiedzenie niektórych z przytoczonych życzeń może być krępujące.

Dlatego zwróć uwagę, aby co bardziej niegrzeczne życzenia trafiły tylko do uszu jubilata.

Niezależnie czy składasz życzenia swojemu facetowi czy koledze, zapewne dobrze go znasz i wiesz jak daleko możesz się posunąć a jakich tematów raczej unikać.

Masz pomysł na życzenia o zabarwieniu erotycznym, które warto dopisać do artykułu? Podziel się nimi w komentarzu a my mamy nadzieję, że impreza urodzinowa się uda i spędzicie razem fajny czas.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %